Slash solo

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Geminiman

Post autor: Geminiman »

Trzecia solowa płyta Saula Hudsona ukaże się już za parę miesięcy, a nikt o tym nie pisze.
BlackVelvet91
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 15 marca 2014, o 17:43
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: BlackVelvet91 »

A no ukaże się, z tego co się orientuję to we wrześniu. Kawałek promujący płytę o tym samym tytule czyli "World on fire" stale okupuje moją playlistę, fajny, dynamiczny, wpadający w ucho, chociaż troszeczkę "trąci" utworami z poprzedniej płyty Slasha- "Apocalyptic Love" Wiadomo, jeden styl, jeden Slash & Miles, ciekawe jak to się będzie miało do ogółu, czyli całej płyty. Mam nadzieję, że i tym razem Slash nie zwiedzie, i że może jeszcze los się do mnie uśmiechnie, i pojadę na koncert do Krakowa :D :D :D
And good things come to those who wait...
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Mimo, że wychowałem się m.in. na Guns N'Roses to z wiekiem jakoś bardziej sceptycznie podchodzę do ich twórczości. A szkoda... To były piękne czasy ;)
"Appetita" czasem z chęcią posłucham ale np, na "Iluzji cz.I" nudze się cholernie. Na szczęście jest jeszcze cz.II.

Pamietacie te czasy kiedy mordami Axl'a, Slasha i innych Hetfieldów oklejone były ściany pokoju niemal każdego małolata bądź gówniarza ;) To se ne vrati

Slash niestety utkwił w miejscu. Mimo to dośc obiecujący zwiastun.
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Pamietacie te czasy kiedy mordami Axl'a, Slasha i innych Hetfieldów oklejone były ściany pokoju niemal każdego małolata bądź gówniarza ;) To se ne vrati
Tyle że Ci nieletni nie są moimi rówieśnikami, gdyż teraz są w wieku upoważniającym im swoją kandydaturę w wyborach prezydenckich (powyżej 35 lat). Za moich czasów małoletnie osoby tapetowały pokoje plakatami na których byli The Kelly Family, Backstreet Boys, 'N Sync, Spice Girls czy bracia Hansonowie.
BlackVelvet91
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 15 marca 2014, o 17:43
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: BlackVelvet91 »

Ehh... Ja ozdabiałam pokój plakatami Tokio Hotel :x
Jaki wstyd... :D
Dolkin

Post autor: Dolkin »

BlackVelvet91 pisze:Ehh... Ja ozdabiałam pokój plakatami Tokio Hotel :x
Jaki wstyd... :D
Bo ja wiem czy wstyd...

W pewnym wieku po prostu tak się ma. Podejrzewam, że dla wielu osób będących dziś np. po 40-ce wstydem jest/obecnie było wieszanie posterów Bon Jovi. Przecież całe życie czegoś szukamy.

Ja pamietam plakaty Ace of Base albo Haddway'a. Było jeszcze New Kids On The Block i mnóstwo Króla Popu. W każdym zakichanym Popcornie albo BRAVO (są jeszcze te gazetki?). Keith Flint i The Prodigy... I obowiązkowo Jean-Claude Van Damme. Tandeta ;)

Pierwszy plakat Bon Jovi? Nie pamiętam dokładnie ale coś ok.1992-93. Moze starsi pamiętają. Z tyłu byli Take That. Bon Jovi - bodajże na błękitnym tle - w piecioosobowym składzie. W środku Jon. Herosi dzieciństwa.

Nawiązując jednak do Slasha. Pamiętacie zapalniczki z napisem Guns N' Roses?
Awatar użytkownika
mellono
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 17 marca 2011, o 09:35
Ulubiona płyta: od NY do DA
Lokalizacja: Katowice/ Bielsko-Biała

Post autor: mellono »

Slash niestety utkwił w miejscu. Mimo to dośc obiecujący zwiastun.[/quote]

Tu się trochę zgodzę, też czekam, ma wybitnego wokalistę - choć mam wrażenie, że jego solo jest bardzo płaskie tzn. brak tu pomysłów, które zaprezentował nam Rysiek... Ale czekam... :)
So you want to be a cowboy,
Well you know it's more that just a ride...
SilentHorror
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2014, o 18:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: SilentHorror »

Pierwszy Album solowy Slasha o którym jest mowa na początku tematu był nawet interesujący. Kawałki Doctor Alibi ( z Lemmym) lub Ghost ( z Ian'em Astbury) były nawet całkiem fajne. Lecz już drugi Album z Miles'em Kennedym jakoś mi osobiście nie podpada. Fakt,Slash wymiata jak zawsze elegancko na Gitarze, ale ten Glos i styl Milesa nie pasuje mi ipsuje całą Atmosferę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”