Koncerty 2009 - Co? Gdzie? Kiedy?

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Moonshine

Post autor: Moonshine »

18 - tego listopada w ?odzi , wystąpi zespół A-ha.A 5 -ego grudnia w Zabrzu , wiadomo, Scorpions
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Właśnie wróciłem z koncertu Paul'a McCartney'a w Berlinie. Absolutny odjazd. Jutro wrzuce pare fotek (niestety słaba jakość, bo robione telefonem) i setlistę.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Planuje trase koncertową z KISSami. Nie, nie gram tam (chciałbym), po prostu planuje odwiedzić paru znajomych w UK, Irlandii itp. i przy okazji odwiedzić wszystkie 4 koncerty KISS tam. Znajdzie się ktoś na tyle szurniety i z mocnym łbem, żeby ze mną jechać?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

To zależy od tego, KIEDY jest owa trasa planowana ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Uwaga fani dobrej muzyki.10 czerwiec 2010 rok.Lotnisko Bemowo.Metallica , Antrax,Behemoth.Ceny biletów 190,440zl.A vipowski bilet 880 zł.W internecie bilety można już kupić od dziś.W normalnej sprzedaży od 19 grudnia.
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Rattie pisze:Planuje trase koncertową z KISSami. Nie, nie gram tam (chciałbym), po prostu planuje odwiedzić paru znajomych w UK, Irlandii itp. i przy okazji odwiedzić wszystkie 4 koncerty KISS tam. Znajdzie się ktoś na tyle szurniety i z mocnym łbem, żeby ze mną jechać?
HAHA jak bym miał tylko kase... ale może będe w Dablinie
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Europe - 19.06.2010 na Wiankach w Wawie, wstęp za darmo.
Moonshine

Post autor: Moonshine »

[quote="emilka"]Europe - 19.06.2010 na Wiankach w Wawie, wstęp za darmo.

Co prawda Europa ma kilka niezłych utworów, jednak na koncert się nie wybiore.Chętnie natomiast,obejrze koncert Eltona Johna.Również w Warszawie :))
Ostatnio zmieniony 9 lutego 2010, o 04:40 przez Moonshine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

i też nikt Ci nie każe. Ja się na Juropa wybiorę bardzo chętnie.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Rattie pisze:i też nikt Ci nie każe. Ja się na Juropa wybiorę bardzo chętnie.
Wiem że nikt mi nie każe.Po prostu wyraziłem swoje zdanie dotyczące koncertów europe i rammstein.
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Fajnie, że masz swoje zdanie na temat zespołów ale mógłbyś nie wyjeżdzać z takimi uwagami a skąd teraz wziołeś pomysł na R+ by ich "pojechać" bo ja nie widzę żadnej informacji na forum. Co do Rammstein to z chęcią bym zaliczyła drugi raz tą trasę koncertową. A może ktoś wysłać jakąś potwierdzającą strone konceru Europe ;)
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wywaliłem zbędne, złośliwe i wszystkie posty poniżej minimalnego poziomu. Chcecie się popisywać kulturą to na gg. Na pewno nie w tym temacie. Każdy następny też będę usuwał.

Wracając do tematu ja też na Europe się nie wybieram, bo to dla mnie zespół średni i nie jara mnie ich muzyka. Moze parę piosenek da się posłuchać, ale nic więcej. Czekam co zaoferuje Kraków jeśli chodzi o Wianki.

A swoją drogą jest ktoś chętny na OPENERA??. Póki co zapowiedziano takie zespoły jak: MANDO DIAO, TINARIWEN, KASABIAN, PEARL JAM.
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, o 00:00 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

Pomiędzy wypowiedzią Rattiego:
Cytat:
nigdy nie byłem fanem Beatlesów, nawet za bardzo twórczości nie znam więc się nie wybiorę dla samego nazwiska. Tym bardziej za 3 stówki.


A wypowiedzią Moonshine:
Cytat:
Tego zespołu , to nawet za darmo nie chcę oglądąc ani słuchać. Rammsteina , który pojawi się w Polsce w marcu, również nie chcę wysłuchiwać ani oglądać .Nawet za darmo.

Poza ostrzejszą forma obie wypowiedzi są na tym samym poziomie a nikt Rattiego nie pojechał.
heh no Adrian czasami naprawdę jesteś zabawny...
naprawdę nie widzisz żadnej różnicy ?

a wracając do sedna - już w innym temacie pisałem ale 27.05.2010 Warszawa AC/DC :D
For those about to rock - we salute you ;)
Scrooge

Post autor: Scrooge »

raczej przykry niż zabawny...

ja również będę na AC/DC :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

heh no Adrian czasami naprawdę jesteś zabawny...
naprawdę nie widzisz żadnej różnicy ?
Widze i to zaznaczyłem. Forma Moonshine jest na granicy akceptowania tej formy wypowiedzi. Jednak jeśli mielibyśmy Moonshine ukarać za tą wypowiedź w której pomimo słabej formy wypowiedział się, ze nie pojedzie na Europe, to również co drugi post niektórych osób nadawałby się do usunięcia.
Wypowiedź wątpliwej jakosci, ale jeszcze do zaakceptowania, to co było dalej to poziom bliski dna.
raczej przykry niż zabawny...
Jak wolisz. Twoje posty jak i późniejsze Moonshine'a wyrzuciłem, bo możecie na gg wyzywać swoich rodziców, a nikt nie musi tutaj czytać tej żałosnej retoryki.

I tyle w temacie wyzwisk w tym temacie.

A wracając do głównego wątku to poki co nie ma żadnego koncertu, który rzuciłby mnie na kolana. Czekam na całe lineupy z festiwali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”