Witam wszystkich!

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Witam wszystkich!

Post autor: Sophia »

Witam serdecznie wszystkich fanów Bon Jovi! Właśnie się zarejestrowałam na forum, choć mam wrażenie, że kiedyś już miałam tu konto, ale pewnie przez miesiące czy też lata nieaktywności zostało usunięte albo zablokowane. Miałam tu kiedyś kilku znajomych, z którymi znałam się też z innych miejsc, ale nie wiem czy jeszcze ktoś tu z nich bywa. Jeśli tak to dajcie znać, że mnie poznajecie :D

Nie ukrywam, że do rejestracji poniekąd skłoniła mnie informacja o koncercie Bon Jovi w Polsce, bo powiem szczerze, że tak w ostatnich latach trochę o nich zapomniałam. Skłamałabym gdybym powiedziała, że jestem super zagorzałą fanką Bon Jovi, ale jest to jeden z moich absolutnie ulubionych zespołów. Ich muzyka towarzyszy mi prawie przez całe życie, odkąd tylko przestałam słuchać tego, czego słuchali rodzice i zaczęłam mieć własny gust. Przyznaję, że nie zawsze jakoś super uważnie śledziłam karierę BJ i czasem zostawałam trochę w tyle, ale mam wszystkie ich płyty i znam je na pamięć.

To tak tytułem wstępu. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i miło nam się będzie dyskutowało na różne tematy :)

Niestety wszystko wskazuje na to, że będę się na koncert musiała wybrać sama (moi znajomi albo nie chcą albo nie mogą), więc chętnie dołączę się do jakiejś zorganizowanej grupy, żeby nie musieć się bawić w samotności :D Będę też śledzić posty dotyczące transportu, bo przy obecnych cenach benzyny to dobrze by było mieć się z kim podzielić kosztami :D

To by było na razie na tyle. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia!
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Witam nocnego marka :)
Pozdrawiam również i życzę miłego (wtórnego) pobytu na forum.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

witam
okolice:)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Witamy ponownie w naszych skromnych progach ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Wierzę, że na koncercie BJ nikt nie będzie sam. W końcu inni fani to jak druga rodzina. :3
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Dzięki za powitanie! Mam nadzieję, że tym razem zostanę na dłużej i nie dam swojego konta usunąć :D Nie ma to jak info o koncercie, żeby człowiekowi przypomnieć o świetnym zespole, hehe :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”