Cześć! :)

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Cześć! :)

Post autor: tommy »

Mam na imię Tomek, mam 33 lata, mieszkam w Kuźni Raciborskiej i jestem informatykiem. To rzeczywiście brzmi jakbym przedstawiał się w jakimś teleturnieju, ale nie mam weny na coś bardziej oryginalnego (czy w tym przypadku da się oryginalnie?), a czas ucieka - od mojej rejestracji na forum minęło już trochę. Wypada więc przywitać się w jakikolwiek sposób;)
Muzyki słucham samodzielnie (czyli nie tylko to co puszczali rodzice) od pierwszej klasy podstawówki, czyli od 1989 roku. Wtedy tata przywiózł mi winyla Europe "The Final Countdown". To był istny fanatyzm. Dostałem gramofon od wujka i kupę płyt. Ten sam wujek zaraził mnie potem Deep Purple, Led Zeppelin, Marillion i właśnie Bon Jovi. W tym czasie jeszcze sam odkryłem Guns N'Roses i Queen. To już jednak historie kasetowe. Kiedy tak sobie słuchałem w kółko pierwszych czterech płyt/kaset Bon Jovi (oraz "Blaze of Glory") nagle pojawiła się nowa "Keep the Faith" i od tamtej pory niezmienne jest moją ulubioną. Potem przyszła "These Days" i razem z nią rozczarowanie. Miałem inne oczekiwania znając poprzednie płyty. Była dla mnie po prostu za lekka, a ja chciałem mocnego rocka. I tak pozostałem przy Bon Jovi z lat 84-92. "Crush" już nawet nie brałem do ręki, bo jak usłyszałem "It's my life" to miałem wrażenie, że chłopcy robią to na siłę, nie czułem tego co przy starych płytach. Jestem dość konserwatywny i wtedy byłem już na etapie, że wszystko co tworzone po roku 2000 to badziewie. I tak minęła cała wieczność, aż nagle pojawiła się informacja, że Bon Jovi przyjeżdżają do Polski! Kupiłem bilety dzień przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży, bo byłem zapisany na ticket alert. Potem zaczęło się śledzenie setlist amerykańskich i co? Okazało się, że znam maksymalnie 1/3 całego repertuaru. Po koncercie Guns N'Roses obiecałem sobie, że nie pójdę więcej na koncert nie znając wszystkich piosenek, więc teraz odkrywam Bon Jovi 2000-2012. Zdałem sobie sprawę, że brzmienia lat 80-tych nie ma już żadna kapela (no może poza wariatami z The Darkness) i trzeba się do tego przyzwyczaić. Mimo wszystko muszę przyznać, że Bon Jovi coś tam z początków zachowali w swoich nowych płytach. No ale wystarczy, miałem się tylko przedstawić:P
Uprzedzając pytanie "Alec czy Hugh?" chyba nikogo nie zdziwię pisząc, że oczywiście Alec. Słuchałem Bon Jovi gdy był jeszcze Alec, a o Hugh nic nie wiedziałem, bo w ówczesnych pisemkach nigdy nie wspominali, że jest tam gdzieś z tyłu taki gość, który odwala czarną robotę. Nieważne jak gra Hugh, nieważne ile psuł Alec - dla mnie zawsze Alec będzie członkiem zespołu i tym jedynym basistą. Tym bardziej, że sam prezes do tej pory nie uznał Hugh za pełnoprawnego członka grupy. Może tęskni?
A teraz kończę i idę zgadywać piosenkę, jeżeli to nadal aktualne ;)
Do zobaczenia przed bramą stadionu i w GC!
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Cześć! :)

Post autor: prezes1 »

tommy pisze:Tym bardziej, że sam prezes do tej pory nie uznał Hugh za pełnoprawnego członka grupy. Może tęskni?
A teraz kończę i idę zgadywać piosenkę, jeżeli to nadal aktualne ;)
Do zobaczenia przed bramą stadionu i w GC!
Witamy na forum! :)
Co za znajomość reguł tu panujących, szacunek! ;)
Co do Hugh, oczywiście to nieprawda. Hugh jest pełnoprawny wg mnie... :D
Miłej zabawy!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

haha, Tommy nie da się zagiąć w żaden sposób ;]
mam nadzieję, że rozwiąże zagadkę i da nową, w starym, ładnym stylu
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Witamy serdecznie :) Mam nadzieję, że odkrywanie płyt z lat 2000-2012 będzie upływało przyjemnie wraz z pobytem tutaj. Zachęcam do zapoznania się z akcjami, które szykujemy na koncert. To teraz gorący i bardzo aktualny temat :) Widzimy się w GC!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Yossarian pisze:haha, Tommy nie da się zagiąć w żaden sposób ;]
mam nadzieję, że rozwiąże zagadkę i da nową, w starym, ładnym stylu
A jaka to jest w starym ładnym styl? Narazie nie potrafię nic odgadnąć, albo się spóźniam :P
Agata BJ pisze:Witamy serdecznie :) Mam nadzieję, że odkrywanie płyt z lat 2000-2012 będzie upływało przyjemnie wraz z pobytem tutaj. Zachęcam do zapoznania się z akcjami, które szykujemy na koncert. To teraz gorący i bardzo aktualny temat :) Widzimy się w GC!
Nawet niezłe te "nowe" piosenki ;)
Akcje mam już opanowane, wiem co i jak. Niestety opasek nie zdobyłem, ale może załapię się i dostanę od kogoś :)
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

Hej tommy :-) Witam... i do zobaczenia w GC ;-)
19.06.2013 – Gdańsk
22.07.2011 – Wiedeń
10.06.2011 – Drezno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”