Pięćdziesiątka

Wszelkie sprawy związane z innymi akcjami fanów.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Pięćdziesiątka

Post autor: smieszek »

Na stronie Backstage jest konkurs w którym można wygrać bilety na ostatni koncert The Circle Tour, pokrycie kosztów podróży i co naljepsze przeprowadzić wywiad z Jonem. Aby wziąć udział trzeba być zarejestrowanym na tej stronie i znaleźć 50-ciu nowych członków fanklubu. Szczegóły pod odnośnym linkiem: http://backstagewithjon.bonjovi.com/referral. Czy jest ktoś zainteresowany?
I believe...
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

niestety wydaje mi się absolutnie niemozliwym znalezienie 50ciu ludzi wsrod moich znajomych, ktorzy zechcieliby zaplacic 150 zl za uczestnictwo w fanklubie.. tym bardziej, ze zadne z nich nie jest niestety fanem:) takze powodzenia
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Zapewne znajdzie się nie jeden maniak/czka, który wykupi sobie 50 fikcyjnych kont, żeby mieć szansę na spotkanie Jona ;) 2500 dolarów to w zachodniej europie jedna, bardzo, bardzo przeciętna pensja... także zapewne będzie z kogo losować :D
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Pięćdziesiątka

Post autor: teken020 »

Oni dobrze wiedzieli że sporo osób wykupi członkostwo, czy nawet będzie werbować inne osoby. Kolejny sprytny sposób na zarobienie kasy. u BJ nic nie ma za darmo..
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A co jest za zdobycie 2 członków? :D bleee niedobrze mi się robi.
Szeregi funclubowiczów musiały się wyrażnie mocno zawęzić.
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: smieszek »

Zdaję sobie sprawę z tego że bariera 150 zł jest dla niektórych fanów nie do pokonania ale tak jak ktoś już napisał znajdą się osoby, które wyłożą taką kasę. Problem w tym aby je znaleźć. Nie jestem aż taką maniaczką aby wykupić 50 kont ale perspektywa wywiadu z Jonem kusi. Ja też nie mam aż tylu znajomych, którzy zapłaciliby takie pieniądze. Mam jeszcze takie pytanie: czy warto się rejestrować i szukać tych 50-ciu osób? Prawdopodobieństwo wygrania jest prawie takie samo jak wygrana w lotka
I believe...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Mam jeszcze takie pytanie: czy warto się rejestrować i szukać tych 50-ciu osób?
Wolałabym, aby te 50 osób wpłaciło po 150 zł na moje konto!
Za tą kwotę to mogę mięc bilety VIP na kilka koncertów.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Zdaję sobie sprawę z tego że bariera 150 zł jest dla niektórych fanów nie do pokonania ale tak jak ktoś już napisał znajdą się osoby, które wyłożą taką kasę. Problem w tym aby je znaleźć. Nie jestem aż taką maniaczką aby wykupić 50 kont ale perspektywa wywiadu z Jonem kusi. Ja też nie mam aż tylu znajomych, którzy zapłaciliby takie pieniądze. Mam jeszcze takie pytanie: czy warto się rejestrować i szukać tych 50-ciu osób? Prawdopodobieństwo wygrania jest prawie takie samo jak wygrana w lotka
Wątpię, żebyś w całej Polsce znalazła 50 osób, które założą sobie konto ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Scrooge pisze:
Zdaję sobie sprawę z tego że bariera 150 zł jest dla niektórych fanów nie do pokonania ale tak jak ktoś już napisał znajdą się osoby, które wyłożą taką kasę. Problem w tym aby je znaleźć. Nie jestem aż taką maniaczką aby wykupić 50 kont ale perspektywa wywiadu z Jonem kusi. Ja też nie mam aż tylu znajomych, którzy zapłaciliby takie pieniądze. Mam jeszcze takie pytanie: czy warto się rejestrować i szukać tych 50-ciu osób? Prawdopodobieństwo wygrania jest prawie takie samo jak wygrana w lotka
Wątpię, żebyś w całej Polsce znalazła 50 osób, które założą sobie konto ;)
Chyba jeszcze w tym roku zrobię wesele :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne akcje”