JBJ inaczej ;]

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Czy Jon Bon Jovi jest ostatnio przesadnie sztuczny pod względem wyglądu?

To ba...
3
30%
A niech i się nawet kupą smaruje... mnie to zwisa...
6
60%
NIE! i odczepcie się wreszcie od Jonusia...
1
10%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

a nie można już skomentowac tego co się widzi, tylko trzeba daną osobę znac osobiście tysiąc lat?
alez oczywiscie ze nie Drogi Rattie :P tylko czemu czepiacie sie tylko jona? kazdy sie maluje ..nawet ja.. :P
i te piszczace 14-latki.... gdzie one sa?


W domu piszczą do plakatu z Jonem bo mamusia z tatusiem nie chcą puscić na koncert :]
no to skoro siedza w domu to na pewno jon nie upieksza sie dla nich.

dlaczego sd zapuszczasz brodke? ;] bo lubisz ?czy moze dlatego ze jakas kobieta powiedzizla Ci ze ladnie wygladasz? ;]
po co niektorzy z was pakuja na silowni...albo po co sie myjecie? heheh :D
ano dlatego ze nikt z was nie chcialby pewnie uslyszec negatywnej opini na temat swojego wygladu...;] a zwlaszcza faceci..
takze jesli jon lubi sie malowac...bo mysli ze wtedy ladniej wyglada... pozwolmy mu to robic heheh
nie wiem po co w ogole bredze jeszcze cos w tym dziwnym temacie :P chyba pora spac
kosmetyków mi nie podbiera
hehehe ;)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

K***a się troche wnerwiłem tym bajzlem i tymi kłótniami. Wnerwia mnie to, że z tak oczywistej rzeczy robi się tanią sensacje. Albo jestem idiota, albo to jest oczywiste, że przed umieszczeniem zdjęcia zrobia Ci setki retuszów. Przed nagraniem programu 3 godziny przygotowania. Obejrzyjcie sobie Kube W u niego często sa wstawki, że przerywają aby upudrowac nos itp. Pozatym żaden artysta z najwyższej półki nie pokarze się na okładce, wywiadzie imprezie bez make-upu, chyba że ma taki styl !

TRUDNO oczekiwać od faceta, któy od 1984 roku wybierany jest najseksowniejszym rockanem itp że przestanie się stroić i malować ! Kiedys ubierał się w różowe spodnei aby być sexi a teraz ubiera się młodzieńczo, ale tak samo młodzieńczo jak M.Jagger, Bono, Douglas, Pitt i wielu innych starszych od niego !

Przykłady:
1.Bono - Tego się jakoś nie czepiają, że metro itp. Robi to samo co Jon, tylko jego nie wybierają najseksowniejszym rockmanem.
Oj co ja widze OT TO M?ODZIEńCZA KURTKA I TEN NASZYJNIK. Jak prawdziwy metro posiada także odsłoniętą klate. Dodatkowo zarościk, czapeczka, okularki mina twardziela. Czy nie to samo co Bon Jovi. Czy Bono nie pozuje tak samo jak pozuje Jon ???? Pytam się ?
Obrazek

2.Mick Jagger - Facet który jest po 60-tce ubiera się jak młodzieńcy !. Zobacz na obcisłe T-Shirty na koszulke nie zasłaniająca brzuch ! Zobacz jak pozują.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


To jest to samo co robi Jon ! Taki jest obecnie tręd !!! Kiedyś nosiło się długie tapirowane włosy i obcisłe rózowe spodnie teraz się nosi obcisłą kurteczke i koszulki. Dodatkowo białe zęby, koraliki, krzyżyki, zegarki itp. Tak robią wszyscy obecni najwięksi rockman tacy jak min Jagger czy zespół U2 ! Zobacz na ich twarze to nie sa ludzie, którzy przetrwali bez żadnych poprawek u chirurga.


Co Do Make Upu już widze jak sprzedawałyby się okładki singli, jak chetnie oglądane byłyby wywiady z gwiazdami które wyglądałyby jak na pierwszych zdjęciach bez retuszu itp. (Naciśnijna zdjęcie to się powiekszy abyś lepiej widział).

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i masz Beckhama (chodzącą reklame) bez super fryzurki i żelu na włosach.

Obrazek

Wnerwia mnie jak się zarzuca Jonowi to że się ubiera młodzieżowo itp. Owszem można się z tym niezgadzać, ale taki jest styl ZESPO?U !!! Zespołu bo nie tylko Jon ma białe zęby, nie tylko Jon nosi młodzieńcze ubrania i nie tylko on szczerzy zęby.

Mała zabawa. Kto ma najwięcej make-upu w zespole ? (Naciśnij na zdjęcie się powiększy i dostrzeżesz różnice)

Obrazek

A tutaj mała podpowiedź

Obrazek

And the winner is ...

?eby nie było jest i Jon bez Make-upu . Jak to ktoś powiedział i bez makeupu wygląda dobrze więc dla mnie mógłby chodzić bez makijażu.

Obrazek Obrazek Obrazek

No i z mojej strony to tyle. Szkoła się zbliża szukajcie taniej sensacji w czymś innym niz pierd...iu o czyms oczywistym.

UWAGA !!! Każde zdjecie jest większe niż to co jest umieszczone wystarczy kliknąć na dane zdjęcie i się powiększy !!!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

nic dodać nic ująć ... :D
Awatar użytkownika
skrzatka
It's My Life
It's My Life
Posty: 114
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, o 10:20
Lokalizacja: chwilowo z nikąd :P
Kontakt:

Post autor: skrzatka »

culles pisze: SD rob podsumowanie i zamykamy ten burdel :)

Dokładnie. Tak chyba będzie najlepiej.
Ktoś wbił w ziemię moje nogi
Ktoś mi zamknął własne drogi
Świat nie rozumie, że je iść muszę
W miejscu szybko się udusze...
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Adrian chyba zrobił dobre podsumowanie ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Adrian bardzo dobrze to wszytsko przedstawił i ują. Zgadzam sie. Tylko dlaczego na teledyskach i w wywiadach tak to wyglada. Jagger, ani Bono nie cisna sie, nie szczerza zebow i gupio nie gadaja !! To sie nakłada razem i tak to wygląda. Jak to sie mówi, nikogo nie powinno oceniac sie po wyglądzie . Dlatego zeby nie było dodaj sobie wygląd Jona i zachowanie(teledyski , wywiady) i masz wizerunek. 44 latek ubrany jak młodzian z bogatej dzielnicy, czasami nawet "pedałowato".
Podałes nam tu plakaty i zdjęcia. Tyle tylko, ze oprócz nich Stonsi i inni mają jeszcze wiele innych, normalnych "rasowych" reklamówek. Spróbuj kupic jakis porządny i nie lalusiowaty plakat BJ ?? Bedzie cięzko :/.
Mowiłeś, a w zasadzie tu już pieprzyłeś, ze Jon chodził kiedyś w rózżowych spodniach?? :| Wiesz nie przypominam sobie, zeby chodził w różowych spodniach. Moze raz czy dwa sie pokazał ?? Wiesz co to Glam Rock i kultura z nim związana. moze zapomniałeś ?? W tenczas połowe artystów tak chodziło ubranych. Ta wieśniacka epoka skończyła sie na szczeście z albumem SWW.

Ratt
(...) możecie pisać coś konstruktywnego? Od tej wazeliny to już sie rzygać chce (...)
Ten temat staje sie nudny. Gdyby nie było w pierwszym poście zdania, ze Jon wyglada jak dziwka. Tego tematu juz dawno by nie było.... przeszedł by bez echa ...
Awatar użytkownika
skrzatka
It's My Life
It's My Life
Posty: 114
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, o 10:20
Lokalizacja: chwilowo z nikąd :P
Kontakt:

Post autor: skrzatka »

Piotrek pisze:Gdyby nie było w pierwszym poście zdania, ze Jon wyglada jak dziwka. Tego tematu juz dawno by nie było.... przeszedł by bez echa ...
Zgadzam się. I dlatego chyba pora już to skończyć.
Ktoś wbił w ziemię moje nogi
Ktoś mi zamknął własne drogi
Świat nie rozumie, że je iść muszę
W miejscu szybko się udusze...
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Martwy temat

Post autor: nati7777 »

Tak więc..ten temat pozostaje martwym... :killer:
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

jovizna - bródkę zapuszczam, bo mi się podoba... dobrze się w niej czuję... nie obchodzi mnie co na ten temat mówią inni :P...

A co do podsumowania... Zgodnie z przewidywaniami okazało się słusznie, że zdecydowana większość użytkowników tego forum to rasowi fanatycy, przy których nie można złego słowa o Jonie powiedzieć, bo są gotowi za to pozabijać... W przeciwieństwie do innego forum, na którym ten temat spotkał się z raczej obiektywnym i krytycznym spojrzeniem na sylwetkę frontmana zespołu (zresztą Richiego też)... tyle...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ha! Sd Was przetestować chciał! :P No i brzydko się wywiązaliście, hehe :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A co do podsumowania... Zgodnie z przewidywaniami okazało się słusznie, że zdecydowana większość użytkowników tego forum to rasowi fanatycy, przy których nie można złego słowa o Jonie powiedzieć, bo są gotowi za to pozabijać... W przeciwieństwie do innego forum, na którym ten temat spotkał się z raczej obiektywnym i krytycznym spojrzeniem na sylwetkę frontmana zespołu (zresztą Richiego też)... tyle...
Sd normalnie okazało się g**o

Bo o ile tutaj osoby słuchają BJ nowego od 2000 roku i im się podoba (głosowania itp) to na tamtym drugim forum się ta muzyką po prosyu brzydzą.

Albo powiem inaczej sa jak choragiewki, bo najpierw pisza jaki to HANd jest dobry aby po roku zwyzywać każdego kto tak uzna.

To forum uważam, że posiada fanów a fan to osoba wielbiaca swojego idola (weź słownik i przeczytaj) a tamte osoby w żadnym wypadku fanami nie sa może jedynie pewnego okresu 1984-1995 chociaż nie wszyscy. Bo jak się dowiedziąlem "Runaway" to piciu piciu o uciekające dziewczynce i piosenka w której gitara nie jest esencją piosenki !

Tamto forum już dano przestało był "forum fanów" Bon Jovi. Więcej jest tam narzekania i pierprzenia jakcy to onie nie są H***i. Dla nich to jedno wielkie shit i tyle.

Jesli stałeś się antyfanatykiem zespołu to każde słowo opowiedzenia się za zespołem będzie odbierane przez Ciebie jako słowa fanatyka.

Czy według ciebie gadanie, ze Jon jest lalusiowaty a Bono to nie jest obiektywne i krytyczne. Podawałem przykłady plakatów. Dodatkowo podałem przykład Jaggera i odzew był taki, że on ma taki styl od dawna ! A co K***a Jon przez lata 80te w kożuchach chodził ? Mam setki zdjęc Jona z gołą klata do 2000 roku, ale to teraz Jon jest Be !

Powiem Ci, że tam Jon spotkał się z krytyka ludzi którzy słuchanie zespołu Bon Jovi skończyło się na albumie these Days a od Crushu zaczęło się szydzenie. Czasami mają jakieś przebłyski i powiedzą "DLS" fajna piosenka. Dla nich liczy się tylko to co oni słuchaja i cała reszta to shit. Zresztą to jest grono i jak się nie zgodzisz z jaką s osobą to Cię najadą przedstawiając często "bardzo nieobiektywny" obraz argumentów.

Uwazam, że tutaj możesz porozmawiac z fanami a tam z antyfanami i sprawdzic jakie są reakcje na tem sam temat u różnych osób.

I temat nie jest jeszcze skończony.

Piotrek - to była era Glam rocka. Teraz jest era soft Rocka i masz młodzieńcze ubrania więc w czym problem ?
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

sd to może testować baterie w tesco ;)
Mam setki zdjęc Jona z gołą klata do 2000 roku, ale to teraz Jon jest Be !
oby nie na scianach ;)
C'mon
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Piotrek pisze: Ten temat staje sie nudny. Gdyby nie było w pierwszym poście zdania, ze Jon wyglada jak dziwka. Tego tematu juz dawno by nie było.... przeszedł by bez echa ...
Akurat slowo dziwka w zaden sposob nie wplynelo na moja jakas tam aktywnosc w tym temacie. Chyba jednak nie o to chodzi, a o pewien kontekst - zamaiast dziwki mozna wstawic wiele innych - i tyle.

Fakt faktem, Jon wyglada jak wyglada (zreszta wspolnie z Richiem) i moim skromnym zdaniem w pewnym wieku nie przystoi robic sie na mlodzieniaszka, bo jak pomysle ze chlopaki w wieku 60 lat dalej beda nosic rozowe t-shirty i puder na twarzy to puszcze pawia...

To moj ostatni post w tym temacie. Trzeba pamietac, ze cos sie skonczylo. Lata 80-te nie wroca, mlodosc od puderku tez nie.

I powtorze, temat ciekawy, choc niektore slowne przepychanki sprowadzaja go do dyskusji dla podnieconych nastolatek. Sa plytkie, bez urazy.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Adrian.. nie wiem co i jak, dlaczego taki długi post i w odniesieniu do czego. Ale przesadzasz. Mowie to nie , zeby dogryść, ale temat dotyczacy podziałów na fanów i tzw "antyfanów" jest juz naprawde śmieśny i nie wygłupiaj sie już.
Jak ktos nie lubi 3 albumów to nie jest fanem?? z reszta siedze cicho w tym temacie zeby tego nie ciągnać. To by było na tyle....

A co do Rycha. Nie moge powiedziec, ze pewnym wpływom stylistycznym nie uległ (być może Jona). objektywnie, jak Jon trzymałby taki styl jak Richie tego tematu by nie było !! I nikt mi tego nie wmówi. Mnie by to pasowało. Ja lubie np tylera na koncertach ooo.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

No i wyszło na moje Adrianku!!:D:D Mówiłem, żeś fanatykiem jest??!! Mówiłem :P

Fan to osoba, która bezgranicznie wielbi zespół? Weź się chłopie nie ośmieszaj jeszcze bardziej - (cholera.... nie mogę się określic fanem Theriona, bo nie lubię kilku kawałków.... szkoda :( ) muszę uwielbiać dołsownie wszystko i wszystkich związane z danym zespołem/muzykiem bo inaczej nie będę fanem? Chłopie.... jak już nie masz co pisać to nie pisz wcale, bo teraz to bredzisz. Juz pisałem, że niektórzy tutaj to będą Jona i resztę do usranej smierci bronić niezależnie od tego czy słusznie czy nie... :/

Mam setki zdjęc Jona z gołą klata do 2000 roku, ale to teraz Jon jest Be !
buahahahahahahah.... Tyś pewny, żes nie kłamał mówiąc, że lubisz dziewczynki?? ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Jon Bon Jovi”