Zęby Jona

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Ząbki Jona w całej okazałości! :o

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

Dół niezbyt pokaźny lecz moją uwagę głównie przyciaga publiczność odbita w okularach :D
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Twisted Sister pisze:Doprawdy, nie sądziłam, że dożyję chwili, kiedy - w przededniu wydania nowej płyty (jaka by tam ona nie była) i na kilka miesięcy przed koncertem Bon Jovi w Polsce - znów kolejna generacja fanek "boskiego" JBJ'a powróci do tematu o ząbkach... *-*
Po prostu zaskoczyło mnie to, gdy zobaczyłam tą fotkę! Wokalista, znany głównie ze swoich olśniewająco białych zębów, niczym z reklamy Blend-a-Med wyjęty, robi ludzi w ci*la. Już znam powód, dla którego Jon ostatnio uśmiecha się w tak debilny sztywny sposób, odkrywając jedynie górną wargę :P
Jeśli tuninguje się szczękę, to robi się to głównie w całości. Po co komu górna szczęka na pokaz, jeśli dolna wygląda jakby nią pole orał? Tak, to jest ten słynny jonowy swag ;]
Jakbym to w życiu prywatnym nie miała innego faceta do ubóstwiania, tylko jego, i musiała być "kolejną generacją fanek", dlatego zmywam z siebie ten ironiczny zarzut :cfaniak:
KondZik

Post autor: KondZik »

Buahaha. Wiedziałem. Zwykłe nakładki (co widać) i do tego tylko na górze.
Sam mam lepsze zęby.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Podziwiam Was że się interesujecie takimi rzeczami nawet :P
No ale fakt, dla takiego kogoś jak JBJ to troszki wstyd, nie dbać o zęby ;)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Jak się śpiewa i otwiera paszczę na całą szerokość to moim zdaniem powinno się zadbać o zęby. Chyba, że komuś wszystko jedno, czy na zdjęciach widać czarne plomby, krzywe zęby, żółte zęby to ja już nie wnikam :cfaniak:
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Myślę że i tak wygląda to lepiej niż u wokalisty The Pogues: http://www.oddee.com/_media/imgs/articles/a99_Shane.jpg
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Mkwiatek93 pisze:Myślę że i tak wygląda to lepiej niż u wokalisty The Pogues: http://www.oddee.com/_media/imgs/articles/a99_Shane.jpg
Z jakiegoś powodu nie wyświetla mi się to zdjęcie.
Ale wielu wokalistów nie dba o zęby. Dobrze, że J. to robi (tak, odzywa się czasem we mnie coś takiego jak zmysł estetyczny... ;] )
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

To jest stare zdjęcie. Wokalista The Pogues Shane McGowan obecnie w ogóle nie ma żadnych zębów i musi zakładać protezy.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Tak, to chyba są te wspomniane licówki, dobrze piszę? Tylko one w niektórych przypadkach sprawiają wrażenie końskich zębów, jak u Jona. Jakby to białej perły za 40 zł sobie nie mógł kupić, też nieźle wybiela :D
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

misstwisted pisze:
Twisted Sister pisze:Doprawdy, nie sądziłam, że dożyję chwili, kiedy - w przededniu wydania nowej płyty (jaka by tam ona nie była) i na kilka miesięcy przed koncertem Bon Jovi w Polsce - znów kolejna generacja fanek "boskiego" JBJ'a powróci do tematu o ząbkach... *-*
Po prostu zaskoczyło mnie to, gdy zobaczyłam tą fotkę! Wokalista, znany głównie ze swoich olśniewająco białych zębów, niczym z reklamy Blend-a-Med wyjęty, robi ludzi w ci*la. Już znam powód, dla którego Jon ostatnio uśmiecha się w tak debilny sztywny sposób, odkrywając jedynie górną wargę :P
Jeśli tuninguje się szczękę, to robi się to głównie w całości. Po co komu górna szczęka na pokaz, jeśli dolna wygląda jakby nią pole orał? Tak, to jest ten słynny jonowy swag ;]
Jakbym to w życiu prywatnym nie miała innego faceta do ubóstwiania, tylko jego, i musiała być "kolejną generacją fanek", dlatego zmywam z siebie ten ironiczny zarzut :cfaniak:
Nie wnikam w Twoje życie prywatne ani też w szczękę Jona. Po prostu te cztery-pięć lat temu na tym forum 'ząbki Jona' były swego rodzaju symbolem czy też znakiem rozpoznawczym zupełnie konkretnej grupy wielbicielek w/w wokalisty, które ze szczegółami roztrząsały na łamach forum części składowe swojego faworyta. Stara gwardia z Always będzie wiedziała, o co chodzi ;)
Tak btw... SWAG? "Secretly We Are Gay"? :D
I koniec offtopu, rzecz jasna.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Captain_Kidd
I Believe
I Believe
Posty: 69
Rejestracja: 24 grudnia 2013, o 13:31
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Captain_Kidd »

Obecne zęby Jona są na 100 % sztuczne . Nie wiem czy to koronki czy też implanty bo znawca nie jestem ale na pierwszy rzut oka widac że ewidentnie różnią sie od tych z przed roku 2000. Ich kształt jest zupełnie inny , dla porównania weźcie sobie zdjęcie Jona dajmy na to z 1993 roku i z 2011 niebo a ziemia . Według moich obserwacji Jon stuningował smile gdzies około 1997 roku ;)
So you wanna be a cowboy,well you know it's more than just a ride.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”