Woodstock 2010 - zlot?

Wszelkie sprawy związane z innymi akcjami fanów.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Rattie:
1.Nie wiesz nawet w jakich miejscach odbywały się zloty. Wyzywasz ludzi od miękkich penisów a nie jesteś na tyle ogarnięty, aby sprawdzić dotychczasowe zloty. Ja byłem na zlotach w 3 różnych miastach a jak poszperasz na stronie to sprawdzisz gdzie się jeszcze ludzie bawili. Zanim kogoś zwyzywasz, to sprawdź najpierw stan swojej wiedzy, bo wychodzisz hmm kulturalnie mówiąc na osobę nie doinformowaną.
2.Ostatni zlot był parę dni temu i myślałem, ze jako osoba spontaniczna to byłeś na nim. Niestety zawiodłem się.
3.Dlaczego mnie na nim nie było?? Wszystko zostało wyjaśnione i jest na forum więc miłej lektury.
4.Wracam do tamtego, bo mi niedobrze jak widzę Twoje teksty obrażające ludzi których znam od których spontaniczności, kultury, słownictwa i szacunku dla innych powinieneś się uczyć.
Twoje słowa świadczą tylko o Tobie, a ja się z Ciebie po prostu nabijam używając tego co sam stworzyłeś.
5.Podsumowanie Wooda rodem z telewizji TRWAM ;] Dla takich pijanych punków potrafiących się na luzie bawić mam więcej szacunku niż dla ludzi, którzy w ramach odstresowania się zniżają poziom forum do poziomu dna. Dzisiaj pomimo płyty, pomimo trasy na forum wypowiadają się z 2-3 osoby i nikt więcej. Na tym forum kiedyś była masa różnych ludzi i dzisiaj jak ktoś nawet zechce powrócić czy zacząć pisać, to zostaje od razu potraktowany tak, że szybko zapomina o tej stronie.

Co jakiś czas zgłaszają się kolejne osoby, które chcą abym im zlikwidował konto.
Forum to staje się coraz bardziej agresywne, chamskie i nieprzyjazne dla nikogo.

6.Dlaczego z Tobą jeszcze pisze?? Hmm
Zacytuje Ci pewną osobę:
"skoro prowadzicie forum na oficjalnej polskiej stronie bj, moze nalezaloby bardziej kontrolowac wypowiedzi niektorych osob typu rattie..."

Ogólnie przez długi czas Cię olewałem po prostu. Ty jednak nie odpuściłeś i dalej mnie zaczepiałeś, co gorsza jechałeś z koksem po innych użytkownikach wyzywając ich używając wszelakich epitetów.
Dlatego mój cel jest prosty. Wytykać Ci błąd za błędem który tylko zauważę, aby Ci się zachciało pisać z szacunkiem do innych użytkowników, albo abyś zrezygnował w ogóle z pisania.
Dlatego też wyśmiewam tą Twoją "Spontanicznośc", bo te Twoje teksty były żenujące i dziś osoby, które obraziłeś mogą się śmiać z Ciebie.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

wybacz, jako osoba nierozgarnięta i mało inteligentna nie potrafię znaleźć info o innych zlotach poza odbywającymi się na śląsku więc może w ramach akcji mojego ukulturalniania wskażesz mi te info?

Dodatkowo bardzo mi schlebiasz pisząc, że moja skromna osoba potrafiła sprowadzić na dno oficjalne, ogólnopolskie forum, znanego, uwielbianego i szanowanego zespołu. W pojedynke zmusiłem (i dalej zmuszam) setki ludzi do opuszczania tej strony i kasowania swoich kont (ciekawe czy udało mi się doprowadzić kogos do próby samobójczej :D). Dowodzi to tylko mojemu samozaparciu i trwaniu w swoich zamiarach, do tej pory szczerze mówiąc nie wiedziałem o istnieniu u mnie tych cech. Jeszcze raz dziękuję :)

Musze tez zauważyc, że masz bardzo szlachetny cel jednak jego realizacja wychodzi ci słabiutko. Dalej nie odnoszę się do nikogo z szcunkiem, dalej ludzie opuszczają to forum, dalej moją osobą straszą na innych forach. Musisz się bardziej postarać, wytykac mi jeszcze wiecej błędów (nawet te ortograficzne!). Prosiłbym również o jasne ich opisywanie przy uzyciu prostych słów bo jako debil nie jestem w stanie zrozumieć twoich zaszyfrowanych przekazów w postach.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Rattie tak na koniec. Info o tym, ze nie jedziesz na Wooda miałem od Scrooge jakiś czas temu (można sprawdzić na gg kiedy to było). Jedyna moja reakcja to był uśmiech i nie miałem najmniejszego zamiaru jechać po Tobie na forum, bo mam lepsze rzeczy do robienia i tym samym też przyczyniam się do obniżenia poziomu forum.
Dlatego jak chcesz to przeczytaj to co napisałem tam jest wszystko co chciałem CI przekazać i życzę miłego dnia. Dyskusje uważam za zakończoną.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

kurvva ja bym wam dał program w TV - "Na każdy temat", w każdym odcinku byście się kłócili na inny temat :D tak jak na tym forum, co wątek to awantura :D
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

niezły pomysł, zauważ, że ja przynajmniej wprowadzam jakies urozmaicenie w kłótniach z adim. Wszystkie inne awantury w których nie biore udziału sprowadzają się jeno do próby przekonania ww osobnika, że hand NIE jest najbardziej słit hard rockową płycią wszechczasów ;)

I adi!! Jeszcze się nie ukulturalniłem i nie nabrałem szacunku do innych a ty juz dyskusję kończysz? Nie poddawaj się tak łatwo!!
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

rafaello
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Wracając do tematu :D ja wyjeżdżam jutro o 9 :P rozumiem, że nikt więcej poza Adim się nie wybiera :D
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Sorry stary, mnie znowu nie będzie :D mam nadzieję, że jakoś dasz radę i błotna kąpiel będzie choć w połowie tak przyjemna jak byłaby ze mną :P
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze:Sorry stary, mnie znowu nie będzie :D mam nadzieję, że jakoś dasz radę i błotna kąpiel będzie choć w połowie tak przyjemna jak byłaby ze mną :P
:beksa: , ale mam nadzieję, że chociaż Peru aktualne :P
BadMedicine
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2009, o 18:47
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BadMedicine »

Ja też wybieram się na Woodstock, będę razem z koleżanką (ta samą co na Europe) i oczywiście w koszulkach BJ. Będziemy tylko w piątek na koncercie Papa Roach.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

BadMedicine pisze:Ja też wybieram się na Woodstock, będę razem z koleżanką (ta samą co na Europe) i oczywiście w koszulkach BJ. Będziemy tylko w piątek na koncercie Papa Roach.
wiadomość na priv :P
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Ja się wybieram ale bede w niedzielę na Jelonku :P
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

dario spr. priv :P
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Niestety nie wybieram sie na Wood mili panstwo :(

P.s Po przeczytaniu tego watku stwierdzam, ze Adiemu nalezy sie jakis warn albo cos albo zakujcie go w kajdanki na pare dni ;)
Meliska Adi, meliska - toczenie piany odstrasza ;)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Dobra kto na tym Woodstocku bedzie ? Jak jakas spora grupa to ja tez sie wybiore.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Inne akcje”