Witam ! ;D

Tutaj możesz się przedstawić oraz zapoznać z innymi fanami.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kade17
I Believe
I Believe
Posty: 83
Rejestracja: 7 listopada 2011, o 12:41
Lokalizacja: Przemysl

Witam ! ;D

Post autor: kade17 »

Jestem na forum już ponad miesiąc, ale dopiero teraz zauważyłam temat : Poznajmy się. Więc chciałabym się przedstawić, jestem Katarzyna, mam 15 lat.
BJ słucham od niedawna, chyba dzięki koszulce, którą przypadkowo znalazłam w jednym ze szmateksów :whoeva:. Znałam BJ tylko z radia w piosenkach ITM i Lotp. Mama namówiła mnie do przesłuchania innych piosenek i spodobały mi się. Teraz wyszukuję ciekawostki, filmiki związane z zespołem i bardzo dużo o nim wiem. Jednak nie jestem aż tak obeznana jak większość forumowiczów.
Wśród znajomych jestem, że tak powiem bardzo wpływową osobę, jeśli chodzi o muzykę i ciuchy co bardzo mnie denerwuje. Gdy polubiłam BJ na fb, z moich znajomych lubił ich tylko jeden kolega. Teraz jest ich siedem ;/ . Ale co tam, nie zwracam na to uwagi, oni znają może tylko 3 piosenki zespołu.
Jeśli chodzi o koszulkę to dodam kiedyś jej zdjęcie bo wydaje mi się, że miała by jakąś większą wartość. Jest to koszulka z trasy koncertowej '95 r. Z przodu jest zdjęcie Jona, a z tyłu całego zespołu i wypisany cały plan trasy.
Cieszę się i dziękuję Wam, że jest takie forum, gdzie można porozmawiać o naszych idolach :D
Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt ! ! ! ;)
I don't give a dawn how it's supposed to be
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

HEY :))
Witam na forum i życzę miłego postowania :)
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznajmy się!”