Beautiful Day - nowy utwór

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: prezes1 »

Przesłuchałem. Damned pisał wcześniej że piosenka jest autorstwa Barlowa, right? To wiele tłumaczy... ;)
Nie ma co się wyżywać na Jonie skoro jest tylko gościem. I w takim razie porównania do WAN są bezsensowne.
No ale jak to jego piosenka autorska to thank you very much! :)
Już wolę te country Reunion, ma jakieś story przynajmniej.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: Yana »

Tomker pisze:demo z WANa to nie jest, ale zgadzam się, że styl identyczny...
Szukając pozytywów - fajna dyskotekowa jednorazówka :D
Dyskotekowa? Bardziej na kinderbal.

Nie zdziwiłabym się gdyby nowa płyta "BJ" brzmiała podobnie [:
Stick to your guns.
usunięty użytkownik 4858

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Yana pisze:
Tomker pisze:demo z WANa to nie jest, ale zgadzam się, że styl identyczny...
Szukając pozytywów - fajna dyskotekowa jednorazówka :D
Dyskotekowa? Bardziej na kinderbal.
:D Yana, dzięki za doprecyzowanie ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: monjovi »

Jeżeli wierzyć temu artykułowi to gitarę oraz klawisze do BD nagrał John Shanks :)
Barlow z Eliotem Kennedy'm napisali muzykę i tekst, Gary występuje też jako wokal wspierający, bass - Sean Hurley, perkusja - Victor Indrizzo.

http://www.app.com/story/entertainment/ ... /28301625/
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze:Jeżeli wierzyć temu artykułowi to gitarę oraz klawisze do BD nagrał John Shanks :)
jakie proste rozwiązanie :D Zastanawiam się czy w takim razie Shanks nie nagra też gitar na nowy album BJ :D



P.S. Na bębnach nasz dobry znajomy z Berlina :D To dla mnie milszy akcent od Shanksa ;D
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: TheRock »

Sprawa dla mnie jest prosta - kawałek tak brzmi, bo maczał w nim palce ten bojsbendowy śmieszny piękniś. Shanks dalej myśli, że jest fajny i se zabrzdękolił na gitarze, której w ogóle nie słychać. Przy tym gitarowym badziewiu Bandiera na "It's just me" brzmi i wygląda jak prawdziwy rockers. Jeżeli tak będzie brzmieć nowy album Bon Jovi fani rocka zmieszają go z błotem, ale popowcy i dyskotekowcy będą w niebo wzięci. Pytanie brzmi czy Johnowi jeszcze w ogóle zostało trochę szacunku do tych pierwszych? Mam nadzieję, że Jonny też trochę się ogarnie na nowy album, bo aktualnie to on prezentuje się bardzo staro. Już nawet nie chodzi o to,że jest siwy, ale ta fryzura !?... Jak u bankowca. Zero w niej spontaniczności, bałaganu, nieładu... Może mieć, krótkie włosy, ale niech je roztrzepie. Po co mu taka grzebieniowa fryzura? Z tyłu wygolony jak dziadek Tadeusz. Ten cały jego porządek świadczy o czymś dramatycznym - zdziadział do reszty ... Różnica między nim a nim z ostatniego koncertu z Richim i w ogóle ost. trasy jest około 30 letnia a minął raptem 1 rok/2 lata.

Widzę to tak: jeżeli zaproszą Phila do całego projektu może powstać naprawdę dobry np, these daysowy album. Natomiast jeżeli gitary bedą Shanksowe czyli de facto ich nie będzie to będzie lipa i klapa. Napewno tego nie kupię.

Sorry, że tak surowo o Johnie, wczoraj oglądałem te ostatnie występy i mi się łezka zakręciła w oku, ale dosyć już mam od nich brzdękolenia. Potrzebujemy wreszcie czegoś z kopem, pazurem złością, że Richie odszedł !!! Ja totalnie nie kumam dlaczego Jon w ogóle dopuszcza do swojego otoczenia tego pseudo muzyka Shanksa. Ten kolo wygląda jak słodka świnka w czapeczce. Jonny ma słabość do jakiś ciotowatych i rozlazłych gości. Nie mam pytań.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: Damned »

monjovi pisze:gitarę oraz klawisze do BD nagrał John Shanks :)
Barlow z Eliotem Kennedy'm napisali muzykę i tekst, Gary występuje też jako wokal wspierający, bass - Sean Hurley, perkusja - Victor Indrizzo.
Shanks pomaga nagrywać Jonowi gitary od 2005 roku, więc to żadne zaskoczenie, ale Victor Indrizzo? To dosyć zaskakujący transfer z obozu Sambory i Orianthi do JBJ & Friends. Jon miał okazję usłyszeć relację z trasy Richiego z pierwszej ręki ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: Adrian »

TheRock pisze:Sprawa dla mnie jest prosta - kawałek tak brzmi, bo maczał w nim palce ten bojsbendowy śmieszny piękniś. Shanks dalej myśli, że jest fajny i se zabrzdękolił na gitarze, której w ogóle nie słychać. Przy tym gitarowym badziewiu Bandiera na "It's just me" brzmi i wygląda jak prawdziwy rockers. Jeżeli tak będzie brzmieć nowy album Bon Jovi fani rocka zmieszają go z błotem, ale popowcy i dyskotekowcy będą w niebo wzięci. Pytanie brzmi czy Johnowi jeszcze w ogóle zostało trochę szacunku do tych pierwszych? Mam nadzieję, że Jonny też trochę się ogarnie na nowy album, bo aktualnie to on prezentuje się bardzo staro. Już nawet nie chodzi o to,że jest siwy, ale ta fryzura !?... Jak u bankowca. Zero w niej spontaniczności, bałaganu, nieładu... Może mieć, krótkie włosy, ale niech je roztrzepie. Po co mu taka grzebieniowa fryzura? Z tyłu wygolony jak dziadek Tadeusz. Ten cały jego porządek świadczy o czymś dramatycznym - zdziadział do reszty ... Różnica między nim a nim z ostatniego koncertu z Richim i w ogóle ost. trasy jest około 30 letnia a minął raptem 1 rok/2 lata.

Widzę to tak: jeżeli zaproszą Phila do całego projektu może powstać naprawdę dobry np, these daysowy album. Natomiast jeżeli gitary bedą Shanksowe czyli de facto ich nie będzie to będzie lipa i klapa. Napewno tego nie kupię.

Sorry, że tak surowo o Johnie, wczoraj oglądałem te ostatnie występy i mi się łezka zakręciła w oku, ale dosyć już mam od nich brzdękolenia. Potrzebujemy wreszcie czegoś z kopem, pazurem złością, że Richie odszedł !!! Ja totalnie nie kumam dlaczego Jon w ogóle dopuszcza do swojego otoczenia tego pseudo muzyka Shanksa. Ten kolo wygląda jak słodka świnka w czapeczce. Jonny ma słabość do jakiś ciotowatych i rozlazłych gości. Nie mam pytań.
Wszystko wskazuje na to, ze Shanksa nie będzie na nowym albumie Bon Jovi. Jon miał potwierdzić nowego producenta na koncercie w Bahama (wcześniej Yahoo wrzuciło artykuł w którym dali notkę iż Brian Howes zajmuje się produkcją albumu Bon Jovi).
Kto będzie gitarzystą na nowym albumie? Nie wiadomo. Z tego co mówił Hugh, to droga dla Ryska jest otwarta, ale to Rysiek musi zadecydować. Piszą demówki (mają ich 25), ale wygląda na to iż nie ma póki co jakiegoś stałego gitarzysty. Z wywiadu można wywnioskować, ze Hugh nie widział Phila X od jakiegoś czasu więc w studio go nie było.
Mnie cieszy informacja o nowym producencie i o tym, że nagrywają w Avatar Studios (dawne Power Station).
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: Damned »

Adrian pisze:Wszystko wskazuje na to, ze Shanksa nie będzie na nowym albumie Bon Jovi. Jon miał potwierdzić nowego producenta na koncercie w Bahama (wcześniej Yahoo wrzuciło artykuł w którym dali notkę iż Brian Howes zajmuje się produkcją albumu Bon Jovi).
Zaangażowanie nowego producenta nie jest równoznaczne z zakończeniem współpracy z Shanksem. Brian Howes może zająć po prostu wolne miejsce przy konsolecie. Miejsce po Samborze. Shanks jest przyspawany do Jona od 2005 roku i nie chcę mi się wierzyć w nagłe zakończenie tego romansu. Choć byłaby to najlepsza decyzja z możliwych ;)

Co do samego Briana Howesa, to warto dodać, że wyprodukował cover Bon Jovi "Bed of Roses" w wykonaniu zespołu Hinder.
https://www.youtube.com/watch?v=FJBdu-cc8aU
usunięty użytkownik 4858

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

.
.
Brian Howes miał w karierze fajne momenty. Ale z najnowszych rzeczy rozwalił mnie - bardzo negatywnie - tym produkcyjnym "majstersztykiem " ;D
Tym przebił nawet shanksa! :D (chociaż tu podobno nie był głównym producentem - jak ktos jest fanem Nickelback to niech poda info jaki jest wkład BH w ten "rockowy" utwór :D )
Pozostaje mieć nadzieję, że z JBJ (jeśli zostanie jego producentem) pójdzie w produkcję z jaką utożsamiamy jego bardziej rockowe projekty :)
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=5QQRfXn1W-s[/BBvideo]
Awatar użytkownika
Janie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 18:55
Lokalizacja: Bytom

Re: Beautiful Day - nowy utwór

Post autor: Janie »

Tak trochę w refrenie przypomina mi "niemiecki szlagier" ale ogólnie jest w porządku. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”