farba

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
maurycynaj
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, o 14:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

farba

Post autor: maurycynaj »

Witam? Słyszał ktoś o tym że Jon ściął włosy bo (podobno) oblał czy został oblany farbą? Ostatnio gdzieś to usłyszałem. pozdrawiam
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

no niedawno jak malował pokój Dorotka wylała mu na łeb całe wiadro farby krzycząc: 'Ty się chłopie do niczego nie nadajesz, daj - sama to zrobię, nawet sufitu pomalować nie umiesz! Wynoś się z domu! Idź i pograj sobie z Bobbym i kumplami w Vegas... ;) :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

no niedawno jak malował pokój Dorotka wylała mu na łeb całe wiadro farby krzycząc: 'Ty się chłopie do niczego nie nadajesz, daj - sama to zrobię, nawet sufitu pomalować nie umiesz! Wynoś się z domu! Idź i pograj sobie z Bobbym i kumplami w Vegas...
_________________
Padłam :)

A tak serio, to gdzieś słyszałam, że Jon ściął włosy, bo sobie je przypalił na barbecue party u Bruce'a Springsteena ;]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Martaaa pisze:A tak serio, to gdzieś słyszałam, że Jon ściął włosy, bo sobie je przypalił na barbecue party u Bruce'a Springsteena ;]
Pewnie w temacie 30 LAT BJ ;)
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Damned pisze:Pewnie w temacie 30 LAT BJ
Słabo śledziłam ten wątek, zresztą widzę że powstał całkiem niedawno ;) a info o przypalonych włosach akurat przeczytałam gdzieś daawno temu, kiedy zaczynałam słuchać BJ ;]
maria14
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2015, o 05:29
Lokalizacja: asdasdas

Post autor: maria14 »

Ty się chłopie do niczego nie nadajesz, daj - sama to zrobię, nawet sufitu pomalować nie umiesz! Wynoś się z domu!


Our excellent online http://www.pass4sure.co.uk training programs will lead you to success in the cca.edu We also offer latest hsbc and University of New Haven with 100% success guarantee. Our selftestengine is rare in IT world.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”