Córka Jona

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Miracle-BJ pisze:Ironia ironią - to jest żartowanie z nieszczęścia i kłopotów innych. Nie lubię czegoś takiego bezmyślnego.
Tak, ale wątpię, by ich to bezpośrednio dotknęło, raczej nikt z ich środowiska nie wchodzi na takie portale :P Poza tym zazwyczaj jest to efekt kąśliwego poczucia humoru, a nie potrzeby zranienia kogoś. Trzeba to traktować z przymrużeniem oka i tyle.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

misstwisted pisze:Poczekam, aż sam JBJ wypowie się o tej sprawie, jeśli oczywiście będzie chciał.
A ja się kompletnie nie zdziwię, jeśli właśnie nie będzie chciał.
Wiadomo, że życie gwiazd - w tym ich rodzin - jest na świeczniku i media wielokrotnie rozdmuchują różne skandale i skandaliki, żeby zwiększyć sobie poczytność. W tym przypadku też tak jest, gdyby nie chodziło tu o córkę Jona tylko jakąś przypadkową dziewczynę (tak ja tych jej 2 kolegów, których nazwiska nawet nie pamiętam, czy zostały wymienione) to by nie było żadnych artykułów i żadnego podniecenia.

Każdy rodzic ma jakieś problemy z dziećmi, niezależnie od tego jak jest bogaty/sławny czy jakiekolwiek metody wychowawcze stosuje. Ja mam jedynie nadzieje, że rozwiążą to najlepiej jak umieją i że jak pisali niektórzy z Was nie wpłynie to długotrwale i negatywnie na Jona ani jego plany. Oby.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Jeśli Jasiek się będzie na ten temat wypowiadał, to wole tego nie widzieć, już na samą myśl mi serducho ściska :(
Mam nadzieję że to grubo przesadzona plotka i niech media się odwalą już
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Gloria pisze:
misstwisted pisze:Poczekam, aż sam JBJ wypowie się o tej sprawie, jeśli oczywiście będzie chciał.
A ja się kompletnie nie zdziwię, jeśli właśnie nie będzie chciał.
Wiadomo, że życie gwiazd - w tym ich rodzin - jest na świeczniku i media wielokrotnie rozdmuchują różne skandale i skandaliki, żeby zwiększyć sobie poczytność. W tym przypadku też tak jest, gdyby nie chodziło tu o córkę Jona tylko jakąś przypadkową dziewczynę (tak ja tych jej 2 kolegów, których nazwiska nawet nie pamiętam, czy zostały wymienione) to by nie było żadnych artykułów i żadnego podniecenia.

Każdy rodzic ma jakieś problemy z dziećmi, niezależnie od tego jak jest bogaty/sławny czy jakiekolwiek metody wychowawcze stosuje. Ja mam jedynie nadzieje, że rozwiążą to najlepiej jak umieją i że jak pisali niektórzy z Was nie wpłynie to długotrwale i negatywnie na Jona ani jego plany. Oby.
TYM BARDZIEJ trzeba sceptycznie przyjmować takie wiadomości od mediów z tego względu, że jest to córka znanego na całym świecie artysty. Może się okazać, że wcale nie znaleźli jej nieprzytomnej, ale w internecie lepiej jest napisać, że była nieprzytomna, bo to przecież bardziej hot. Może się okazać, że nawet nie próbowała tych narkotyków, a ktoś jej je podrzucił, żeby była sensacja, iż córka znanego rockera ćpa. Nie ma co się załamywać jednym powielanym na różnych portalach newsem. Trzeba czekać na dalszy rozwój "akcji" i z tego wyciągać powolne wnioski. Uspokajam, bo widzę, że niektóre forumowiczki się nam tu zaczynają załamywać. W dodatku jesień pełną gębą, depresja murowana :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Miracle-BJ pisze:Nie wierzę w te bzdury o romansie!
Myślę, że dawno by się to już wydało. A wtedy przyjaźń między J i R legła by w gruzach! A to oznaczałoby koniec BJ (przynajmniej na jakiś czas)! A wtedy odwołana trasa i nici z koncertu w PL! Nawet mnie nie denerwujcie takimi pierdołami!
Spokojnie. to był tylko kąśliwy humor wzięty z DC.

Co do prawdziwości całej sytuacji to Matt dodał taki wpis na tweetera:
Together we walk in life's wide road; With spirits high in hope, faith, love and security.

Podejrzewam, ze Jon wyda jakieś oficjalne oświadczenie i zamknie temat. Nie jest osobą, która pierze brudy na zewnątrz. Na pewno jednak informacja telefoniczna o tym, że córka jest w szpitalu po przedawkowaniu heroiny (wtf??) musiała zaboleć.

Co do córki, to ja jej nie znam. Szkoda mi jej jak każdego innego człowieka w tej samej sytuacji. Może trochę mniej, bo o ile osoba pochodząca ze slumsów musi się wydostać z otoczenia w którym narkotyki są codziennością, to ona prawdopodobnie wzięła to z głupoty.
Akademik + kasa + impreza + znajomi = rożne idiotyczne rzeczy.
Miała w organizmie 3 substancje w tym heroine i marihuane. Całkiem możliwe, że była zjarana (np miała doła) i ktoś jej zaproponował spróbowanie, a że była w takim stanie jakim była to było jej to wszystko jedno.
To wszystko oczywiście tylko gdybanie. Jednak nie sądzę aby Stephanie była lokalna akademicką dilerką heroiny więc ktoś musiał jej pomóc.
Na miejscu Jona profilkatycznie wynająłbym kilku detektywów i sprzątnął wszystkich dilerów z okolicy 100 km od jej akademika i z całego New Jersey.

Sytuacja przykra, ale pozytywem jest to, ze takie sytuacje zmuszają do refleksji i potrafią zbliżyć do siebie ludzi.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Podejrzewam że ten koleś, o którym pisali że też go zatrzymali, był w tej sprawie ważnym ogniwem.
misstwisted, od poniedziałku 05.11. (godz. ok. 11:00) jestem przewrażliwiona na wszystko, albo mnie coś przeraża, doprowadza do euforii, lub dołuje :D
Ale pomagacie mi trzymać dystans do zaistniałych sytuacji :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Ja mam 2 przypuszczenia:
1) - iluminaci działają (luźne nawiązanie do innego tematu z forum - jakże ciekawego)
2) - zapaliła trawę, a media napompowały bańkę, żeby podkręcić promocję trasy (patrz: info na wirtualnej kończy się zaproszeniem na koncert w Gdańsku...) - zły news, ale zawsze nazwisko BJ pada:) - w sumie mam nadzieję, że jest właśnie tak:).
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

Tak. Zarzuty wobec Stephanie i jej kolegii zostały oddalone, gdyż wg prawa stanu New York, osoby, które przedawkowały narkotyki oraz osoby, które udzieliły im pomocy (a same były pod wpływem lub przebywały w otoczeniu osoby biorącej) nie są karnie sądzone. Ten zapis ma zwiększać szanse na odratowanie osób uzależnionych. Są one poddawane (zapewne już przymusowo) leczeniu.
(własne tłumaczenie, za złą interpretację przepraszam)

np.: http://www.thehollywoodgossip.com/2012/ ... -overdose/

[ Dodano: 2012-11-16, 11:23 ]
i ponoć jednak była przytomna, ale nie było z nią kontaktu ("...it was said the pair where found conscious but unresponsive")
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2012, o 16:47 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Teraz JBJ nie jest gwiazdą rocka tylko kochającym tatą!

http://technorati.com/entertainment/mus ... hnorati%29
BJ - It's my life - Always !
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Magnolia, bardzo dobrze tłumaczysz. O to właśnie chodzi.

Czyli to potwierdza w 100%, że to nie jest wymysł pismaków.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Tweet od Richiego:
@TheRealSambora: For those of u who heard about Steph she doin ok. My heart, my prayers and my love go out to her...
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Lovely uncle Rich :)
Dobrze że wszystko z nią w porządku, miejmy nadzieję, że to jednorazowy wybryk :))
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Sophia
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 23:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sophia »

Miracle-BJ pisze:Teraz JBJ nie jest gwiazdą rocka tylko kochającym tatą!

http://technorati.com/entertainment/mus ... hnorati%29
No ja rzeczywiście współczuję mu takiego telefonu.. Oby już nigdy nie musiał czegoś takiego przechodzić! Miejmy nadzieję, że to był tylko taki studencki wybryk Steph i na tym się skończy.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Sophia pisze: No ja rzeczywiście współczuję mu takiego telefonu.. Oby już nigdy nie musiał czegoś takiego przechodzić! Miejmy nadzieję, że to był tylko taki studencki wybryk Steph i na tym się skończy.
Popieram! :) Jon ma i tak wiele na głowie :zniesmaczony:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”