Cześć

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Maghata
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 97
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 17:24
Lokalizacja: Oborniki

Cześć

Post autor: Maghata »

W Bon Jovi zakochałam się jakieś 26 lat temu, czyli jak jeszcze większości Was tutaj na świecie nie było :D Kończyłam wtedy szkołę podstawową. To były zupełnie inne czasu...Nie było komputerów, o internecie nikt nie słyszał, a telefon dobrze jak był stacjonarny. Pewnego pięknego dnia krocząc ze szkoły kupiłam kolejny numer gazety pt „Zielony Sztandar” a tam plakat jak co tydzień i ujrzałam piękne lico Jaśka w długich włosach i włosach na klacie ;) Od tego się zaczęło – nie od muzyki :D . Na tyle mnie zaintrygował owy Piękny Jasio, że zapoznałam się z twórczością jego zespołu. Pierwszy był utwór „Wanted dead or alive” a później to już poszło.. Pamiętam po dziś dzień jak po raz pierwszy usłyszałam „ i'll be there for you” nogi mi się ugięły, serce zatrzepotało i tak jest po dziś dzień :D Dzięki miłości do Bon Jovi poznałam wtedy też moją Przyjaciółkę i Nasza przyjaźń trwa po dziś dzień :)) W różnych etapach życia zawsze ich muzyka w większym lub mniejszym stopniu była obecna w moim życiu. Portal a właściwie fan klub znalazłam dzięki akcji Destination Poland już sporo czasu temu. Rejestracji jednak dokonałam zupełnie niedawno ośmielona rejestracją innych osób w podobnym i słusznym wieku :D Po koncercie jestem zafascynowana Tico, Jasio poszedł w odstawkę :))
Pozdrawiam Wszystkich!
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Cześć.
Skoro nie było internetu, to chyba żyjąc w małym mieście, ciężko było się zgłębić w twórczość kogokolwiek? :D
Zawsze mnie to zastanawiało, że poprzednie pokolenie musiało cholernie dużo się namęczyć i kombinować żeby w ogóle czegokolwiek posłuchać, a znacie wszystkie piosenki z tamtych czasów!
What a beautiful mess..
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

Maghata, czytając Twoją wiadomość przeniosłam się wyobraźnią na plan serialu "W Labiryncie" :)) . Wspaniałe, że Twoją przyjaciółkę i Ciebie połączyła miłość do zespołu, mam to samo, choć nie BJ było tu iskrą zapalną. Mam nadzieję, że stażem przyjaźni wam dorównamy. A ten Tico już rozpala kolejne serca ;)
Maghata
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 97
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 17:24
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: Maghata »

Było bardzo ciężko masz racje. Tylko czasami w TV albo jeszcze rzadziej w radiu. Były nagrania z drugiej ręki na kasetach magnetofonowych;-) Dziś jest nieporównywalnie lepiej. Jest dostęp do wszystkiego. :))
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3516
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Witamy wśród nielicznych seniorów! ;)
Miłej zabawy! :D
Pytanie tradycyjne: Hugh czy Alec?
A odpowiadając fmk: było trudno ale Polak potrafił! "Born to Be My Baby' nagrałem sobie z radiowej trójki...Żeby kupić płytę polskiego zespołu stało się pół dnia pod sklepem na ulicy...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Maghata
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 97
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 17:24
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: Maghata »

Karcia stare dobre czasy to były:-) W Gdańsku znów miałam te naście lat;-) Zresztą tak się czuje zawsze;-) Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, czego Ci tez życzę:-)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Mimo , że teraz jest dostęp do wszystkiego i tak uważam tamte czasy za najlepsze ! Wszystko co człowiek zdobył po ciężkich trudach doceniał , a teraz ... jest tyle wszystkiego , że każdemu się w głowie przewraca :D

Witam na forum !
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Cześć

Post autor: M.J. »

Maghata pisze:Po koncercie jestem zafascynowana Tico, Jasio poszedł w odstawkę :))
!!! :brawo:

Witaj. :))
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Maghata
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 97
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 17:24
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: Maghata »

Wiedziałam, ze padnie to pytanie ;) Może by tak obu Panów połączyć w jedno? Mielibyśmy żywiołowość Aleca i dobre granie Hugh?:-) Taki układ idealny prawie :D Ale chyba ze względu na sentyment do starych czasów to Alec. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

Maghata pisze:W Bon Jovi zakochałam się jakieś 26 lat temu, czyli jak jeszcze większości Was tutaj na świecie nie było :D Kończyłam wtedy szkołę podstawową.
To my pewnie w równym wieku jesteśmy. Miło wiedzieć, że więcej seniorów słucha BJ.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Maghata pisze:Może by tak obu Panów połączyć w jedno?
Taki... Halec! :D

adanuta pisze:Miło wiedzieć, że więcej seniorów słucha BJ.
Skoro Wy jesteście seniorkami to ja kim? Przedszkolakiem? Już bez przesady! ;)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Maghata
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 97
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 17:24
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: Maghata »

adanuta Ja jestem rocznik wyjątkowy bo 74. :D
Jakoś tak nie czuję się seniorką :)) Seniorka od razu mi się kojarzy ze staruszką na bujanym fotelu, robiącą skarpetki na szydełku przy piecu kaflowym;-) :D Daleko mi do tego :)) Zresztą każdy fan Bon Jovi zawsze jest młody duchem i tego się trzymajmy ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Maghata pisze: Ale chyba ze względu na sentyment do starych czasów to Alec.
:brawo:
Witam na forum :)
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Maghata pisze:Wiedziałam, ze padnie to pytanie ;) Może by tak obu Panów połączyć w jedno? Mielibyśmy żywiołowość Aleca i dobre granie Hugh?:-) Taki układ idealny prawie :D
Haha, podoba mi się ta odpowiedź :)

Taki Alec John Hugh alias Hugh McSuch byłby dobry ;) I nawet wzrost miałby wtedy idealny, nie za niski, nie za wysoki :D ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”