Córka Jona

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

kejt93bub pisze:dziewczyna żyje i ma się dobrze, próbuje różnych rzeczy, przysparza problemów rodzicom, ot codzienność dorastającego człowieka
No dokładnie, też bym radził nie przesadzać. Młodzież eksperymentuje, założe sie,że Jon sam brał w tym wieku nie taki shit :p

Swoją drogą nie chciałbym byc teraz w jej skórze. Znając Jona pewnie skuści jej niezły wpie*dol.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Z tym wpie*dolem bym nie przesadzała bo potem będzie w mediach, że córka chodzi pobita xd Po za tym nie wygląda na brutala ani damskiego boksera :whoeva: Nie zapominajmy, że córa ma już 19 lat i era klapsów już się (chyba :P ) skończyła :D Jednak solidna awantura może z tego wyniknąć.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ach te amerykańskie dzieciaki (nie powiem, bo polska młodzież też ma swoje za skórą), naoglądają się filmów pokroju Project X i później starają się naśladować :P

A tak serio mówiąc, wydaje mi się, że w domu Bongiovich nie jest tak kolorowo, jak opisują to w mediach - dar boski: sławni, bogaci, ułożeni. Dzieciaki na pewno muszą chodzić jak szwajcarskie zegarki, bo co za pomyłką byłoby mieć rozwydrzone bachory w domu, jednocześnie chcąc opowiadać mediom jakie to one grzeczne, wysportowane i wyuczone. Córa się wyłamała ze schematu, być może uważała, że skoro ma już prawie 20 lat i nie mieszka z rodzicami, to do tej rodziny nie należy? Rozpieszczonym dzieciom różne głupoty przychodzą nieraz do głowy.
Możemy tylko gdybać. Jestem prawie pewna, że i tak się nie dowiemy prawdy. Jon będzie wkurzony, Stephanie dostanie w skórę, ale mediom i tak nic nie powiedzą.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

le mediom i tak nic nie powiedzą.
i to sie ceni :-)
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

no przykra sprawa... i przykre, że media są takie, że informacji o koncercie sami musieliśmy się dopatrywać, a takie newsy są na stronach głównych :P
miejmy nadzieję, że Stephanie takie doświadczenie wystarczy i szybko sobie z Jonem i Dortheą wytłumaczą całe zajście :P
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

"Good news doesn't sell"
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Założę się, że ten incydent obiegł wszystkie serwisy informacyjne szybciej niż wiadomość o samym koncercie -.-
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Oczywiście że szybciej...
A co do Steph, ja jestem w jej wieku i nawet mi takie rzeczy do głowy nie przychodzą jak narkotyki :o
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Nie wierzę w te bzdury o romansie!
Myślę, że dawno by się to już wydało. A wtedy przyjaźń między J i R legła by w gruzach! A to oznaczałoby koniec BJ (przynajmniej na jakiś czas)! A wtedy odwołana trasa i nici z koncertu w PL! Nawet mnie nie denerwujcie takimi pierdołami!
Po prostu córka Jona zrobiła jedną wielką głupotę, do której podejrzewam namówili ją znajomi albo chłopak. Niech dziękuje Bogu, że żyje i więcej nawet nie spojrzy na to "gówno". A Jaśkowi i całej rodzinie życzmy dużo siły, aby poradzili sobie z tym wszystkim. Gdzieś w internecie (nie pamiętam gdzie bo czytałam w pracy) przeczytałam, że JBJ jest wstrząśnięty, załamany i w złym stanie psychicznym. Chyba zesiwieje jeszcze bardziej! Współczuję mu bardzo.
BJ - It's my life - Always !
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Miracle-BJ pisze:Nie wierzę w te bzdury o romansie!
Myślę, że dawno by się to już wydało. A wtedy przyjaźń między J i R legła by w gruzach!
Wydaje mi się, że to, co pisał @Adrian, to była bardzo mocno podkreślona ironia...
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Miracle-BJ pisze:Gdzieś w internecie (nie pamiętam gdzie bo czytałam w pracy) przeczytałam, że JBJ jest wstrząśnięty, załamany i w złym stanie psychicznym.

Dziwisz się? Współczuję Jonowi :( No pięknie... Teraz zamiast zajmować się dniem codziennym albo koncertem martwię się o Jaśka ;/
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ludzie też głupoty wymyślają nie wiadomo po co ;/
Bardzo Jaśkowi współczuję, przecież i tak przeżywał ten huragan...
Jovi's family musi się trzymać!!
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Ironia ironią - to jest żartowanie z nieszczęścia i kłopotów innych. Nie lubię czegoś takiego bezmyślnego.
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Teraz jakoś dotarło do mnie, dosłownie przeleciało mi przez myśl, że te informacje o narkotykach mogą być po prostu niewiarygodne. Nie mam pojęcia dlaczego tak myślę, ale teraz zdałam sobie sprawę, że to są tylko media wywołujące sensację i trzeba te informacje przepuszczać przez sitko. Podejdę do tego sceptycznie. Poczekam, aż sam JBJ wypowie się o tej sprawie, jeśli oczywiście będzie chciał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”