Witam :)

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
evelyn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 21:04
Lokalizacja: Kamieńsk

Witam :)

Post autor: evelyn »

Kochani :),

Mam na imię Ewelina mam 22 lata, BJ słucham od 7 lat, jest to moje drugie konto na tej stronie, ponieważ do pierwszego założonego gdzieś w 2006 roku straciłam dostęp, usunęłam pocztę i nie logowałam się na stronie od lat, ale dość regularnie ją odwiedzałam i uważnie śledziłam poczynania zespołu.
Słucham prawie każdej muzyki ale to rockowe brzmienia wywołują we mnie dreszcze, a zespołem, który darzę bezwarunkową miłością jest właśnie Bon Jovi!!! :D Muzykę BJ kocham i ciągle słucham, co potwierdzić mogą moi współpracownicy :D. Jestem ogromną fanką twórczości zespołu z lat 80', ale nie tylko!
Przez ostatnie dni żyję tylko informacją o koncercie w Gdańsku, na który oczywiście się wybieram :jupi: !!! Niestety nie za bardzo mam się z kim dzielić tą radością, ponieważ nie znam osobiście innych fanatyków Jona i chłopaków, więc... mam nadzieję, że będę mogła dzielić się nią z Wami i że mnie przygarniecie! ;) :PPP

Tak i to tyle, witam Wszystkich i ściskam gorąco !!!! :D :D
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Dziwnie się czuję witając użytkowników, którzy rejestrowali się na forum na długo przede mną, ale... Hej! :)
witektok

Post autor: witektok »

..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”