Jon znów najseksowniejszy?

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: Wiki2691 »

Tomker pisze:mi akurat Jon nigdy się nie podobal w tych swoich kolorowych legginsach i z kolczykami; teraz wyglada lepiej, bardziej męsko, ale ja nie o tym...
Obrazek
Jovi jest w 100 % naturalny i profesjonalny i ma malo tłuszczu ;)

A tak bardzo na serio:
aLittleRunaway pisze: Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Za szkołę nie ręczę, bo nie uczęszczam ;D ale...
jak minie pandemia to w wolnej chwili przyjedźcie do Poznania, wyjdziemy dobrym składem do pubu i zaręczam Ci, że jeśli będzie jakiekolwiek "wyśmiewanie, wredne komentarze" (co sie czesto zdarza, potwierdzam) to... niedlugo. Już nie raz to przerabiałem i po męskiej rozmowie w klubie bez problemu  puszczali BJ i podchodzili do stolika z szacunkiem :) :faja:
Super propozycja! Do poznania mam moze z 1,5h wiec z wielką przyjemnością
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Jon znów najseksowniejszy?

Post autor: Wiki2691 »

prezes1 pisze:
Wiki2691 pisze:
aLittleRunaway pisze:Dobrze napisałaś :)

Ale... chyba próba wyjaśnienia dorosłemu fanowi, w jaki sposób działa umysł nastoletniej fanki jest trochę bezsensowna :lol:
jednak poczułam się urażona, i dlatego nie zamierzam ignorować takiego posta. Bo, oczywiście, Jon Bon Jovi podoba mi się, i czy jest to coś złego? :) Natomiast bardzo nie podoba mi się sortowanie fanów na tych, którzy słuchają muzyki dla muzyki i tych słuchających Bon Jovi ze względu na wokalistę. Bo, naprawdę - czy to drugie miałoby jakiś sens?
Myślę że Wiki tak samo jak ja znalazła się na tym portalu, aby otrzymać jakieś wsparcie od innych fanów - może wielu z Was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale życie nastoletniej fanki Bon Jovi nie jest łatwe. Brak zrozumienia ze strony rówieśników, wyśmiewanie, wredne komentarze. A jednak myślę że dobrze byłoby, żeby oficjalny polski fanklub Bon Jovi akceptował takie osoby i je wspierał.
Zgadzam się z tobą. My nastolatki/nastolatkowie jesteśmy wyśmiewani z tego, że słuchamy rocka klaycznego. Dla niektórych np. taki Justin Bieber jest przystojny czy ktoś tam inny a dla mnie Jon.
Najmłodsze fanki BJ - nie dawajcie się! I nie przejmujcie! :)
I tak macie lepiej - macie bazę fanów tutaj, na fejsie etc. My np. z Tomkerem nie mieliśmy kiedyś nikogo. Twórcy pierwszych stron i forum o BJ to era Crusha dopiero.
Wcześniej była tu pustynia, a słuchanie BJ to zawsze był obciach bo balladki, słodki Jonuś etc.
Trzeba było ludzi edukować że jest różnica między zespołem a Jonem solo, trzeba było puszczać im ich muzykę by ją poznali(mówię o czasach gdy nie było internetu). I pamiętam 2 historie. Jednemu kumplowi-metalowi, który się śmiał z BJ postanowiłem puścić piosenkę. Siadł na krzesełku, ja zwiększyłem volume i ...kolega dosłownie spadł z tego krzesła jak zabrzmiało 'Hey God'. Potem mówił o zespole już inaczej, szczególnie po zapoznaniu się z These Days.To moja ulubiona anegdota. 2 historia wiąże się z innym kolegą, który po prostu nie wiedział, że pewne piosenki gra BJ i gdy usłyszał 'Wanted' i 'Prayer' to mnie przeprosił za swoją niewiedzę bo przecież takie hity każdy zna... :)
Nie damy się za bardzo kochamy zespół Bon Jovi i ich członków. Przed koncertem w Warszawie miałam takiego doła że nikt z młodych ludzi nie słucha BJ i rockowej muzyki. Ale po koncercie w Warszawie zrozumiałam co to prawdziwy szacunek dla fanów. Bo w Gdańsku nie będę się oszukiwać mialam 7 lat i dla mnie nie wiem czemu ale zajwazniejsze bylo to że cały koncert przestałam i mnie nogi nie bolały?? Ale jak i przed warszawa bylam najwieksza fanka tak po koncercie stałam się jeszcze wieksza ❤
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”