Talia Jona

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

A tak nawiasem, to chyba najbardziej 'szczapowate' zdjęcie Jona, jakie było mi dane widzieć. Cholera, jeszcze trochę, to wyjdzie, że chłop jak przecinek i gabaryty ma mniejsze nawet ode mnie (moja własna matka mówi, że jak ktoś ma zeza rozbieżnego, to z profilu mnie nie dojrzy) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bucziia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 24 września 2005, o 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bucziia »

faktycznie niczym pająk hehe. ale bary są w porównaniu do talii :P nie ma co, chłop jak baba lol
Nothing else matters when you're in it for love,
Together we can only go higher...
MEG79
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 4 listopada 2005, o 19:16
Lokalizacja: KOLNO

talia jona

Post autor: MEG79 »

:o jak dla mnie to zawsze wygląda extra
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Wiesz MEG, cherlawość nie oznacza jeszcze braku urody.... ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

No, to zależy od tego, jak ta cherlawość prezentuje się w zestawieniu z całością, bo ogólnie rzecz biorąc, faceta budową zbliżonego do Scotta Weilanda to bym mieć nie chciała, ACZKOLWIEK XD jeśli chodzi o o Jona na odcinku pas-szyja, uważam, że zdecydowanie lepiej prezentuje się teraz, w wersji nieco umięśnionej, aniżeli kiedyś - warte zapamiętania, bowiem ja rzadko kiedy uznaję, że Jon prezentuje się dobrze w obecnym stanie XD
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

olcat pisze:No, to zależy od tego, jak ta cherlawość prezentuje się w zestawieniu z całością, bo ogólnie rzecz biorąc, faceta budową zbliżonego do Scotta Weilanda to bym mieć nie chciała, ACZKOLWIEK XD jeśli chodzi o o Jona na odcinku pas-szyja, uważam, że zdecydowanie lepiej prezentuje się teraz, w wersji nieco umięśnionej, aniżeli kiedyś - warte zapamiętania, bowiem ja rzadko kiedy uznaję, że Jon prezentuje się dobrze w obecnym stanie XD
No, trudno się nie zgodzić-Scott Weilland pod względem budowy ciała to jest zdecydowana pomyłka genetyczna ;) XD. Oooohhho, takiego też bym nie chciała, ofc :P . Mój post poprzedni odnosił się W CA?OŚCI i WY??CZNIE do Jona-pomimo braku obdarzenia go przez Bozię górą mięśni czasami wygląda przyzwoicie XD. A jeśli chodzi o mój gust osobisty, to i tak cherlawi są zdecydowanie na drugim miejscu za tymi jakoś bardziej obdarzonymi tkanką mięśniową :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

o w mordę, jaki zajebiaszczy temat. Czemu go dopiero teraz zauważyłem??!!
po prostu genialny!!

Buuuuu żadna się ze mna nie umówi bo chuderlawy jestem :( :( :(
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no kurde co za temat
mysle ze jon wogole z budowy mi sie nie podoba taki maly, krotkie nogi hehe :lol: :P :lol:
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Rokitka pisze:no kurde co za temat
mysle ze jon wogole z budowy mi sie nie podoba taki maly, krotkie nogi hehe :lol: :P :lol:
buahahahahhaha jak Kaczyński :lol: :lol:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”