Def Leppard

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

michael pisze: 17 marca 2022, o 07:38 Szok. Nowa płyta nagrana!!! Diamond Star Halos. Dla mnie totalne zaskoczenie bo tu nic nic i nic a tu nagle boom i płyta jest.

https://www.blabbermouth.net/news/def-l ... dDcXR2u1EM
Singiel chyba dzisiaj. Szok nie ogarniam tak wszystko szybko się dzieje!
Za 6 godzin!.....
Świetna wiadomość! Serio... Ostatni album był rewelacyjny więc oczekiwania są duże.

Tymczasem Def Leppard najwyraźniej pozazdroscili Adamowi i dołączyli razem z nim do Klubu Dziada. Dziadowski singiel😉
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

No to KICK!
https://www.youtube.com/watch?v=SeWFvZX2lkI
W tych ciężkich czasach nowy DL ustawił mi cały dzień. Jeszcze wczoraj nie byłem w temacie że chłopaki nagrali płytę. Człowiek cały czas śledzi co się dzieje na Ukrainie i włos się jeży na głowie. Dzisiaj jednak pełny relaks bo cholera wie co będzie jutro. 7 lat czekania! Premiera 27 maja. Dobrze się tego słucha oj dobrze! KICK!!!
Let's get rocked!
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Def Leppard

Post autor: Paulska »

M pisze: 17 marca 2022, o 11:49 Tymczasem Def Leppard najwyraźniej pozazdroscili Adamowi i dołączyli razem z nim do Klubu Dziada. Dziadowski singiel
michael pisze: 17 marca 2022, o 16:09 Dobrze się tego słucha oj dobrze! KICK!!!
Tak różne są Wasze opinie jak rożny jakościowo jest ten utwór pomiędzy zwrotkami a refrenem. Riff ok, wstawki gitarowe w zwrotkach fajne, ale refren... no nie bardzo... Ogólnie wyszło średnio, w zwrotkach słychać DL, w refrenie "zdziadziałego Adamsa" ;) jak napisał M.
Ale na płytę poczekam, bo DL od lat bardzo lubię.
Pozdrawiam
Paulska
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

Paulska pisze: 18 marca 2022, o 08:44
M pisze: 17 marca 2022, o 11:49 Tymczasem Def Leppard najwyraźniej pozazdroscili Adamowi i dołączyli razem z nim do Klubu Dziada. Dziadowski singiel
michael pisze: 17 marca 2022, o 16:09 Dobrze się tego słucha oj dobrze! KICK!!!
Tak różne są Wasze opinie jak rożny jakościowo jest ten utwór pomiędzy zwrotkami a refrenem. Riff ok, wstawki gitarowe w zwrotkach fajne, ale refren... no nie bardzo... Ogólnie wyszło średnio, w zwrotkach słychać DL, w refrenie "zdziadziałego Adamsa" ;) jak napisał M.
Ale na płytę poczekam, bo DL od lat bardzo lubię.
Opinii "Majka" nie powinieneś brać pod uwagę 😉 nie jest obiektywna z racji samego podejścia do tematyki Def Leppard.

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach drugiego "Foolin'" nie oczekiwał, ale żeby wypuszczać... Nickelback...
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

01 - Take What You Want - 4:14
02 - Kick - 3:42 - (Collen)
03 - Fire It Up - 3:19
04 - This Guitar [feat. Alison Krauss] - 3:50
05 - SOS Emergency - 3:25
06 - Liquid Dust - 4:01
07 - U Rok Mi - 3:33
08 - Goodbye For Good This Time - 4:27
09 - All We Need - 4:46
10 - Open Your Eyes - 4:19
11 - Gimme A Kiss - 3:12
12 - Angels (Can’t Help You Now) - 4:57
13 - Lifeless [feat. Alison Krauss] - 4:19 - (Collen/Elliott)
14 - Unbreakable - 3:46
15 - From Here To Eternity - 5:37

W sumie 61 minut nowej muzyki:)
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Jutro będzie premiera teledysku KICK! Nie spodziewałem się że jeszcze będą kręcić klipy. Def Leppard to Stare Dziady a zapowiada się na pełnej kurtyzanie:)
KICK po tygodniu od premiery to dla mnie GLAM ROCKOWE MISTRZOSTWO! :brawo: Ten numer trafia w lata 70' z precyzją co do milimetra. Moja żona i kumple w pracy mówią że petarda. Pięknie, a najlepsze dopiero na płycie... kurczę jeszcze 14 numerów do słuchania. Dwa miesiące jeszcze...Miód malina cieknie ślina :PPP
Odliczanie...
https://www.youtube.com/watch?v=kFIkLxB_grA
P.S
Dzisiaj Polska Szkocja... też odliczanie do meczyku! Fajne te dni są spędzone przy takich przyziemnych sprawach jak nowa płyta DL czy jakiś tam mecz... troszkę z dala od tej cholernej i strasznej niepotrzebnej wojny.
Let's get rocked!
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

michael pisze: 24 marca 2022, o 09:22 Jutro będzie premiera teledysku KICK! Nie spodziewałem się że jeszcze będą kręcić klipy. Def Leppard to Stare Dziady a zapowiada się na pełnej kurtyzanie:)
KICK po tygodniu od premiery to dla mnie GLAM ROCKOWE MISTRZOSTWO! :brawo: Ten numer trafia w lata 70' z precyzją co do milimetra. Moja żona i kumple w pracy mówią że petarda. Pięknie, a najlepsze dopiero na płycie... kurczę jeszcze 14 numerów do słuchania. Dwa miesiące jeszcze...Miód malina cieknie ślina :PPP
Odliczanie...
https://www.youtube.com/watch?v=kFIkLxB_grA
P.S
Dzisiaj Polska Szkocja... też odliczanie do meczyku! Fajne te dni są spędzone przy takich przyziemnych sprawach jak nowa płyta DL czy jakiś tam mecz... troszkę z dala od tej cholernej i strasznej niepotrzebnej wojny.

Z tym że stare dziady pełna zgoda :)

Na album oczywiście czekam, choć fajerwerków od Def Leppard nigdy nie oczekiwałem. W ostatnich latach najlepiej wyszła im zrzyna z Queen w "Man Enough"... Ale jak już zrzynac to z klasyki. Utwór jednak mimo oczywistych zapożyczeń kozacki. Podobnie jak "Love" z Songs From... Ech,ten Queen :)
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

https://www.defleppard.com/kick-music-v ... -march-25/
jeszcze 3 minuty:)!

...obejrzałem i kompletnie nie mój klimat. Numer super! Wideo bleeee... Ostatni fajny clip był do "Nine Lives" z Timem Mcgraw. Ciul z tym czekam na płytę. Jak będzie taka jak ostatnia to petarda!!!
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Jak Wam się podoba okładka? Dla mnie TOP. Logo lśni pełnym blaskiem
https://www.google.pl/search?q=def+lepp ... BhMC0KhTBM
Let's get rocked!
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Def Leppard

Post autor: Paulska »

michael pisze: 29 marca 2022, o 07:04 Jak Wam się podoba okładka? Dla mnie TOP. Logo lśni pełnym blaskiem
Okładka w wersji monochromatycznej (tylko z kolorowym logo DL) fajna, ta kolorowa już MZ przesadnie krzyczy.
Teledysk - hmmm... starsi panowie (alias stare dziady wg. M ;) ) w takiej przesyconej i przejaskrawionej tonacji - trochę tego nie kupuję.
M pisze: 24 marca 2022, o 10:51 Na album oczywiście czekam, choć fajerwerków od Def Leppard nigdy nie oczekiwałem. W ostatnich latach najlepiej wyszła im zrzyna z Queen w "Man Enough"... Ale jak już zrzynac to z klasyki.
No chyba DL to też już klasyka ;) Czyli klasyka zrzyna z większej klasyki. ;) Na poważnie - albumu z chęcią posłucham, nie spodziewając się fajerwerków, bo to już nie ten moment.
Pozdrawiam
Paulska
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

michael pisze: 29 marca 2022, o 07:04 Jak Wam się podoba okładka? Dla mnie TOP. Logo lśni pełnym blaskiem
https://www.google.pl/search?q=def+lepp ... BhMC0KhTBM
Oj Michale 😉 Lepps powinni Ci wypłacać ekwiwalent za lokowanie produktu 😉

Okładka jak okładka... Ważne to co na płycie, a póki co zapowiada się dziadowsko. Z tym , że ostatni Scorpions pokazał, że geriatryczny rock też może mieć swój urok.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Def Leppard

Post autor: Paulska »

M pisze: 29 marca 2022, o 10:45 Z tym , że ostatni Scorpions pokazał, że geriatryczny rock też może mieć swój urok.
Widać (i słychać), że Scorpionsom się chciało.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Jestem przekonany, że przy takiej ilości materiału będzie pysznie. Na 100% 3-4 kawałki to będzie taki Leppard jaki kocham. Będzie coś nowego jak chociażby duet z Alison Krauss. Joe pozazdrościł country duetów na przestrzeni ostatniej dekady JBJoviemu. Alison ostatnio śpiewała z Robertem Plantem. Joe ma talent do świetnych melodii i wpadających w ucho pieśni dlatego jestem spokojny. "Dziadowski" KICK słucha się świetnie. Glam rockowcy w siódmym niebie. T.Rex Marc Bolan czy Mott the Hoople. Komuś się nie podoba to tego KICK your ass:) I okładka petarda. No żyć nie umierać.
Def Leppard? Jedyny taki zespół na tym padole !!
P.S
W tym miesiącu DL pyknie 30 lat w tym samym stabilnym i niepowtarzalnym składzie :brawo: Szczęść Boże Panowie :))
Let's get rocked!
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Def Leppard

Post autor: Paulska »

Tak, żeby niczego nie ująć DL i ich historii: to jest kawał naprawdę dobrego rocka.
Ale "Kick" słucha się fajnie może w samochodzie, czy podczas biegania, bo jest rytm i trochę energii,. A jednocześnie nie wciąga na tyle, żeby wymagać skupienia. Jak na DL szału nie ma, ot, takie radiowe granie.
Pozdrawiam
Paulska
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

Paulska pisze: 5 kwietnia 2022, o 07:17 Tak, żeby niczego nie ująć DL i ich historii: to jest kawał naprawdę dobrego rocka.
Ale "Kick" słucha się fajnie może w samochodzie, czy podczas biegania, bo jest rytm i trochę energii,. A jednocześnie nie wciąga na tyle, żeby wymagać skupienia. Jak na DL szału nie ma, ot, takie radiowe granie.
Wystarczy ignorować 😉

Panie Bon Jovi, czy sluchał Pan może nowego RHCP?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”