Piosenka dla Richiego

Wszelkie sprawy związane z innymi akcjami fanów.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Piosenka dla Richiego

Post autor: smieszek »

Wpadłam na ten pomysł jakiś czas temu. Chodzi o to abyśmy my jako fani zrobili coś dla Naszego gitarzysty. W związku z tym mam do Was pytanie czy wzięlibyście udział w akcji napisania piosenki dla Richiego? Temat zakładam w tym dziale ponieważ jest to akcja, której celem jest przyniesienie rozgłosu i pomoc w organizacji koncertu w Polsce
I believe...
EVENo

Post autor: EVENo »

Wy się tym zajmijcie, ja już robiłem piosenkę dla duetu z Davidem Guettą.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Tak, a ja produkowałam z Timbalandem i powiem szczerze, że taka piosenka to ciężki orzech do zgryzienia...

A pomysł grupowej piosenki dla Richa brzmi zbyt ogólnie. Chodzi ci o napisanie tekstu, o nagranie muzyki, a może obydwie rzeczy?
Jak dla mnie pisanie samego tekstu to ciężka sprawa dla dużej grupy. Wystarczy ktoś z natchnieniem i za kilka minut już ma tekst, a praca zespołowa w tej kwestii jest porównywalna do grzebania w gó*nie, za przeproszeniem.
Na żadnym instrumencie grać nie potrafię, więc jeśli masz zamiar nagrywać muzykę to mogę zagrać, ale na nerwach :) no ewentualnie skleić wszystko w FL-u :P
jeśli masz siłę do przekonywania ludzi, to może coś zdziałasz... ekhm - zdziałamy :)
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Myślę, że nawet jakbyśmy napisali piosenkę, nagrali ją, nakręcili teledysk (oczywiscie z prawdziwymi aktorami i w rezyserii Gem'a) oraz 10 jego alternatywnych wersji, później wyswietlili to premeriowo na Pałacu Kultury, to jeśli tylko dla zespołu nie będzie to opłacalne to nie zagra u nas koncertu. A jak wiadomo opłacalne nie jest, bo raczej zbyt wielu Polaków nie pała miłoscią do BJ, a już w szczegolnosci biorac pod uwagę nietanie bilety. Na końcu dodam, że cały czas wierzę w koncert na Śląskim :P

Poza tym jak Ty chcesz to technicznie i organizacyjnie wykonac? Pytam z ciekawości :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: smieszek »

Nie ma to jak optymizm:) Po pierwsze chodzi mi o napisanie tekstu. Jeśli tekst będzie gotowy to wtedy można znaleźć muzyków i nagrać piosenkę. Liczę na działanie zespołowe:) Zgodzę się z tym, że im więcej ludzi tym trudniej coś stworzyć. Powiedzmy, że jedna osoba zbierze propozycje i z nich będzie tekst. Wystarczy, że zainteresowana osoba napisze jeden wers. Mam tytuł i część tekstu. Przymierzałam się do całej piosenki ale nie dam rady i dlatego proszę Was o pomoc
I believe...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne akcje”