Jon znów najseksowniejszy?

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: M »

Wiki2691 pisze:
M pisze:
Wiki2691 pisze:Moim zdaniem to każdy ma inny gust i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i ja sądzę że to Jon jest najprzystojniejszym facetem na świecie?❤
A w formule CGI Limitless to już w ogóle ło-ho-ho?

Oj w Limitless to masz racje wygląda niesamowicie ?❤
Mam to szczęście, że w tym przypadku mogę się skupić wyłącznie na kwestiach czysto muzycznych. Rozumiem jednak, że dla wielu fanek od muzyki ważniejszy jest jego wygląd. Z tym, że w pewnym momencie chyba wszyscy z takiej platonicznej miłości... powinniśmy wyrosnąć ?
edytta1
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 24 czerwca 2019, o 20:06

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: edytta1 »

M pisze:Rozumiem jednak, że dla wielu fanek od muzyki ważniejszy jest jego wygląd. Z tym, że w pewnym momencie chyba wszyscy z takiej platonicznej miłości... powinniśmy wyrosnąć ?
Przemawia przez Ciebie zazdrość czy kompleksy? :rotfl2:
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: M »

edytta1 pisze:
M pisze:Rozumiem jednak, że dla wielu fanek od muzyki ważniejszy jest jego wygląd. Z tym, że w pewnym momencie chyba wszyscy z takiej platonicznej miłości... powinniśmy wyrosnąć ?
Przemawia przez Ciebie zazdrość czy kompleksy? :rotfl2:
Spokojnie, lubię siebie i swój wygląd. Mam nadzieję, że Ty również lubisz siebie i swój wygląd i nie musisz wzdychać do 60-latka z plakatu? pozdrawiam
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: Wiki2691 »

A w formule CGI Limitless to już w ogóle ło-ho-ho?[/quote]


Oj w Limitless to masz racje wygląda niesamowicie ?❤[/quote]

Mam to szczęście, że w tym przypadku mogę się skupić wyłącznie na kwestiach czysto muzycznych. Rozumiem jednak, że dla wielu fanek od muzyki ważniejszy jest jego wygląd. Z tym, że w pewnym momencie chyba wszyscy z takiej platonicznej miłości... powinniśmy wyrosnąć ?[/quote]


Dla mnie nie jest najwazniejszy wygląd. Ja przedwwzystkim skupiam się muzyce. A jeżeli chodzi o wygląd owszem zwracam uwagę ale nie aż taką jak na muzykę. Może Ci się zdawać ze dla mnie wygląd jest najważniejszy ale tak nie jest. To, że pisze, że Jon zajebi*cie wygląda mimo swoich lat to chyba dobrze? Wolisz oglądać na koncertach i teledyskach gościa, który jest sztuczny? Bo ja bym nie chciała. Cały zespół Bon Jovi potrafi strzec się z klasą i to jest ich wieli plus. I przez to że nie ukrywają swojego wieku kocham ich jeszcze bardziej
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: aLittleRunaway »

Dobrze napisałaś :)

Ale... chyba próba wyjaśnienia dorosłemu fanowi, w jaki sposób działa umysł nastoletniej fanki jest trochę bezsensowna :lol:
jednak poczułam się urażona, i dlatego nie zamierzam ignorować takiego posta. Bo, oczywiście, Jon Bon Jovi podoba mi się, i czy jest to coś złego? :) Natomiast bardzo nie podoba mi się sortowanie fanów na tych, którzy słuchają muzyki dla muzyki i tych słuchających Bon Jovi ze względu na wokalistę. Bo, naprawdę - czy to drugie miałoby jakiś sens?
Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: M »

Wiki2691 pisze: Dla mnie nie jest najwazniejszy wygląd. Ja przedwwzystkim skupiam się muzyce. A jeżeli chodzi o wygląd owszem zwracam uwagę ale nie aż taką jak na muzykę. Może Ci się zdawać ze dla mnie wygląd jest najważniejszy ale tak nie jest. To, że pisze, że Jon zajebi*cie wygląda mimo swoich lat to chyba dobrze? Wolisz oglądać na koncertach i teledyskach gościa, który jest sztuczny? Bo ja bym nie chciała. Cały zespół Bon Jovi potrafi strzec się z klasą i to jest ich wieli plus. I przez to że nie ukrywają swojego wieku kocham ich jeszcze bardziej
Na dzień dzisiejszy "Naturalny (naturalizm) Jon" to dla mnie oksymoron?

Kto wie czy ta botoksowa twarz, która pojawiła się niespodziewanie w erze Circle nie jest poniekąd ceną nie tylko problemów ze śpiewaniem, ale choćby czystym mówieniem (choć tutaj dental work też zdaje się przeszkadzać).

I naturalnie nie bierz tego w stosunku 1:1, ale... tak jakoś mi się przypomniało ?
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: Wiki2691 »

aLittleRunaway pisze:Dobrze napisałaś :)

Ale... chyba próba wyjaśnienia dorosłemu fanowi, w jaki sposób działa umysł nastoletniej fanki jest trochę bezsensowna :lol:
jednak poczułam się urażona, i dlatego nie zamierzam ignorować takiego posta. Bo, oczywiście, Jon Bon Jovi podoba mi się, i czy jest to coś złego? :) Natomiast bardzo nie podoba mi się sortowanie fanów na tych, którzy słuchają muzyki dla muzyki i tych słuchających Bon Jovi ze względu na wokalistę. Bo, naprawdę - czy to drugie miałoby jakiś sens?
Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Zgadzam się z tobą. My nastolatki/nastolatkowie jesteśmy wyśmiewani z tego, że słuchamy rocka klaycznego. Dla niektórych np. taki Justin Bieber jest przystojny czy ktoś tam inny a dla mnie Jon.
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: M »

aLittleRunaway pisze:Dobrze napisałaś :)

Ale... chyba próba wyjaśnienia dorosłemu fanowi, w jaki sposób działa umysł nastoletniej fanki jest trochę bezsensowna :lol:
jednak poczułam się urażona, i dlatego nie zamierzam ignorować takiego posta. Bo, oczywiście, Jon Bon Jovi podoba mi się, i czy jest to coś złego? :) Natomiast bardzo nie podoba mi się sortowanie fanów na tych, którzy słuchają muzyki dla muzyki i tych słuchających Bon Jovi ze względu na wokalistę. Bo, naprawdę - czy to drugie miałoby jakiś sens?
Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Wybacz, ale nie za bardzo rozumiem dlaczego poczułaś się urażona. Odnoszę wrażenie jakby wyrażanie swojego zdania w niektórych tematach było niepoprawne politycznie czy nietaktowne.

Ja, Moja Droga, nie czepiam się czyichś gustów, nie wyśmiewam ich. Mój wpis dotyczył zupełnie innych kwestii, których najwyraźniej nie zrozumiałaś. Ja nie zabraniam nikomu podkochiwać się w JBJ (czy to będzie nastolatka, czy tzw. milf), ani myśleć (mężczyźni), że jest sobowtórem tego człowieka (do pewnego stopnia jest to przecież całkowicie normalne i nieszkodliwe ?).

Jeśli jednak kogokolwiek uraziłem to po ludzku przepraszam.
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: Wiki2691 »

M pisze:
Wiki2691 pisze: Dla mnie nie jest najwazniejszy wygląd. Ja przedwwzystkim skupiam się muzyce. A jeżeli chodzi o wygląd owszem zwracam uwagę ale nie aż taką jak na muzykę. Może Ci się zdawać ze dla mnie wygląd jest najważniejszy ale tak nie jest. To, że pisze, że Jon zajebi*cie wygląda mimo swoich lat to chyba dobrze? Wolisz oglądać na koncertach i teledyskach gościa, który jest sztuczny? Bo ja bym nie chciała. Cały zespół Bon Jovi potrafi strzec się z klasą i to jest ich wieli plus. I przez to że nie ukrywają swojego wieku kocham ich jeszcze bardziej
Na dzień dzisiejszy "Naturalny (naturalizm) Jon" to dla mnie oksymoron?

Kto wie czy ta botoksowa twarz, która pojawiła się niespodziewanie w erze Circle nie jest poniekąd ceną nie tylko problemów ze śpiewaniem, ale choćby czystym mówieniem (choć tutaj dental work też zdaje się przeszkadzać).

I naturalnie nie bierz tego w stosunku 1:1, ale... tak jakoś mi się przypomniało ?
Nie zbyt rozumiem Cię. Powiedz mi jedną rzecz wiedziałeś Jona na żywo na koncercie choćby? Jak widziałeś/widziałaś to chyba było widać, że to jest naturalna twarz a nie wstrzykiwana botoksem.
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: aLittleRunaway »

M pisze:
aLittleRunaway pisze:Dobrze napisałaś :)

Ale... chyba próba wyjaśnienia dorosłemu fanowi, w jaki sposób działa umysł nastoletniej fanki jest trochę bezsensowna :lol:
jednak poczułam się urażona, i dlatego nie zamierzam ignorować takiego posta. Bo, oczywiście, Jon Bon Jovi podoba mi się, i czy jest to coś złego? :) Natomiast bardzo nie podoba mi się sortowanie fanów na tych, którzy słuchają muzyki dla muzyki i tych słuchających Bon Jovi ze względu na wokalistę. Bo, naprawdę - czy to drugie miałoby jakiś sens?
Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Wybacz, ale nie za bardzo rozumiem dlaczego poczułaś się urażona. Odnoszę wrażenie jakby wyrażanie swojego zdania w niektórych tematach było niepoprawne politycznie czy nietaktowne.

Ja, Moja Droga, nie czepiam się czyichś gustów, nie wyśmiewam ich. Mój wpis dotyczył zupełnie innych kwestii, których najwyraźniej nie zrozumiałaś. Ja nie zabraniam nikomu podkochiwać się w JBJ (czy to będzie nastolatka, czy tzw. milf), ani myśleć (mężczyźni), że jest sobowtórem tego człowieka (do pewnego stopnia jest to przecież całkowicie normalne i nieszkodliwe ?).

Jeśli jednak kogokolwiek uraziłem to po ludzku przepraszam.
Odebrałam to nie jako opinię, lecz bardziej przytyk i niesprawiedliwą ocenę, choć może błędnie to zinterpretowałam. W takim wypadku cieszę się że sobie wyjaśniliśmy :)
Wiki2691 pisze:
M pisze:
Wiki2691 pisze: Dla mnie nie jest najwazniejszy wygląd. Ja przedwwzystkim skupiam się muzyce. A jeżeli chodzi o wygląd owszem zwracam uwagę ale nie aż taką jak na muzykę. Może Ci się zdawać ze dla mnie wygląd jest najważniejszy ale tak nie jest. To, że pisze, że Jon zajebi*cie wygląda mimo swoich lat to chyba dobrze? Wolisz oglądać na koncertach i teledyskach gościa, który jest sztuczny? Bo ja bym nie chciała. Cały zespół Bon Jovi potrafi strzec się z klasą i to jest ich wieli plus. I przez to że nie ukrywają swojego wieku kocham ich jeszcze bardziej
Na dzień dzisiejszy "Naturalny (naturalizm) Jon" to dla mnie oksymoron?

Kto wie czy ta botoksowa twarz, która pojawiła się niespodziewanie w erze Circle nie jest poniekąd ceną nie tylko problemów ze śpiewaniem, ale choćby czystym mówieniem (choć tutaj dental work też zdaje się przeszkadzać).

I naturalnie nie bierz tego w stosunku 1:1, ale... tak jakoś mi się przypomniało ?
Nie zbyt rozumiem Cię. Powiedz mi jedną rzecz wiedziałeś Jona na żywo na koncercie choćby? Jak widziałeś/widziałaś to chyba było widać, że to jest naturalna twarz a nie wstrzykiwana botoksem.
Ooo, nasz Jonny jest w 100% naturalny :D
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: Wiki2691 »

Ohhh tak! Nasz Jonuś jest w całości naturalny ?❤
usunięty użytkownik 4858

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mi akurat Jon nigdy się nie podobal w tych swoich kolorowych legginsach i z kolczykami; teraz wyglada lepiej, bardziej męsko, ale ja nie o tym...
Obrazek
Jovi jest w 100 % naturalny i profesjonalny i ma malo tłuszczu ;)

A tak bardzo na serio:
aLittleRunaway pisze: Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Za szkołę nie ręczę, bo nie uczęszczam ;D ale...
jak minie pandemia to w wolnej chwili przyjedźcie do Poznania, wyjdziemy dobrym składem do pubu i zaręczam Ci, że jeśli będzie jakiekolwiek "wyśmiewanie, wredne komentarze" (co sie czesto zdarza, potwierdzam) to... niedlugo. Już nie raz to przerabiałem i po męskiej rozmowie w klubie bez problemu  puszczali BJ i podchodzili do stolika z szacunkiem :) :faja:
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: aLittleRunaway »

Tomker pisze:Jovi jest w 100 % naturalny i profesjonalny i ma malo tłuszczu ;)
haha, niezłe :lol:
Tomker pisze:Za szkołę nie ręczę, bo nie uczęszczam ;D ale...
jak minie pandemia to w wolnej chwili przyjedźcie do Poznania, wyjdziemy dobrym składem do pubu i zaręczam Ci, że jeśli będzie jakiekolwiek "wyśmiewanie, wredne komentarze" (co sie czesto zdarza, potwierdzam) to... niedlugo. Już nie raz to przerabiałem i po męskiej rozmowie w klubie bez problemu puszczali BJ i podchodzili do stolika z szacunkiem :) :faja:
o kurczę :D ciekawa propozycja, chętnie się wybiorę :lol:
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: prezes1 »

Wiki2691 pisze:
aLittleRunaway pisze:Dobrze napisałaś :)

Ale... chyba próba wyjaśnienia dorosłemu fanowi, w jaki sposób działa umysł nastoletniej fanki jest trochę bezsensowna :lol:
jednak poczułam się urażona, i dlatego nie zamierzam ignorować takiego posta. Bo, oczywiście, Jon Bon Jovi podoba mi się, i czy jest to coś złego? :) Natomiast bardzo nie podoba mi się sortowanie fanów na tych, którzy słuchają muzyki dla muzyki i tych słuchających Bon Jovi ze względu na wokalistę. Bo, naprawdę - czy to drugie miałoby jakiś sens?
Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Zgadzam się z tobą. My nastolatki/nastolatkowie jesteśmy wyśmiewani z tego, że słuchamy rocka klaycznego. Dla niektórych np. taki Justin Bieber jest przystojny czy ktoś tam inny a dla mnie Jon.
Najmłodsze fanki BJ - nie dawajcie się! I nie przejmujcie! :)
I tak macie lepiej - macie bazę fanów tutaj, na fejsie etc. My np. z Tomkerem nie mieliśmy kiedyś nikogo. Twórcy pierwszych stron i forum o BJ to era Crusha dopiero.
Wcześniej była tu pustynia, a słuchanie BJ to zawsze był obciach bo balladki, słodki Jonuś etc.
Trzeba było ludzi edukować że jest różnica między zespołem a Jonem solo, trzeba było puszczać im ich muzykę by ją poznali(mówię o czasach gdy nie było internetu). I pamiętam 2 historie. Jednemu kumplowi-metalowi, który się śmiał z BJ postanowiłem puścić piosenkę. Siadł na krzesełku, ja zwiększyłem volume i ...kolega dosłownie spadł z tego krzesła jak zabrzmiało 'Hey God'. Potem mówił o zespole już inaczej, szczególnie po zapoznaniu się z These Days.To moja ulubiona anegdota. 2 historia wiąże się z innym kolegą, który po prostu nie wiedział, że pewne piosenki gra BJ i gdy usłyszał 'Wanted' i 'Prayer' to mnie przeprosił za swoją niewiedzę bo przecież takie hity każdy zna... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: aLittleRunaway »

Dzięki! :))
prezes1 pisze:Trzeba było ludzi edukować że jest różnica między zespołem a Jonem solo, trzeba było puszczać im ich muzykę by ją poznali(mówię o czasach gdy nie było internetu). I pamiętam 2 historie. Jednemu kumplowi-metalowi, który się śmiał z BJ postanowiłem puścić piosenkę. Siadł na krzesełku, ja zwiększyłem volume i ...kolega dosłownie spadł z tego krzesła jak zabrzmiało 'Hey God'. Potem mówił o zespole już inaczej, szczególnie po zapoznaniu się z These Days.To moja ulubiona anegdota.
Ojeju, chciałabym to zobaczyć :D pewnie jego mina była bezcenna :rotfl2:
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”