Dziękuję

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Martaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 28 grudnia 2014, o 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Dziękuję

Post autor: Martaa »

Zupełnie nie wiem, od czego zacząć. Mam na imię Marta, jestem fanką Bon Jovi od roku 2009, kiedy to po raz pierwszy usłyszałam Cross Road w samochodzie rodziców. Towarzyszą mi więc od 10 roku życia (z pewną przerwą) i dzięki nim poznałam przez ten czas wiele innych wspaniałych zespołów, zaczęłam grać na gitarze i zmieniłam styl ubierania.

Od 2010 roku wchodziłam na forum niemal codziennie, z czasem przez pewne wydarzenia w moim życiu przestałam tu w ogóle zaglądać. Niedawno coś tak mną pokierowało, że trafiłam do Was znowu- i przeglądając Wasze posty, wszystko sobie przypomniałam- to, ile BJ dla mnie znaczy. Ten portal naprawdę ułatwia zdobywanie informacji i kształtowanie muzycznych poglądów (piszecie cholernie dobre posty! :) ). I dlatego chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować- naprawdę (choć to brzmi jak z jakiejś komedii sensacyjnej) nie wiecie, jak wiele dla mnie znaczycie :). Tak naprawdę dzięki temu forum wróciłam do namiętnego słuchania Bon Jovi, co przełożyło się na pewne bardzo dobre decyzje w moim życiu.

Odpowiadając na standardowe pytanie- Alec czy Hugh- Huey nigdy nie dorówna Alecowi w zachowaniu na scenie, ponieważ to Alec z wyglądem rockmana i ze swoją energią na scenie współtworzył show, zdecydowanie lepiej prezentował się wizualnie. Jednak na pewno w tym momencie pod względem umiejętności wygrywa nieoficjalny członek zespołu, który współpracował z wieloma legendami, no i gra z BJ już szmat czasu.

Na koncercie w Gdańsku oczywiście byłam, podziwiałam chłopaków z lewej trubyny :P.

Matko, wyszedł mi niezmiernie długi monolog, gratuluję wszystkim, którzy dotarli aż tutaj, i cóż- nie pozostało mi nic innego, jak skorzystać z okazji i życzyć Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, kochani!
EVENo

Post autor: EVENo »

Ten monolog nie był długi, przeczytanie zajmuje mniej niż minutę. Wszystko dlatego, że jest napisany bezbłędnie i elegancko, a więc Ty także piszesz cholernie dobre posty. Zachęcamy do czynienia tego regularnie.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

I dlatego chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować- naprawdę (choć to brzmi jak z jakiejś komedii sensacyjnej) nie wiecie, jak wiele dla mnie znaczycie
spoko, wiem, często słyszę takie rzeczy ;]
Why so serious?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Witaj ;) dobrze jest czytać o fanach czerpiących przyjemność ze słuchania Panów z Bon Jovi. Również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dziękujemy za miłe słowa :) Wszyscy staramy się by to miejsce było przytulne i warte powrotów. Szczęśliwego Nowego Roku! Zostań z nami na dłużej!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Witaj na forum ! Fajnie słyszeć, że nasze posty sprawiają komuś radość ! :D

Jeszcze zadam moje standardowe pytanie - co myślisz o Bobbym i dlaczego jest taki wspaniały ? :D

udzielaj się często ! Pozdrawiam ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

co myślisz o Bobbym i dlaczego jest taki wspaniały
Gdzie pada imię Bobby, tam padam i ja!


Witam serdecznie koleżankę! Jeżeli uważasz, że Bobby powinien dostarczać kwiaty do drzwi domów wszystkich zatroskanych kobiet, to musimy się kiedyś spotkać na herbacie ;)

Tymczasem do siego roku! I wiedz, że nie musisz zmieniać stylu ubierania, żeby słuchać Bon Jovi :D
Wito_93
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 1 grudnia 2014, o 09:37

Post autor: Wito_93 »

-
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, o 20:03 przez Wito_93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

misstwisted pisze:Gdzie pada imię Bobby, tam padam i ja!
Moniki tak mają ;)
misstwisted pisze:Jeżeli uważasz, że Bobby powinien dostarczać kwiaty do drzwi domów wszystkich zatroskanych kobiet, to musimy się kiedyś spotkać na herbacie
Jeśli tematem przewodnim tej herbatki będzie Bobby to i ja się piszę, rzecz jasna :D

Ale coś nam nowa koleżanka zamilkła, chyba jej nie wystraszyliśmy ! :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Wito_93
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 1 grudnia 2014, o 09:37

Post autor: Wito_93 »

-
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, o 20:03 przez Wito_93, łącznie zmieniany 1 raz.
Martaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 28 grudnia 2014, o 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Martaa »

Powodem, dla którego zamilkłam, jest moje sylwestrowe spotkanie z przyjaciółką :D .
Co do Bobby'ego, to uważam, że jest to wyjątkowo wybitny gitarzysta, który każdą fankę powinien nawiedzać w snach i na jawie wraz z bukietem czerwonych róż i instrumentem, na którym zagrałby cudowną pieśń dla swoich wielbicieli (więc, dziewczyny, czas wstawić wodę na herbatę :) ).
Zmiana stylu ubierania nie jest oczywiście sprawą konieczną, ale w moim przypadku na pewno była to przemiana na lepsze :).
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Martaa pisze:Powodem, dla którego zamilkłam, jest moje sylwestrowe spotkanie z przyjaciółką .
Wcześnie zaczęłaś imprezę ! :D

A co do Bobbiego to jest oczywiście najlepsza z możliwych odpowiedzi, właściwie jedyna możliwa ! Z tego tytułu otrzymujesz honorowe członkostwo w najznakomitszym polskim fanklubie Bobbiego B. ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Martaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 28 grudnia 2014, o 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Martaa »

monjovi pisze:Z tego tytułu otrzymujesz honorowe członkostwo w najznakomitszym polskim fanklubie Bobbiego B.
Czuję się zaszczycona :D .
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Jak na razie same panie z imieniem na literę M. M jak Miłość, to nie może być przypadkowe :lol: hahaha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”