JON BON JOVI SUCKS???

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Jedyne co mnie obchodzi to jest muzyka jaką Jon i zespół tworzą
a czemu nie napiszesz jedyne co mnie obchodzi to jest muzyka ktorą tworzy zespoł bon jovi?

dziwne ale zmienia punkt widzenia
beznadziejne ze backstage nazwane jest with jon bon jovi
dziwne ze was smieszy ale naprawde duzo jest prawdy w tym wszystkim, samo to z Hugh - od 95 roku gra , grał tez na trasie Jona i jest traktowany jak grajek, przyjdzie zagra i moze iść do domu bo kase dostanie. Ostatnia piosenka stworzona przez JBJ na HAND wildflower jest jedną z najgorszych :/ 90% was na pamiec zna daty urodzin dzieci JBJ i imiona a kto np zna imiona dzieci davida?
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

niezłe glupoty tu powypisał ... :shock: nie pozostaje nam nic innego jak smiac się z tego... :-)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

90% was na pamiec zna daty urodzin dzieci JBJ i imiona a kto np zna imiona dzieci davida?
Blizniaki Gabrielle Luna Colton Moon i Tiger Lily
Są jakieś nagrody?
chyba nikt z was nie wierzy w te pierdoły?
Wierzy autor tekstu i zalozyciel tematu :P

I to nie jest jakis tam artykul z gazety tylko po prostu subiektywna opinia fana, ktory nie przepada za wokalista.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Blizniaki Gabrielle Luna Colton Moon i Tiger Lily
Są jakieś nagrody?
a gdyby Cie zapytać kto gra na gitarze na hand tour to cicho sza i po co Ci to wiedziec ;) w koncu Jon tylko kręci tylkiem na scenie a reszta jest niepotrzebna
nagrodę możesz sama sobie wybrać
;)
Cytat:
chyba nikt z was nie wierzy w te pierdoły?
Wierzy autor tekstu i zalozyciel tematu
bo jako fan dostrzegam to że Jon naprawde marnuje okazje za okazją by cos zmienić - np dodac Hugha do zdjec zespolu, nagrac piosenke z 4 minutowym solo tylko po to by pokazać ze potrafia a nie isc za nurtem country skoro jedna piosenka im wyszla. Z rockera zrobil się zdziadziały krawat , garnitur .... po prostu Jon sucks - Riche powinien zostać teraz liderem i uważam 90% fanow by odeszło ale by bylo wiecej muzyki w muzyce.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

hmmm a moze Jon widzi sie w lustrze ze wyglada coraz bardziej older i macha na koncertach tyłkiem chcac wykorzysta resztki "starej młodosci"
mogł to robic wczesniej jak miał te 20-30 kat a nie na starosc mu sie przypomiało ze jakies tam powodzenie jeszcze ma. Tak jak pisałem wczesniej prawdy tam troche jest ale wyolbrzymiana jest ofc. wg. mnie
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

a gdyby Cie zapytać kto gra na gitarze na hand tour to cicho sza i po co Ci to wiedziec w koncu Jon tylko kręci tylkiem na scenie a reszta jest niepotrzebna
Jestem fanką zespołu a nie wszystkich ich znajomych, których zapraszają na scenę :-D
Uslysze nazwisko i wylatuje z glowy. Starosc nie radosc.
Nie naleze do tych co piszcza i mdleja na widok tyłka jona, wrecz uwazam ze jest okropny. 8-)
Z rockera zrobil się zdziadziały krawat , garnitur
:twisted: chcialbys aby 44 letni facet, przykladny maz i tatus latał wciaz w szmatkach jak za SWW? I nie porownuj, że inni latają...inni to nie jon.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

bo jako fan dostrzegam to że Jon naprawde marnuje okazje za okazją by cos zmienić - np dodac Hugha do zdjec zespolu, nagrac piosenke z 4 minutowym solo tylko po to by pokazać ze potrafia a nie isc za nurtem country skoro jedna piosenka im wyszla. Z rockera zrobil się zdziadziały krawat , garnitur .... po prostu Jon sucks - Riche powinien zostać teraz liderem i uważam 90% fanow by odeszło ale by bylo wiecej muzyki w muzyce.
To ze Hugh nie jest pelnoprawnym czlonkiem zespolu to wydaje mi sie dziwne, ale jakas przeczyna musi byc , mam nadzieje ze nie ta podana w tym temacie.
Z tym solo to sie zgadzam w 200 % , to jest jeden z sposobow na poprawe muzyki bj - gitara lat 90 , dluga gitara .A co do Richego jako lidera , to nie ma prawa byca , Zestol nazywa sie Bon Jovi od nazwiska Jona , to on zalozyl to kapele to on jest wokalista to on jest najbardziej rozpoznawalny. Sadze ze powinien jednak pozwolic dojsc bardziej do glosu reszcie zespolu.

:twisted: chcialbys aby 44 letni facet, przykladny maz i tatus latał wciaz w szmatkach jak za SWW? I nie porownuj, że inni latają...inni to nie jon.
MOze nie tak jak w SWW ale nie tak jak na Crush i bron boze na BOunce :|
Ich image powinien isc teraz wg mnie w strone HANDa . Czyli normalny , luzny , zwykly . Nie marynarki i krawaty bo to troche tandetne. NO chyba ze powroca do Stylu w These days :D
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze:
Z rockera zrobil się zdziadziały krawat , garnitur
:twisted: chcialbys aby 44 letni facet, przykladny maz i tatus latał wciaz w szmatkach jak za SWW? I nie porownuj, że inni latają...inni to nie jon.
Nie o to chodzi. niech po prostu beda fajnym rock'n'rollowym bandem jak kiedys - i tyle. Nie o szmatki mi chodzi. Dla kontrastu - swietne wystepy live reaktywowanch Europe i Whitesnake (kiedys synonim kiczu) - jesli ktos nie widzial niech zaluje. Pyszne :mrgreen: .

Jon sucks....
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

heh.... podoba mi sie podejście większości forumowiczów - coś się Jonowi zarzuci to gadacie o argumentach. Poda się Wam argumenty, ale jakie by nie były, to oczywiście są do dupy, autor jest debilem itd. Szkoda tylko, że komentujecie jeden - dwa teksty, a o reszcie 'nie chce mi się komentować' (co jest równoznaczne z 'nie mam pojęcia jakie kontrargumenty napisać, ale i tak autor na pewno kłamie). Ze już o zaprzeczaniu sobie co poniektórych nie wspomnę (albo i wspomnę - Adrian pisze, że obrażanie innych przez Jona to bzdura. a jesli mnie pamięć nie myli to były tutaj debaty dlaczego gostek najeżdżał na np. Axla i Lopezową....)

heheheheheh ale jak się powie, że tu sami fanatycy to zaraz oburzenie 'myyyyyyyy?? Skąąąąąąąąąąąd, my obiektywni i wysłuchujący zdanie innych jesteśmy'
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Poda się Wam argumenty, ale jakie by nie były, to oczywiście są do dupy, autor jest debilem itd.
Zauważ, że autor na samym początku pokazuje swoją niekompetentność przywołując zwykłą plotke dementowaną kilkaset razy (Footlose). Już tutaj można zauważyć, że autor mimo iż gra znawce nie zna podstawowych rzeczy. Jego wywody na temat pisania tekstów przez Jona i innych można traktować jako "science-fiction". Chyba mi nie powiesz, że wpuścili go do domu jak nagrywali IMLife, Never Say Goodbye itp...

Pozatym widać po tekście o solowych albumach, że koleś nie lubi Jona a wręcz powiedziałbym, że nie trawi. Swój artykuł próbuje zrobić bardziej realnym dopisując pare przychylnych opini na temat Ryśka, Davida , Childa, Martina itp.
Adrian pisze, że obrażanie innych przez Jona to bzdura.
Gdzie tak napisałem ?
Pozatym czy wypowiedzi na temat Axla były obraźliwe ? Może J.Lo
mogłaby się obrazić, ale to co powiedział jest prawdą i tak myślą nie tylko fani BJ a także jego przeciwnicy. Albo np wypowiedź w sprawie Madonny. Też nie była obraźliwa (wyzwiska czy inne tam). Przedstawił tylko swój punkt widzenia na zachowanie Madonny, ale potem przeprosił.
Mysle, że nie czytałeś Rattie tych wypowiedzi. I chyba nie wiesz za bardzo na czym polega obrażanie -> np wypowiedź Eminema o Polakach czy wspomnianego Axla o fanach Bon Jovi.

To chyba tyle
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

co do tekstów - Na jakiej podstawie opierasz to, że autor po prostu pieprzy, za to Ty doskonale wiesz jak było? 'Autora nie wpuścili do domu jak nagrywali cos tam', ale za to Ty tam byłeś, prawda?
Poza tym to chyba logiczne, że nie lubi Jona, więc nie wiem co to ma do *nie)wiarygodności tego tekstu.
Może J.Lo
mogłaby się obrazić, ale to co powiedział jest prawdą i tak myślą nie tylko fani BJ a także jego przeciwnicy.
A skąd wiesz, że to prawda? Autor obraża Jona więc 'pieprzy', al Jon obraża kogos innego to to na pewno prawda. Ahaaa.... przepraszam, zapomniałem, że jak Jon powie, że ziemia jest płaska, a 2+2=5 to Ty oczywiście mu uwierzysz.

Pitole ten temat, kolejny pokazujący poziom 'tolerancji' (o której sami wspominali) niektórych
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ty doskonale wiesz jak było?
Nie, ale Jon nigdy sie nie chwalił aby pisał teksty z redaktorami gazet itp

Natomiast cały czas podkreśla, że teksty tworzone są wieczorkami przy winie z 2ma akustycznymi gitarkami. Potem dopisywany jest tekst. Dobierana jest jakas osoba np Max Martin która patrzy na tekst i podpowiada jakieś inne rozwiązania. Jon to akceptuje albo nie. Tak było np z propozycją Ryska wyrzucenia zwrotu "Like Franky said I did it my way". Jon się nie zgodził i zostawił ten fragment.
Poza tym to chyba logiczne, że nie lubi Jona, więc nie wiem co to ma do *nie)wiarygodności tego tekstu.
To akurat nie ma do wiarygodności. Wiarygodnośc koleś stracił przytaczając pogłoske o Footlose.
A skąd wiesz, że to prawda? Autor obraża Jona więc 'pieprzy', al Jon obraża kogos innego to to na pewno prawda.
Nie. W mojej opini ma racje w tym wypadku. Ja tez uważam, ze tacy artyści którym piosenki sa pisane, muzyka tworzona a przy nagrywaniu stoi koleś który mówi jak ma śpiewac to nie jest "artysta" tylko maszynka do robienia kasy.

No, ale ja nie musze mieć racji tak samo jak Jon. To tak samo jak z tym, że uważam iż Hip-Hop nie dorównuje muzyce rockowej. Czy mam racje ? Zdania są podzielone :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

No cuż. Bardzo gorzkie słowa. Autor z pewnością nie jest przychylny Jonowi, bo nie sądze, zeby chciało mu sie pisać takiego elaboratu. Jest w nim trochę smutnej prawdy, ale i bzdury komletne

Because he just wants to be a star. Tu sie zgodze. Z innej strony musi być gwiazdą skoro jest wokalistą jednego z największych zepołów rokowych. / Ignoruje znajomych? To fakt. Ale ma do udzwignięcia pietno własnej sławy wraz ze swoim zespołem. Nie może opiekować sie i promować w nieskończonaść Cinderelli i Skid Row, które odpadły z rynku z własnej winy. Wystarczy chyba, że "wypromował" ich i dał szanse? /
Polega na swoim wyglądze.. to fakt, choc kiedys mówił, ze uważa sie za całkiem przeciętnego. Ale my wiemy i tak, że jest inaczej, to widać :P hehe. / Kontroluje swoje zdjęcia ? Chyba musi, bo część tych zdjęć trafi potem na okładki, single, plakaty itd. Nie zmienia to faktu, że momentami wygląda jak pedał itd

Because he's a bad songwriter. A co, autor był przy tym jak pisali piosenki ?? / "all he had to do was rip off the earlier tracks "Wanted Dead or Alive" and "Stick to Your Guns": A mnie wydawało się, że to własnie ten niepowtarzalny styl Bon Jovi ? Dla mnie te 3 piosenki mają w sobie to coś. Nie trzeba niczego chyba tłumaczyć.
"Never Say Goodbye", "I'll Be There For You", "Bed of Roses", "Always", "This aint't a Love Song" jak dla mnie to klasyki w swoim gatunku. Mozna je lubieć lub nie, bąć wogóle nie przepadać za tego typu piosenkami. Autor chyba nie lubi poprostu, więc wali kaszane.
" <<Just Older>> owes a lot to <<In These Arms>> " I co z tego jeśli nawet ?? Jak dla mnie to dwie różne piosenki.

Because he gets all the credit Tutaj racja.... Backstage itd itd..... prawda! Z innej strony też oględnie ludzie znają Jaggera, Bono, Ozzyego itd. Jon Bon Jovi to jednak i tak 'specjalny' przypadek. Wiele rzeczy składa sie na taki, a nie inny wizerunek Jona. / Podoba mi sie obecnie natomiast, że Jon na HAND tour "daje" albo, że członkowie zespołu na koncertach mają wiecej do powiedzenia i że wogole pojawiła się druga gitara, co wyraźnie uzpełniło brzmienie na '+'./
Faktem jest też, że są ludzie mylący Jona Bon Jovi od Bon Jovi. Jest to zapewne wina podobieństwa miedzy tymi nazwami, oraz sposób reklamy zespołu stawiający na Jona. A mnie żal ludzi, którzy nie wiedzą o tym, że to zespół. No ale tak bywa w "naszym" przypadku.
"Jedyna rzecz, jaka powstrzymuje resztę członków grupy przed rozejściem się każdego w swoja stronę -jest wygląd Jona." To jakis absurd skończony. Autor jest zadrosny czy co ?

Because he can't sing. Tak jak pisze autor tekstu braki wokalne i niedociagnięcia Jona poprawia komputer i to słychać. Nie musze po raz kolejny przypominać, że Jon śpiewa coraz gorzej, słabo w czym autor ma racje.

Poniewaz całe to braterstwo to bzdura. mam wrażenie teraz, ze autor jest członkiem BJ... tak dużo wie o tym co się dzieje w zespole i jakie sa relacje LOL buahahaha.
Jak w kazdym zespole, są problemy. Gdy z kimś przebywa sie w kółko można czasami dostać na łeb. Wydaje mi się jednak, że relacje w zespole nie są złe. Nikt chyba nie da sobie życia rujnować (m.in. Gn'R)
/ "I jeszcze ten wers w piosence "Blood on Blood " "(...)white trash girl(prostitute)" po prostu jest do bani" i co !? Mam przez to nie lubić zespołu ?? poje**ało !?

Ponieważ nie szanuje ludzi, dzieki którym ......... Te zdania wyciagnie mogą być z jakiegoś kontekstu. Po drugie każdy może coś, gdzieś, kiedyś palnąc. Nie Tylko Jon. Gdyby to było napradwe coś, pewnie byłby to powszechnie znany fakt i opinia o Jonie. Bzdury i powinienem ten punkt popuścić.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Tak było np z propozycją Ryska wyrzucenia zwrotu "Like Franky said I did it my way". Jon się nie zgodził i zostawił ten fragment.
Adrian a skad wiesz ze np Richie nie wymyslil wszystkich zwrotek a jedyne co Jonowi wpadlo do glowy to tylko ten tekst? Jesli mowisz ze on tak powiedzial to nei wiesz ilu rzeczy nie powiedzial. Czemu np Richie nigdy sie nie wypowiada na takie tematy ze nikt go nie cytuje... wydaje mi sie ze Ryśkowi to zwisa czy dopisza go do tektu i zacytuja kogos i Ty to podchwycisz.
Dobierana jest jakas osoba np Max Martin która patrzy na tekst i podpowiada jakieś inne rozwiązania.
wiec sam Adrian mowisz ze Jon potrzebuje kogos zeby to przejrzal i pozmienial czyli to wg mnie jest tak
Rysiek wymysla tekst z Jonem :) Jon zapewne szuka rymow do slow Ryska, Rysiek od razu na gitarce to gra i powstaje song pozneij Jon daje to komus i na tym sie konczy praca Ryska :)
To akurat nie ma do wiarygodności. Wiarygodnośc koleś stracił przytaczając pogłoske o Footlose.
W 1994 roku Jon szczycil się tym ze mogl zagrac w Footlose wiec jemu wierzyc to tak jak od 2000 roku czekac na czerwiec :) Adrian gdyby Jon powiedzial w wywiadze ze jest niezniszczalny to byś zaczal chyba rysowac o nim komiksy jaki to on jest niezniszczalny. :)
Ja tez uważam, ze tacy artyści którym piosenki sa pisane, muzyka tworzona a przy nagrywaniu stoi koleś który mówi jak ma śpiewac to nie jest "artysta" tylko maszynka do robienia kasy.
Jon wie jak ma śpiewać niestety już nie wydala - po prostu maszynka w Bon Jovi potrzebuje oliwiarki bo jak nastepna plyta bedzie klapą to cale 24 lata i ta legenda zgasnie
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

jovi -> nie wiem jak oni piszą teksty. Z tego co czytałem jest to tak:
1. Jon sam pisze tekst potem przychodzi z nim do Ryśka albo innych przyjaciół (Falcon itp)
2.Jon i Rysiek siadają przy winie z gitarami i robią burze mózgów tzn opowiadają co się im przytrafiło itd. Potem brzdąkają coś przy gitarze i dopisują teksty
3. Ktoś z innych członków zespołu przynosi tekst a Jon go lekko/mocniej przerabia.
4.Może ktoś inny pisze teksty za niego, ale w to po prostu nie uwierze (mam chyba prawo). Jon za bardzo się wczuwa opowiadając o tekstach każdej piosenki z albumu i zresztą nieraz opowiadał że denerwuje go to iż musieli nagrać She Don't Know Me czyjegoś tekstu.
wiec sam Adrian mowisz ze Jon potrzebuje kogos zeby to przejrzal i pozmienial czyli to wg mnie jest tak
Novocaine i Wildflowers świadczą o tym że nie potrzebuje. Ale oczywiste jest, że chce mieć inne spojrzenie na jakiś tekst itp. Sam Rysiek na pewno tez chce sie wykazać
wiec sam Adrian mowisz ze Jon potrzebuje kogos zeby to przejrzal i pozmienial czyli to wg mnie jest tak
Nie słyszałem. Jeśli było to w gazecie to nie dokońca wierze tej gazecie bo oni lubią przekręcać. Co do Footlose to chyba nawet na "Battle Of Bones" Jon dementuje tą plotke. Możesz zobaczyć i usłyszeć na własne uszy :)
wiec sam Adrian mowisz ze Jon potrzebuje kogos zeby to przejrzal i pozmienial czyli to wg mnie jest tak
Ta a jakby powiedział, że jest pedofilem to tak jak on zacząłbym się brac za dzieci. Denerwują mnie takie teksty jovi. Słyszałem na własne uszy i widziałem jak to wypowiada (nie raz) więc czemu mam nie wierzyć ?
bo jak nastepna plyta bedzie klapą to cale 24 lata i ta legenda zgasnie
Będzie klapa albo odniesie sukces i tak przed następną płyta będziecie mówili to samo. HAND odniósł sukces tak jak trasa, WSYCGHome zapisało się w historii ale i tak słysze głosy o tym, że HAND nie odniosło sukcesu.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”