JBJ gubernatorem New Jersey;]!

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

ja wiem, czy tak mądrze? :P
http://sportsillustrated....ml?eref=shareFB
;)
No w sumie tak, ale ten klub to nie był kupiony tylko dla zbierania kasy, tylko raczej z pasji. Wydaje mi się, że JOn nie bdzie żałował tego zakupu, bo dostarczyli mu świetnych emocji. A czy liga ruszy tego nie wiemy. NBA, NHL też miały kłopoty a działają dalej.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jon mógłby kupić olimpię elbląg, byłbym mu wdzięczny lol xd
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Cóż, AFL nigdy nie będzie tak popularna jak NFL, gdzie gra się zupełnie inaczej, na otwartych stadionach. O ile mi wiadomo, NFL jest w czołówce jeśli chodzi o dochodowość.
Co do AFL, to z tego co przeczytałem i zobaczyłem na stronie drużyny, której właścicielem jest Jon wnioskuję, że sprawa jest naprawdę poważna. Wątpię by udało się AFL wskrzesić w formie, do jakiej wszyscy w Stanach są przyzwyczajeni.
Strona Philadelphii Soul jest zablokowana i widnieje jedynie lakoniczny komunikat.
http://www.philadelphiasoul.com/
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

The Arena Football League (AFL) today announced that it has finalized a revitalized business model that will enable the league to return to competition in time for the 2010 season.
I wszystko jasne ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Moonshine pisze: A skąd 15 letnie dziecko ,może wiedzieć , że pieniądze szczęscia nie dają ?
Tak w ogóle pracowalaś już , że tak się mądrzysz w tym temacie ?
Bo te 15-letnie dziecko jeszcze pracuje (w wakacje zawsze jest łatwiej zarobić). W ostatnim miesiącu se nieźle zarobiłam, ale niestety musiałam zrezygnować z wielu innych rzeczy (m.in.: darmowej wycieczki do Bremy). Kumpele do mnie nie przychodzą, bo zazwyczaj nie ma mnie w domu, a jak już jestem to one nie mają dla mnie czasu. A wszystko dlaczego? Bo zachciało mi się więcej kasy. Gdybym mogła to bym rzuciła tą całą robotę w diabli. A kasę i tak nie wiem na co przeznaczę...
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jovinka pisze:Bo te 15-letnie dziecko jeszcze pracuje (w wakacje zawsze jest łatwiej zarobić). W ostatnim miesiącu se nieźle zarobiłam, ale niestety musiałam zrezygnować z wielu innych rzeczy (m.in.: darmowej wycieczki do Bremy). Kumpele do mnie nie przychodzą, bo zazwyczaj nie ma mnie w domu, a jak już jestem to one nie mają dla mnie czasu. A wszystko dlaczego? Bo zachciało mi się więcej kasy. Gdybym mogła to bym rzuciła tą całą robotę w diabli. A kasę i tak nie wiem na co przeznaczę...
praca nie daje szczęścia ( przynajmniej w większości przypadków chyba:p)

ale kasa daje ogromne szczęście i kto sądzi inaczej to niech mi odda tą kasę co nie daje mu szczęścia, numer konta na który możecie przelać mi kasę ci, którym ona szczęścia nie daje, mogę podać zaraz ;]
Awatar użytkownika
JasonJovi13
It's My Life
It's My Life
Posty: 188
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 10:59
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: JasonJovi13 »

O*****ś, co Ty sobie za to kupisz - waciki tak jak Krzysia z Killera>?
Ostatnio zmieniony 5 sierpnia 2009, o 18:02 przez JasonJovi13, łącznie zmieniany 1 raz.
Osiem zapałek
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

ja tam się kategorycznie nie zgadzam na żadne politykowanie Jona !!! chłopak ma grać a nie zajmować się bzdurami :D na razie mu chyba kaski nie brak więc nie rozumiem ....
One light burning ...
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Justysia pisze:ja tam się kategorycznie nie zgadzam na żadne politykowanie Jona !!! chłopak ma grać a nie zajmować się bzdurami :D na razie mu chyba kaski nie brak więc nie rozumiem ....
Zgadzam się z Justyną ;) Po co brać się za politykę skoro można grać i koncertować, uszczęśliwiając przy tym tylu ludzi na świecie. Jon jest stworzony do muzyki, a nie do polityki. Sprawowanie władzy to niech on lepiej zostawi innym ;)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

a poza tym to z jego polityki tylko w stanach by cos mieli a my CA?A RESZTA ŚWIATA to niby co. Oni mogli by go chociaż w TV oglądać częściej ...
One light burning ...
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Jovinka pisze:Justysia napisał/a:
ja tam się kategorycznie nie zgadzam na żadne politykowanie Jona !! ! chłopak ma grać a nie zajmować się bzdurami :D na razie mu chyba kaski nie brak więc nie rozumiem ....


Zgadzam się z Justyną ;) Po co brać się za politykę skoro można grać i koncertować, uszczęśliwiając przy tym tylu ludzi na świecie. Jon jest stworzony do muzyki, a nie do polityki. Sprawowanie władzy to niech on lepiej zostawi innym

To, że Jon interesuje się polityką wiadomo od dawna. I nie ma to pewnie nic wspólnego z pieniędzmi ;] Na ich brak pewnie nie narzeka. Interesuje się losem ludzi w USA, chce im pomóc, nie jest obojętny wobec tego, co dzieję się dziś na świecie.
Trudno się więc dziwić, że niektóre utwory są "polityczne". To może się nam nie podobać, ale z drugiej strony ile można śpiewać o miłości, nie poddawaniu się itp.

Ja Jona popieram, ale jest różnica pomiędzy chęcią pomocy innym, a pełnieniem oficjalnej funkcji gubernatora stanu. Myślę, że to już byłoby za dużo.
Tak więc "nie" dla gubernatora, "tak" dla pomocy innym ;]
Awatar użytkownika
JasonJovi13
It's My Life
It's My Life
Posty: 188
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 10:59
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: JasonJovi13 »

JJ pisze:...ale z drugiej strony ile można śpiewać o miłości, nie poddawaniu się itp.
;]
Lepiej żeby śpiewał o tym i dawał jakąkolwiek nadzieje że warto walczyć dla czegoś
Osiem zapałek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”