Cześć :)

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Anza93
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 lipca 2019, o 19:21
Ulubiona płyta: Slippery when wet

Cześć :)

Post autor: Anza93 »

Cześć Wam, stosunkowo niedawno odkryłam stronę fanklubu Bon Jovi ale fanką zespołu jestem od dawna. Miłość do muzyki zespołu "odziedziczyłam" po rodzicach (pozdrawiam mamę&tatę), a w szczególności po mamie. Mam nawet takie jedno wspomnienie- rok bodajże 2000/01, ja- dumna ale lekko wystraszona pierwszoklasistka jadąca z mamą ulicą Puławską, mijamy właśnie Wyścigi, gra radio Wawa (to były jeszcze czasy gdy Wawa nie puszczała jedynie polską muzykę), kończy się audycja, zapowiadają nieznaną mi piosenkę i...
DUM DUM... (tak, to właśnie była nieco żałosna próba zagrania "It's my life").
Nie pamiętam już czy wtedy pytałam się mamy co to za zespół (na pewno w którymś momencie mi to powiedziała), wiem za to że ilekroć "it's my life" leciała w radio (a w porze porannej w tamtym okresie było to prawie codziennie), ustawiałyśmy głośniki na cały regulator i śpiewałyśmy cały tekst razem :) Pamiętam, że przed wyjściem z domu nawet robiłyśmy zakłady czy usłyszymy ją w radio, a dzień bez Bon Jovi był dniem straconym.

I tak to się zaczęło.

Mama ma za sobą chyba 5 koncertów Bon Jovi, przede mną ten pierwszy. Do zobaczenia jutro!
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Re: Cześć :)

Post autor: KM »

Witamy serdecznie i do zobaczenia jutro!!!

Ps. Oby moje dzieci też tak kiedyś tu napisały :-).
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Anza93
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 lipca 2019, o 19:21
Ulubiona płyta: Slippery when wet

Re: Cześć :)

Post autor: Anza93 »

Mój syn jak na razie nie narzeka jak puszczam bon jovi w aucie. (Albo po prostu nie słyszę jego protestów jak śpiewam na cały głos).
Zobaczymy czy dane nam będzie wspólne śpiewanie ;)
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Cześć :)

Post autor: wranglerek »

Witaj!!!!
I to się nazywa „wychowanie bez porażek”. Pozdrów rockową mamę i do zobaczenia na koncercie i może na afterparty...
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Anza93
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 lipca 2019, o 19:21
Ulubiona płyta: Slippery when wet

Re: Cześć :)

Post autor: Anza93 »

W miłości do Bon Jovi tak zostałam wychowana :) mam nadzieję, że sił mi starczy na afterparty (ale porozumiewać się będę pewnie na migi- obstawiam że po 2.5godz. będę miała zdarte gardło) :D

Ps. Mama też była wzorowym rodzicem pod innym względem- zamiast pokazać mi gwiezdne wojny mroczne widmo, które w tamtym okresie juz bylo na kasetach, włączyła mi najpierw Nową Nadzieję (star warsy to kolejna rzecz na ktorej punkcie mam świra). Rodzic na medal.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Cześć :)

Post autor: EVENo »

Hah, mi mama też nagrywała Wojny Gwiezdne na kasecie, jak leciały na Polsacie. Miałem szczęście, bo to był ostatni dzwonek, żeby zobaczyć je w oryginalnej wersji, przed tymi wszystkimi dupiatymi "poprawkami".
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”