Cześć i czołem!

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Cześć i czołem!

Post autor: Kuba80BJ »

Cześć wszystkim!

Hmm, od czego tu zacząć...Mam na imię Kuba, lat prawie 33, żonaty i dzieciaty (córka 3,5 roku i druga córka w drodze :) ) Bon Jovi słucham od 1992 roku więc już trochę czasu jest. Ich muzyka jest niewątpliwie moją największą pasją i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Na gitarze też trochę pogrywam. Moją ulubioną płytą i piosenką jest Keep The Faith i generalnie lata 90, co nie znaczy, że przekreślam ich nowe płyty bo The Circle wg mnie ustępuje tylko Keep the Faith i These Days. Dane mi było widzieć BJ na żywo 6 razy + koncert Richiego w Berlinie. Zapraszam na mój kanał YT, gdzie można obejrzeć masę moich filmików z tych koncertów, na których byłem osobiście (link w podpisie). Na trasie BWC pojawię się w Sztokholmie i Tampere a wisienką na torcie będzie koncert w moim ukochanym rodzinnym Gdańsku, czyli spełnienie największego z marzeń. Całe życie wierzyłem, że ten moment nadejdzie i udało się. Lepiej późno niż wcale :)

Forum śledzę mniej lub bardziej chyba od początku jego istnienia. Chyba nawet kiedyś zakładałem konto wieki temu ale potem pogubiłem hasła i nigdy nie miałem okazji się tu udzielać. Mimo wszystko część z Was kojarzę po ksywach :) I już od dłuższego czasu zbieram się, żeby się znowu przyłączyć ale zawsze coś wypadało. Za to od 2009 jestem na Jovi Talk i tam od czasu do czasu włączam się do dyskusji. Kilka osób z tego forum już w między czasie poznałem mailowo (właśnie dzięki JT) ale mam nadzieję, że poznam dużo więcej do koncertu w Gdańsku. Z racji, że codzienne życie zabiera mi większość doby (praca/dom) nie będę pewnie miał zbyt dużo czasu na regularne pisanie, ale w miarę możliwości dodam trzy słowa od siebie. Chociaż z drugiej strony Ci co mnie kojarzą z JT wiedzą, że raczej mam tendencje do długiego pisania i mega esejów niż krótkich postów, za co z góry przepraszam :) No i w końcu będę mógł pisać po polsku :)

Koncert w Gdańsku będzie dla nas wszystkich mega wydarzeniem, bez dwóch zdań. Ja ze swojej strony postaram się namówić jak najwięcej osób zza granicy na przyjazd. Na JT założyłem temat dot. gdańskiego koncertu i tam dodaję w miarę możliwości różne informacje na ten temat. Dodam, że już kilka osób potwierdziło swój przyjazd więc szykuje się międzynarodowy zlot fanów BJ w Gdańsku.

A tu mam nadzieję poznać jak najwięcej z Was, żebyśmy 19.06 razem dali mega czadu na PGE Arena. A że jak wspomniałem jestem z Gdańska, postaram się też ze strony organizacyjnej pomóc jak najwięcej, żeby ten dzień został i nam i zespołowi w pamięci na długie lata.

Miało być krótko a wyszło jak zawsze :) W każdym razie, witam wszystkich, do napisania tutaj i do zobaczenie w Gdańsku :)

Kuba
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No witam kolegę eseistę z JT :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Kuba80BJ, no nareszcie! Witamy!
Od kiedy zobaczyłam co wręczałeś Nickowi w Berlinie i potem przeczytałam Twoje historie na JT, zastanawiałam się czemu Cię tu jeszcze nie ma!
Twoje 'eseje' są świetne i mam nadzieję, że tu też ich nie zabraknie, a przynajmniej będzie się czytało szybciej, bo po polsku ;)
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

Ricky Skywalker, No czasem krótko też piszę, bez przesady :)

Talia, Miło mi, że moje wypociny komuś przypadły do gustu a przede wszystkim, że w ogóle ktoś je doczytał do końca. Jeżeli chodzi o BJ to zawsze mnie wena poniesie i końca pisania nie widać :)

Tak poza tym mam nadzieję, że się wkręcę technicznie w panel na tym forum bo jest trochę inny niż na JT ale chyba dam radę (małymi kroczkami) :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Witaj na forum :)
Przy okazji mogę podziękować Ci za filmiki z Berlina. Pościągałem, posklejałem i dzięki tobie mam super pamiątke z tego magicznego show :)
W sumie też jestem fanem twoich esejow z JT ;p zwłaszcza opis pierwszego odsłuchania Aftermath mną poruszył, szczególnie to wspólne słuchanie z żoną do pozazdroszczenia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Cześć Kuba !
Miło ze do nas dołączyłeś. Ja też jestem z Gdańska :) Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale ja to Atakama97 z YouTube. Zawsze bardzo, bardzo podobały mi się Twoje wypracowania na JT. Fajnie się je czytało : ) Miłego pisania i do zobaczenia na Bursztynowym Stadionie : D
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

Dand, Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie :) Aftermath...uwielbiam te płytę każdego dnia coraz bardziej a od samego początku ją pokochałem, szczególnie Seven Years Gone - dzieło sztuki. Tak jak Get So High, Walk Beside You i Forgiveness Street.
A co do pierwszego przesłuchania - to mam nadzieję, że wrażenia z odsłuchania What About Now będą podobne. Póki co nie odsłuchałem żadnej nowej piosenki poza BWC i tak zostanie do dnia premiery. Jestem gościem starej daty, wiem, ale uwielbiam odłuchiwanie płyt tak jak przed pojawieniem się internetu, który wg mnie trochę zabił wrażliwość muzyczną u fanów :)

Kama97, No raczej, że Cię pamiętam (Twoją mamę również :) ) Sante Fe w Barcelonie i fotka z Richiem!!!!! Ech, jak ja Ci jej zazdroszczę :)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Jeszcze kilka tygodni temu zastanawiałam się czy udzielasz się w tym miejscu , a tu proszę . Jak zobaczyłam dziś "wisienkę na torcie" od razu skojarzyłam :D

Miło Cię widzieć :))

Eh jak ja Ci zazdroszczę tych 2 koncertów na O2 - It's Hard, Diamond Ring, These Days, Sante Fe ....

Pozdrawiam
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

kikusia28, O2 było magiczne to fakt :) Czy my się przypadkiem nie znamy z You Tube? :)
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Witaj na forum. :)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Witaj Kuba, z ciekawością i dużą przyjemnością czytałem Twoje posty na JT. Mam nadzieję, że i tutaj się tak miło rozpiszesz :) Świetny pomysł z tym tematem o gdańskim koncercie na JT i promocją Polski i miasta Gdańsk.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”