Aktor

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Aktor

Post autor: Ptysia »

Być moze był już taki temat.... ale, co sądzicie o Jaśku - aktorze? Jaka jest wasza ulubiona rola? W jakim filmie byści Go obsadzili?
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Widziałam tylko kilka filmów z udziałem Jona i nie mam o nich najlepszego zdania. Tyle, że zastrzeżenia mam nie tyle do jego gry, tylko ogólnie do roli, jakie się mu przydziela - czy on zawsze i wszędzie jest postrzegany przez pryzmat zgrabnego tyłka? *-*

Koniec końców jedyny film z jego udziałem, który jestem w stanie oglądać od początku do końca więcej niż raz to jak na razie 'Row Your Boat'.
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Zgadzam się - "W nurtach życia" - to chyba najlepszy filmik i super rola (na marginesie - chciałabym mieć takiego korepetytora z ang, mogałbym długo cwiczyć odpowiedni akcent :D )
Choć uważam, że rola hydraulika Victora w Ally była najepsza z najepszych. Mimo, że wcześniej nie ogladałam tego serialu, z Jonem zaliczyłam całą serię i jeszcze mi było mało.
;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Mi też podobał się w roli Victora.Czasami był taki śmieszny. W U-571 też był dobry.Choc jak wszystkim wiadomo jego postac skończyła marnie. Jego kreacja W nie patrz wstecz jest zabójczo zniewalająca.Jakbym miała takiego nudnego jak flaki z olejem chłopaka to bym chyba umarła.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oglądałam większość filmów z udziałem Jona i żaden z nich nie był jakiś naprawdę wyjątkowy. Owszem, kilka było naprawdę fajnych i oglądało się z przyjemnością. Poprę przedmówczynie, że w "Ally McBeal" miał świetną rolę i równie świetnie ją odegrał. Oglądałam Ally już wcześniej, a edycja z Jonem podobała mi się najbardziej :)
Hmm..."Gwiazdor" - co prawda film oglądałam już dość dawno i troszkę zapomniałam o co w nim chodziło ( :P ) aczkolwiek wiem, że mi się podobał :D
Do pełni szczęścia dorzuciłabym jeszcze "W nurtach życia" i "Księzyc i Valentno". Dwa jakże wzruszające filmy :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

O rany. No to ja mam chyba gust na wszystkie możliwe strony powykręcany, bo jako Victor nie podobał mi się ani trochę. A 'Księżyc i Valentino'... no cóż... Jon w najlepszym wizualnie (moim zdaniem :P) okresie, Whoopi Goldberg i fajny pies :P wystarczyły, żebym wytrzymała przed TV, ale widziałam raz i starczy :P 'Nie patrz wstecz' wyłączyłam po półgodzinie. Może i zagrał tam dobrze, ale film sam w sobie... nie dla mnie :P
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Nie jesteś ostatnia, 99, również uważam rolę Victora za drętwą O_o. Może nie sposób, w jaki Jon ją odegrał, ale samą postać.

Co do filmów pełnometrażowych, przyklasnąć muszę przedmówczyniom - "Row Your Boat" najlepsze i na nim, jako jedynym, zdarzyło mi się popłakać ;). "The Leading Man" wolałabym przmilczeć, "U-571" był udany i gra Jona na pewno nie bolała, "No Looking Back" - całkiem fajnie zagrał. W "Moonlight And Valentino" nie miał co grać, ale za to wyglądał :mrgreen:
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

CRUSHynka pisze: W "Moonlight And Valentino" nie miał co grać, ale za to wyglądał :mrgreen:
Całkowicie się zgadzam :D
Row Your Boat było świetne, mimo, że na końcu też się popłakałam...Zresztą No Looking Back też bardzo mi się podobało :) Świetnie tam zagrał :) Niestety The Leading Man nie widziałam... :beksa: Czego bardzo, ale to bardzo żałuję... :(
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Szczerze? Raczej nie ma czego ;).
Proszę państwa, oto pyza :D :
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

CRUSHynka pisze:W "Moonlight And Valentino" nie miał co grać, ale za to wyglądał :mrgreen:
Oj, lepiej podsumować nie można :D Wyyyglądał :D:D

A btw - jest chociaż jedna osoba, która nie płakała na 'Row Your Boat'? ;) (Pisząca te słowa ryczała jak bóbr)
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Wyłamię się i powiem, że na wyżej wspomnianym filmie ryczałam, ale ze śmiechu. Te wszystkie pseudoromantyczne wyciskacze łez zawsze mnie bardzo bawiły, jak zresztą większośc filmów z Jonem, które wprost powalały swoją miernotą :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A mi sie podobal w Destination anywhere hmmmm.. :>
fakt że krótki film ale na pewno lepszy jak dla mnie od ciągnącego sie strasznie moonlight and valentino!

Ogólnie nie mam nic do zarzucenia jego grze aktorskiej
tylko szkoda że w większosci filmów go uśmiercają :P
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Niestety nie miałam przyjemności obejrzenia Destination anywhere.Jeśli można spytać ską go wzięłaś.J próbuje od paru lat i nic :evil:
Za to znalazłm Little city w wersji hiszpańsko języcznej.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A jovi był tak miły że mi nagrał i wysłał :) a skąd on miał tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :)
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

A czy mogłabym prosić o przegranie.Bardzo proszę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”