Def Leppard

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

EVENo pisze:Już dawno pogubiłem się w tej Waszej rozmowie, ale jej zakończenie mnie przerosło. Obaj odpowiadacie sobie bełkotem na bełkot, ewentualnie bełkotem z lokowaniem produktu (WTF?!).

Dość.
EVENo... Czy Ty piszesz tylko po to by cokolwiek pisać?

Opisz ten mój "bełkot". Wiesz chociaż o co w tym, jak to nazwałeś, "bełkocie" chodzi? Czy jesteś jednak kolejnym przypadkiem słuchacza, którego jedynym argumentem jest "to złe bo mi się nie podoba"?

To żaden poziom dyskusji. Po co pisać cokolwiek jeśli nie ma sie nic do napisania?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: EVENo »

M pisze: To żaden poziom dyskusji. Po co pisać cokolwiek jeśli nie ma sie nic do napisania?
No właśnie, po co?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

EVENo pisze:
M pisze: To żaden poziom dyskusji. Po co pisać cokolwiek jeśli nie ma sie nic do napisania?
No właśnie, po co?
Wciąż mi nie odpisałeś o co mi chodziło w moim - jak to błyskotliwie ująłeś - bełkocie.

Nie wiem jak mam skomentować z kolei Twoją powyższą "odpowiedź". Czy nie wiesz co odpisać czy po prostu zrobiło Ci się głupio i nie wiesz co napisać. To już nie moja sprawa Bracie.

Mam tylko nadzieję, że za chwilę również i Ty nie wyskoczysz mi z diagnozą mojej "depresji", bo wtedy rzeczywiście mógłbym już potrzebować kilku paczek chusteczek ???

Ja cały czas pisze o muzyce. Piszemy więc o muzyce nie obrzucając się nawzajem błotem i nie szukając zaczepek.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: EVENo »

M pisze:Wciąż mi nie odpisałeś o co mi chodziło w moim - jak to błyskotliwie ująłeś - bełkocie.
Bo nie mam takiego obowiązku.
M pisze:Nie wiem jak mam skomentować z kolei Twoją powyższą "odpowiedź". Czy nie wiesz co odpisać czy po prostu zrobiło Ci się głupio i nie wiesz co napisać.
Jeśli nie wiesz jak masz coś skomentować to po prostu tego nie rób.
M pisze:Mam tylko nadzieję, że za chwilę również i Ty nie wyskoczysz mi z diagnozą mojej "depresji", bo wtedy rzeczywiście mógłbym już potrzebować kilku paczek chusteczek
Idealny przykład pisania tylko po to by cokolwiek pisać.
M pisze:Ja cały czas pisze o muzyce. Piszemy więc o muzyce nie obrzucając się nawzajem błotem i nie szukając zaczepek.
Idealny przykład odwracania kota ogonem.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

EVENo pisze:
M pisze:Wciąż mi nie odpisałeś o co mi chodziło w moim - jak to błyskotliwie ująłeś - bełkocie.
Bo nie mam takiego obowiązku.
M pisze:Nie wiem jak mam skomentować z kolei Twoją powyższą "odpowiedź". Czy nie wiesz co odpisać czy po prostu zrobiło Ci się głupio i nie wiesz co napisać.
Jeśli nie wiesz jak masz coś skomentować to po prostu tego nie rób.
M pisze:Mam tylko nadzieję, że za chwilę również i Ty nie wyskoczysz mi z diagnozą mojej "depresji", bo wtedy rzeczywiście mógłbym już potrzebować kilku paczek chusteczek
Idealny przykład pisania tylko po to by cokolwiek pisać.
M pisze:Ja cały czas pisze o muzyce. Piszemy więc o muzyce nie obrzucając się nawzajem błotem i nie szukając zaczepek.
Idealny przykład odwracania kota ogonem.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Ech, już nie pogrążaj się chłopaku, bo to już nawet nie jest zabawne, a mi się nie chce pisać z Tobą o niczym.

Rozumiem, że nie masz pojęcia o czym pisałem i być może nieco się wygłupiłeś. Tak po prawdzie nie musisz mieć o tym pojęcia o czym pisałem bo...po prostu nie musisz się na tym znać. Riff może być dla Ciebie po prostu riffem. Szanuję to. Mnie też wyjadacz studyjny wciagnalby nosem?

Żeby już nie kontynuować tej kwaśnej konwersacji uznajmy, że wygrałeś ten pojedynek na punkty niczym Szpilka w walce z Radczenką.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: EVENo »

Jeśli Twoim zdaniem dyskusja polega na wygrywaniu jakiś pojedynków na punkty, to o jakim poziomie dyskusji my tu w ogóle rozmawiamy?

Sam zaczynasz z osobistymi wycieczkami, a potem ni z gruchy, ni z pietruchy wyjeżdżasz z jakimś technicznym slangiem licząc na to, że nikt nie zauważy. A jak ktoś zauważy to udajesz, że tylko to drugie miało miejsce, bo przecież Ty piszesz tylko o muzyce xD Może i te Twoje wstawki o strukturach i drajwach by się fajnie czytało, gdyby nie były tu obecne tak kompletnie od czapy. A tak wychodzi bełkot. Odpowiedzi na pytania, które sam sobie zadajesz. Tak to każdy potrafi ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Def Leppard

Post autor: M »

EVENo pisze:Jeśli Twoim zdaniem dyskusja polega na wygrywaniu jakiś pojedynków na punkty, to o jakim poziomie dyskusji my tu w ogóle rozmawiamy?

Sam zaczynasz z osobistymi wycieczkami, a potem ni z gruchy, ni z pietruchy wyjeżdżasz z jakimś technicznym slangiem licząc na to, że nikt nie zauważy. A jak ktoś zauważy to udajesz, że tylko to drugie miało miejsce, bo przecież Ty piszesz tylko o muzyce xD Może i te Twoje wstawki o strukturach i drajwach by się fajnie czytało, gdyby nie były tu obecne tak kompletnie od czapy. A tak wychodzi bełkot. Odpowiedzi na pytania, które sam sobie zadajesz. Tak to każdy potrafi ;)

EVENo, ja skończyłem już tą dyskusję ?

A tymczasem Ty nadal nie wiesz o czym piszę.

Temat zakończony Brachu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Kolejna zapowiedź z nadchodzącej płyty live za 3 tygodnie...
Z O2 Run Riot!
https://www.youtube.com/watch?v=8TWCWiV ... e=emb_logo
:brawo:
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Oficjalnie z Las Vegas
Billy's Got A Gun
https://www.youtube.com/watch?v=szYfMx1GIeU
Ciekawe czy wyjdą te płyty 29 maja czy wszystko znowu przesuną...
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Kolejna odsłona London to Vegas... jeden z najlepszych kawałków DL Paper Sun
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Premiera się odbyła. Dostałem informacje że mój box będzie u mnie 02 czerwca... :jupi:
http://www.deflepparduk.com/2020newsmay143.html
Mistrzunie...
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: EVENo »

Jest też na Spotify. Jak będę miał nocną zmianę w robocie to na pewno sobie załączę :D A boxem koniecznie się pochwal, jak już dotrze ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Def Leppard

Post autor: EVENo »

Hysteria z O2 zaliczona, teraz słucham Vegas. Brzmienie jest naprawdę czaderskie, tylko szkoda tego komicznie momentami brzmiącego wokalu. Piękny tribute podczas jednego z utworów, nie będę zdradzał dla kogo i kiedy, bo osobiście uwielbiam takie smaczki. Krótka, dwuwersowa wstawka, a tak ładnie robi człowiekowi w serduszku ;) Z Hysterii to najlepiej mi jednak wybrzmiały bisy, czyli to, co zagrano spoza albumu. Zaskakująco dobrze spędziłem czas słuchając tego koncertu, Vegas pewnie jest nie gorsze :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Def Leppard

Post autor: michael »

Szok. Nowa płyta nagrana!!! Diamond Star Halos. Dla mnie totalne zaskoczenie bo tu nic nic i nic a tu nagle boom i płyta jest.

https://www.blabbermouth.net/news/def-l ... dDcXR2u1EM
Singiel chyba dzisiaj. Szok nie ogarniam tak wszystko szybko się dzieje!
Za 6 godzin!.....
Let's get rocked!
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Def Leppard

Post autor: Paulska »

Wow, ale niespodzianka :o , w takim razie też dzisiaj sprawdzę :lol:
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”