Def Leppard

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Def Leppard

Post autor: kowal11 »

nie wiem,ale moze temat dotyczacy def leppard juz byl,ale ja jestem tutaj od niedawna wiec pisze.Interesuje mnie co sadzicie o def leppard,jako ze jestem tez ich fanem i tez sa zespolem dosc kontrowersyjnym jak i bon jovi,tez prawie zawsze maja slabe recenzje i czesto ich krytykuja!dla mnie sa drugim ukochanym zespolem po Bon Jovi,napiszcie prosze co o nich sadzicie ,co myslicie o ostatnich plytach.Pozdrawiam
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Pośrednio było, była też mała awantura ;)
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

nikt z fanow bon jovi nie slucha def leppard???
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Scrooge pisze:Pośrednio było, była też mała awantura ;)
Była taka zadyma, że musiałem założyć Scroogowi osobny temat he he ;)
Było minęło :))
kowal11 pisze:napiszcie prosze co o nich sadzicie ,co myslicie o ostatnich plytach.Pozdrawiam
Jako że jestem z forum def Leppard jest to dla mnie kapela numer jeden. No i przyjaźnimy się z Sobolem (największy fan Bon Jovi w Polsce :brawo: ) od 20 lat. Mieliśmy nawet ostatnio mały zlocik def leppard/bon jovi gdzie polało się sporo wódy i nastał wspomnień czar.
Uważam po krótce że np. ostania płyta Def Leppard Songs From the Sparkle Lounge jest zajebista. Ma niezłego kopa :)
Ostatnio zmieniony 3 maja 2010, o 15:52 przez michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Let's get rocked!
KondZik

Post autor: KondZik »

Świetny zespół i bardzo lubi czasem wrzucic jakaś ich płytke ;)
Choć ostatnio coś zaczyna mnie irytywać wokal... nie mówie że jest kiepski ale na dłuższą mete bardziej mnie meczy od Jona. Ostatnia płyta? hm... :whoeva: jak dla mnie bez sensacji ale jest ok.
EVENo

Post autor: EVENo »

Nie jestem zagorzałym fanem zespołu, ale bardzo lubię ich muzykę. Jednak gdy wymieniam ulubione zespoły to nie moge ich pominąć, bo Love Bites to moja ulubiona ballada (a w odpowiednim nastroju ulubiona piosenka ogółem), którą puszczam sobie bardzo często. A tak to nie słucham całych ich płyt, tylko pojedyncze kawałki.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Def Leppard? Pierwsze skojarzenie to Hysteria, płyta którą za gówniarza z Michałem katowałem niemiłosiernie. Kawał fajnej muzy i kawał życia. Od lat nagrywają gówniane płyty podobnie jak Bon Jovi, ale klasy odmówić im nie można. Wielki zespół, acz niedoceniany.
Małe przypomnienie:
http://www.youtube.com/watch?v=251Aw4ACKM4
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

ja tez uwazam,ze ostatnia ich plyta daje niezlego kopa
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

sobol_77 pisze:Def Leppard? Pierwsze skojarzenie to Hysteria, płyta którą za gówniarza z Michałem katowałem niemiłosiernie. Kawał fajnej muzy i kawał życia. Od lat nagrywają gówniane płyty podobnie jak Bon Jovi, ale klasy odmówić im nie można. Wielki zespół, acz niedoceniany.
Małe przypomnienie:
http://www.youtube.com/watch?v=251Aw4ACKM4
Stare dobre czasy he he :)) Choć uważam, że ostatnia płyta DL jest zajebista jak również YEAH! z kowerami :brawo: W sumie każdą płytę przeżywaliśmy na swój sposób: Def Leppard - Slang, Euphorię czy X. Bon Jovi These Days, Crush, Bounce. Każda z nich to przeżycia miłosne, litry wypitej wódy i wspólne wypady. 2 do 3 razy w roku staramy się tą tradycję zachować przy życiu:jupi: I wychodzi :))
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

No fakt - YEAH daje radę. Ale nam te latka z Def Leppard i Bon Jovi poleciały...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Def Leppard - czołówka moich ulubionych kapel. Ulubione płyty to: High 'n' Dry, Hysteria i Adrenalize. W pewnym okresie miałem taką fazę, że ciągle męczyłem wykonania live na youtube, m. in. Hysteria z 93 r. w Sheffield, także Love Bites. No i dzięki Ci Sobol za udostępnienie tego koncertu. :) No i także różne wykonania z koncertu z 89 r. których jest całe mnóstwo na YT (Animal, czy też Gods Of War - piosenka, która wypadła wówczas zajebiście live - o wiele wiele lepiej brzmiała niż na płycie).
Najbardziej mi szkoda Steve'a Clarka - gitarzysta, mój ulubiony członek tegoż zespołu. Wielka szkoda, że już nie żyje, a bardzo bym chciał zobaczyć go na żywo w akcji. Niesamowita energia, emocje przekazywane podczas gry, jeden z tych na których patrzy się z wielką uwagą i czuje się tą moc, gdy ten jest w akcji.
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

Ja dowiedziałam się o istnieniu Def Leppard oczywiście dzięki Sobolowi, który użył okładki ich płyty w jednej z zagadek tu na forum :)) Nie wszystkie płyty zdążyłam przesłuchać, ale z tych, które znam najbardziej podoba mi się rzecz jasna Hysteria- co tu dużo mówić, hit za hitem. Dla mnie to trochę tak jak New Jersey u Bon Jovi. W zasadzie na każdej płycie są piosenki, które szczególnie lubię. Ostatnią płytą DL jaką słuchałam było właśnie X (z zagadki) i nie wiem jak ona jest odbierana wśród fanów DL, ale mnie się te balladki nawet podobają.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Def Leppard to pewien piekny tydzien w moim zyciu... Rok 1989... Odkrycie "New Jersey" i kilka dni pozniej plyty "Hysteria".... A potem przyszła niewielkiego kalibru rozterka... Ktora kapela jest lepsza :)... I pol roku katowania BEZ PRZERWY DWOCH pirackich kaset non stop... Prosto w mózg trafil mnie utwór "Animal" ( pierwszy song jaki kiedykolwiek uslyszalem od DL )...

Ehh... FE-NO-ME-NAL-NA plyta "Hysteria". "Women", "Rocket", "Love Bites", "Gods of War", "Run Riot"... Cała paleta wspomnien, zrywu serca, buntu duszy i inwazji marzen... Leppardowy incydent pozostal na zawsze czescia mojego zycia i tylko troche, tak naprawde, byl/jest w cieniu BJ... Te dwie kapele wywrocily moj swiat do gory nogami i chwala im za to...

Szkoda tylko, ze jedna z nich, troche na sile, odeszla od swoich korzeni...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Lubię ten zespół! Poznałem ich muzykę parę miesięcy temu i piosenki w ich wykonaniu spodobały mi się. Moje ulubione piosenki to: Love Bites i Have You Ever Needed Someone So Bad, ale lubie też dużo innych jak: Hysteria, Pour Some Sugar on Me, Animal, When Love & Hate Collide czy Rocket. Naprawdę fajny zespół.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Wczoraj zafundowalem sobie maraton z plyta "Hysteria" w roli glownej.... Raz jeszcze i jeszcze raz... Bez konca... No na tym albumie NIE MA ZADNYCH POMYLEK... Kazdy kolejny utwor to POTEGA!!

I napisze tak troche, jak stary zgred- takich plyt juz sie nie nagrywa... Teraz nagrywa sie 2,3 dobre utwory plus 10 "gniotkow" na 3 minuty :) Ehhh...

[ Dodano: 2011-02-27, 11:36 ]
http://www.youtube.com/watch?v=7oFYu3h1xHY

no dla przykladu "Gods Of War"... Dajcie spokoj... Jak mozna zbudowac tak pieknie napiecie... Jak mozna skomponowac taki pre-chorus... Jak mozna zaspiewac w chorkach takie piekne i przejmujace melodie... I tak grac generalnie... Dajcie spokoj... :) !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”