Witajcie!

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Janie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 18:55
Lokalizacja: Bytom

Witajcie!

Post autor: Janie »

Witam wszystkich! Cieszę się ogromnie, że mogłam dołączyć do tak wspaniałego miejsca. Nazywam się Wiktoria, mam 15 (nie długo, musiałam podać inną datę bo nie było '00). Jestem z Bytomia (śląsk). Bon Jovi słucham od 2 (?) lat, ale dopiero niedawno zechciałam poznać bliżej ten zespół. Skąd taki nick? - Janie don't take your love :P. Za niedługo zacznę grać na gitarze klasycznej, i mam głęboką nadzieję, że nie skończy się to tylko na pogrywaniu w domu. Chciałabym poznać tutaj dużo miłych, sympatycznych ludzi. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

nie wiem, czy tu są mili, sympatyczni ludzie. Chyba nie, ponieważ zaraz Cię przypytają, czy wolisz Hugh, czy Aleca; lepiej dobrze się przygotuj, bo nie będzie fajnie...
Why so serious?
EVENo

Post autor: EVENo »

Na całym śląsku jest dziś dziwny dzień.
Awatar użytkownika
Janie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 18:55
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Janie »

Yossarian pisze:nie wiem, czy tu są mili, sympatyczni ludzie. Chyba nie, ponieważ zaraz Cię przypytają, czy wolisz Hugh, czy Aleca; lepiej dobrze się przygotuj, bo nie będzie fajnie...
Myślisz? Ty też taki jesteś? Jak ktoś się mnie o coś takiego zapyta, a mi się to nie spodoba to po prostu nie odpowiem :)
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Ty też taki jesteś?
ja jestem najgorszy z nich wszystkich...

żartowałem, jest tu bardzo przyjemnie. baw się dobrze i udzielaj w dyskusjach. powodzenia w nauce gry na gitarze ;]
Why so serious?
Awatar użytkownika
Janie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 18:55
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Janie »

Yossarian pisze:
Ty też taki jesteś?
ja jestem najgorszy z nich wszystkich...

żartowałem, jest tu bardzo przyjemnie. baw się dobrze i udzielaj w dyskusjach. powodzenia w nauce gry na gitarze ;]
Ładnie to tak człeka straszyć? Jestem za młoda, by umierać na zawał :o. Dzięki. ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Witamy serdecznie na forum!
Zostań z nami długo i baw się dobrze :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Roczniki 00 mają już 15 lat?! Sama niedawno obchodziłam te urodziny! W twoim wieku, też się zabierałam za gitarę i wiesz co? Sprzedałam ją i kupiłam lustrzankę, którą mam do dziś. Tobie jednak życzę wytrwałości w nauce chwytów lub nut i bynajmniej nie słomianego zapału, jak to było w moim przypadku. Ponadto cieszę się, że dołączyła do nas koleżanka ze Śląska! ;)
Awatar użytkownika
Janie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 18:55
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Janie »

misstwisted pisze:Roczniki 00 mają już 15 lat?! Sama niedawno obchodziłam te urodziny! W twoim wieku, też się zabierałam za gitarę i wiesz co? Sprzedałam ją i kupiłam lustrzankę, którą mam do dziś. Tobie jednak życzę wytrwałości w nauce chwytów lub nut i bynajmniej nie słomianego zapału, jak to było w moim przypadku. Ponadto cieszę się, że dołączyła do nas koleżanka ze Śląska! ;)
A no, mają już 15 lat. :P Lustrzanka to też w zasadzie nie taki zły pomysł, bo uwielbiam fotografować, aczkolwiek chcę spróbować swoich sił w grze na jakimś instrumencie. Dziękuję, ja również się cieszę, że mogłam tutaj dołączyć! :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Kolejne pokolenie fotografów rośnie? :D Miło, będzie miał kto zastąpić na stare lata, hehe.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”