Cześć i czołem! :)

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Cześć i czołem! :)

Post autor: Anulla »

Hej! Pewnie teraz, po koncercie mnóstwo ludzi tak robi, ale co ja poradzę - poczułam w tym momencie taką jedność z Wami, że muszę się tu przedstawić i zacząć udzielać, mimo, że czytuję Was od daaaaaawna ;) Wielu z Was już kojarzę z nicków i w ogóle bywam tu codziennie.

Kim jestem? Anią. Studentką z Krakowa. BJ znam od zawsze, kocham nie od zawsze ale można powiedzieć, że od wielu lat. Mając wczesne naście, oczywiście, kochałam młodego Jona :D

Ulubiona piosenka? Co tydzień inna. Po koncercie wszystkie. Jon przekonał mnie w środę do KTF, za którym średnio przepadałam (chociaż jest to od dawna moja piosenka, którą puszczam w słuchawkach kiedy odkurzam :D). Największy sentyment mam do Who says you can't go home, Santa fe, Have a nice day no i oczywiście do wielu "staroci". Jeśli potrzebujecie kogoś do publicznego linczu to średnio przepadam za "dead or alive" ;)

Kłaniam się nisko Wam wszystkim i liczę na przyjazne przyjęcie! Już się ogłosiłam z moją relacją w temacie o nagraniach z koncertu.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Anulla pisze: Największy sentyment mam do Who says you can't go home
:lol: :lol: :lol:
nie wiem gdzie takie jednostki rosną i czym podlewane;)
ale WITAM!
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

Słucham tego codziennie idąc na uczelnię i zastanawiam się dosłownie nad sensem tytułowego wersu :D dzięki tej piosence nie raz, nie dwa opuściłam zajęcia - poważnie! :D
Akane
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 14:08
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: Akane »

Witam serdecznie studentkę z Krakowa. :))
Widzę że nie tylko ja poczułam chęć zjednoczenia się z ludźmi po koncercie i tym bardziej cieszę się że nie jestem sama. :D
usunięty użytkownik 4858

Re: Cześć i czołem! :)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Anulla pisze:Wielu z Was już kojarzę z nicków i w ogóle bywam tu codziennie.
Po pierwsze witam ponownie :) Teraz już bardziej oficjalnie ;)
Po drugie skoro bywasz i kojarzysz to pewnie wiesz o co Cię zapytam ja, Prezes lub Yossarian... ;)

P.S. Zdjęcia z koncertu miodzio... ale to już wiesz ;)
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

No to przecież jest mnie pełno wśród moich zdjęć na blogu, wysilcie się trochę :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

:D Chyba znasz mnie za bardzo, nawet bardziej niż ja sam ;) Bo chodziło mi o pytanie - Alec czy Hugh? No i o udział w zabawie "jaka to piosenka" - ale to może dopiero za pół roku ;) gdy miną emocję wywołane koncertem :D

[ Dodano: 2013-06-22, 00:00 ]
Anulla pisze:Największy sentyment mam do Who says you can't go home
coś mi mówi, że opinia może być ciekawa ;)
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2013, o 22:57 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

Nic ciekawego w tym temacie nie powiem - jestem dziewczyną basisty i przypadkowo/specjalnie (niepotrzebne skreślić :D) basu prawie nie słyszę i jest mi on strasznie obojętny :D sympatię mam większą do Hju, więc stawiam na niego, ale żaden z nich mi nie zrobił muzycznie wielkiej krzywdy :P

Jak jesteśmy przy muzykach to powiem Wam, że Phil mi przypomina z twarzy Przemysława Saletę :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Anulla pisze:Nic ciekawego w tym temacie nie powiem - jestem dziewczyną basisty i przypadkowo/specjalnie (niepotrzebne skreślić :D) basu prawie nie słyszę i jest mi on strasznie obojętny :D sympatię mam większą do Hju, więc stawiam na niego, ale żaden z nich mi nie zrobił muzycznie wielkiej krzywdy :P

Jak jesteśmy przy muzykach to powiem Wam, że Phil mi przypomina z twarzy Przemysława Saletę :D
:D ja to zawszę wyczuję gdzie jest ciekawie ;)
Dziewczyna basisty, obojętna na bas, której ani Hugh ani Alec nie zrobili krzywdy :D
U made my day second time :D :)
P.S. jeszcze raz dzięki za super długaśne suuuper video ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”