Witam wszystkich :)

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Witam wszystkich :)

Post autor: myszorkowa »

Witam wszystkich :) Od dawna buszuję po forum i w końcu odważyłam się zarejestrować :) Mam na imię Ania i od urodzenia mieszkam w Świętochłowicach. Widzę, że są tu pozytywni ludzie więc mam nadzieję, że mnie nie zjecie :D To chyba tyle... Jeszcze raz witam ;)
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

myszorkowa, Witaj na forum. :))
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Witaj na forum :)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Strasznie mało o sobie napisałam więc może trochę dopiszę abyśmy mogli się lepiej poznać ;) Mam 17 lat uczę się w Katowicach a BJ słucham od... zawsze (?) U mnie w domu radio chodziło kiedyś praktycznie od świtu do nocy więc nieobca jest mi twórczość różnych artystów ale do moich ulubionych zaliczyłabym: Bon Jovi, Roxette, Nickelback, Linkin Park, Eminem, Disturbed, Metallica, Aerosmith, Guns n Roses, Apocalyptica, S.O.A.D i Evanescence :cfaniak: Pewnie jak większość ludzi cierpię na jednoczesny nadmiar ale i brak wolnego czasu :D Od kiedy się dowiedziałam o koncercie BJ w Polsce to wszędzie mnie pełno (przyjaciółka się śmieje, że mam ADHD bo chcę być wszędzie: teraz, zaraz, natychmiast, kocham wszystko i wszystkich XD) Tym razem to chyba wszystko :) Mam nadzieję, że się lepiej poznamy i przyjmiecie mnie mimo niewielkiego stażu na forum :) Do zobaczenia w Gdańsku kochani :jupi: Jeszcze raz witam :) A i jeszcze jedno... KOCHAM WAS ZAKRĘCENI LUDZIE :jupi:
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Witamy serdecznie :)
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”