Hot couples

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Hot couples

Post autor: Bonjova »

Na niemieckiej vivie w programie All Acces - Hot couples był fragment poswięcony Jonowi i jego żonie.W najblizszym czasie powinna byc powtórka tego programu
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

VIVY niemieckiej oczywiscie nie mam :( Dobrze, ze przynajmniej zostawili mi VIVEplus, bo nic bym nie zobaczyla :P ;)
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

no szkoda ze akurat na vivie... nie powtarzaja tego na jakims MTV?
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Gonia M pisze:no szkoda ze akurat na vivie... nie powtarzaja tego na jakims MTV?
Pewnie nie....-zazwyczaj jakoś tak bywa, że programy, które są na MTV nie powtarzają się na VIVIE i odwrotnie :( . Ja też VIVY niemieckiej nie posiadam (w to miejsce mam VIVę polską, z dużą zawartością Margaryny
:-| ), ale przynajmniej mam, podobnie jak Tatiana, VIVę Plus :D :D
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Z tego co zauważyłam to programy z tej serii są też powtarzane na Mtv pl.często lecaą na vivie niemieckiej a parę godzin później na mtv
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Być może, acz z tego, co ja zauważyłam, polska MTV ma tylko kilka odcinków z serii All Access-o koszmarnych fryzurach (polecam wszystkim fanom BJ ;) ), koszmarnych strojach, najkrótszych małżeństwach, zwierzakach gwiazd tudzież sławnych parach gdzie babka jest starsza od faceta :lol: i odcinki te puszcza w kółko, nowych czy jakichś urozmaiceń brak, więc co do Hot Couples-pożyjemy, zobaczymy....

Przy okazji przypomnę, że zasadniczo All Access realizowane nie jest ani dla VIVY, ani dla MTV, jeno VH1 :) . Więc może część odcinków wykupiła jedna stacja, a część druga i tego akurat na MTV mogą nie powtórzyć niestety:(.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Dorota w telewizji? No, to musiała być jazda :mrgreen: Kto widział, niech prędziutko zdaje relację :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Twisted Sister pisze:Być może, acz z tego, co ja zauważyłam, polska MTV ma tylko kilka odcinków z serii All Access-o koszmarnych fryzurach (polecam wszystkim fanom BJ ;) )
To co tam w końcu było o Jonie? Oglądałam akurat ten odcinek wyrywkowo, bo gdzieś mi się tam kadry z LOAP przewinęły, ale jakoś nie zarejestrowałam, żeby coś więcej o nim mówili... :|
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

O Jonie konkretnie nic, aż można było sporo kadrów z LOAP, YGLABN bodajże i Everyday zarejestrować... zawsze miło sobie na kudłatą brać popatrzeć ;) ;) ;) . A (offtop! :x ) przy okazji trochę o Axlu Rosie, Twisted Sister, Kiss i tym podobnych ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Co do All Acces to na niemieckiej vivie dosyć często powtarzają odcinek Hot dads.Nawet sporo mówią o Jasku i dzieciakach.Pokazywali nawet zdjęcie małego Jacoba szkoda,że nie pokazali Romea :beksa: Jestem ciekawa jak on wygląda.A tak w ogóle to ktos go widział :?:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova pisze:Co do All Acces to na niemieckiej vivie dosyć często powtarzają odcinek Hot dads.Nawet sporo mówią o Jasku i dzieciakach.Pokazywali nawet zdjęcie małego Jacoba szkoda,że nie pokazali Romea :beksa: Jestem ciekawa jak on wygląda.A tak w ogóle to ktos go widział :?:
No to fajnie, szczególnie dla tych, którzy mają Vivę niemiecką... bo ja, chlip, mam tylko Vivę polską i Plus.... a na Polskiej to tylko Cytrus leci, szlag :bije:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Twisted Sister ja mam dokladnie to samo :( A na VIVIE polskiej leci taki shit, ze tego czasmi w ogole nie da sie ogladac. Bonjova, a z Ciebie to szczesciara, ze masz te VIVE niemiecka :)
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

Bonjova pisze:Pokazywali nawet zdjęcie małego Jacoba szkoda,że nie pokazali Romea :beksa: Jestem ciekawa jak on wygląda.A tak w ogóle to ktos go widział :?:
Ja widzialam zdjecie Jona z dzieckiem, ale nie mam pojęcia czy to Jacob czy Romeo bo jest pod zdjeciem napisane Jon Bon Jovi with his son ;-)

Wszystkim zainteresowanym podaję link do strony: http://editorial.gettyimages.com/ms_gin ... .aspx?pg=1

W lewym gornym rogu trzeba wpisac Jon Bon Jovi, a potem pojawi sie ze 40 stron zdjątek Jona, czasem lepszych czasem gorszych ;-) I chyba na stronie 16-stej jest wlasnie zdjęcie z synem.

?yczę miłego oglądania.
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Własnie o tym zdjęciu mówiłam.to jest mały Jacob a zdjęć Romea jak na lekarstwo

Powtórka programu" Hot dads" w czwartek 24.11 na Mtv.pl o 21.30
Miłego oglądania :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”