Wymarzone koncerty ;)

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no Lordi ja sie tez obawiam koncertu bj czy by mi sie podobal kocham ich stra muze i to jacy zywiolowi byli a teraz boje sie ze bym sie zawiodla starsznie . :(
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

A ja zamiast sie obawiać :P stawię czoła niebespieczeństwu :D
Jade na koncert i się okaże czy bedzie wielka euforia czy wielki zawód... chociaż bardziej spodziewam sie tego pierwszego... zawsze jak spełnia się jakieś marzenie... to człowiek wszystko lepiej odbiera. A ja zdaje sobie sprawę z tego, ze nie grają tak jak kiedyś... że koncerty już nie tak żywiołowe... ale to i tak BEDZIE KONCERT MOJEJ UKOCHANEJ KAPELI !! :mrgreen:
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

to udanego koncertu zycze :!: super spelnisz sowje marzenie moje tez bylo ..ale wiesz takie jak lata 80"s koncert a to juz nie wroci a moze sie mysle :?: moze znow wroca te lata oby :lol:
Przywies jakies trofea z koncertu :P

ja bym chiala chociaz raz sie obudzic na widowni w 1988 roku i byc na ich koncercie pod scena z aparatem i sie kapitalnie bawic.. :lol:
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Rokitka pisze:Przywies jakies trofea z koncertu :P
o to , to raczej ciezko bedzie... no chyba, że wyrwe jezyk jakiejś nadmiernie wrzeszczącej babie... co mi bedzie do ucha :evil: (te napalone fanki :lol: )
Rokitka pisze:ja bym chiala chociaz raz sie obudzic na widowni w 1988 roku i byc na ich koncercie pod scena z aparatem i sie kapitalnie bawic.. :lol:
a kto by nie chciał.... ja bym chciała .. i to bardzo... WECHIKÓ? CZASU...TO BY?BY CUD!! 8)

Ja niestety z trybuny... to tylko takie tycie ""mróweczki" zobacze :| no jeszcze telebimy pozostają.... ale dobre i to... jak na "mój pierwszy raz" :D
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Kasiunia pisze:
Rokitka pisze:Przywies jakies trofea z koncertu :P
o to , to raczej ciezko bedzie... no chyba, że wyrwe jezyk jakiejś nadmiernie wrzeszczącej babie... co mi bedzie do ucha :evil: (te napalone fanki :lol: )

prawde mowic chodzilo mi o jakies plakaty ,przypinki i branzoletki na reke teraz czesto sie dostaje na koncertach.. nie wiedzilam ze ty taka brutalna i nie mila dla fanow kurde trzeba sie bac .napewno z toba nie pojade na koncert :P
oj tylko wiesz na koncercie co druga bedzie sie drzec to co zrobisz :?: a ty sama zapewne tez bedziesz sie drzec i wzdychac ;) :D

Wazne ze pojedziesz na koncert i pozyjesz z tymi ludzmi i poczujesz magie .
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Ja bym się nie obawiała - co innego oglądać koncerty na czterech literach we własnym domu, a co innego być na którymś faktycznie - nie ma wtedy czasu na analizę, za to jest okazja do małego szaleństwa ^-^.

Oprócz BJ, to zapewne Gunsi w starym składzie, zakładając, że koncert odbędzie się tak, jak powinien, z kompletnym zespołem na scenie i bez bijatyk pod sceną :mrgreen:

Chętnie obejrzałabym też Velvet Revolver - "już był w ogródku, już witał się z gąską..." :/. Ech, może inną razą. Byle tylko (czcze pragenienie) Scott się nie rozbierał, bo na żywo mogłabym tego nie przeżyć XD.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Rav_Sputnik
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 14
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 19:30
Lokalizacja: z lat 80-tych
Kontakt:

Post autor: Rav_Sputnik »

przede wszystkim Motley Crue, KISS i Tigertailz...
poza tym Cinderella, Twisted Sister, Poison, Dave Lee Roth (sam albo z Van Halen), Warrant i wszystko w tym stylu, czego jeszcze nie widziałem :D
80's - the best fuckin' years of all time!
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

26 sierpnia w krakowskim klubie Studio wystąpi Steven Wilson z zespołem no-man... Będzie cudnie, nie mogę się doczekać. Bilety 110 zł na rockserwis.pl i eventimie.

Muzyka rockowo-jazzująca, klimat kołysankowy... Bardzo przyjemne, ciepłe piosenki z poruszającym głosem wokalisty - Tima Bownessa. Gorąco polecam wszystkim fanom. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”