JBJ - lokalny patriota

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mst pisze:Z tym Reaganem to była ciekawa sprawa. Kiedyś chyba powiedział, że osiągając prawo do udziału w wyborach, głosował na Reagana. Wtedy interviewer na to, że jak to, dlaczego.... A Jasiu próbując odwrócić kota ogonem powiedział: "no tak, wiesz, wtedy byłem młody...." :lol:
Dokładnie, Już to gdzieś podawałem - Jon dawał wywiad do jakiejś mainstreamowej gazety, nic dziwnego, że "lewicowy" reporter musiał się skrzywić :D więc biedny Jon musiał sie tłumaczyć :D Niestety od wielu lat "wszedł między wrony", więc musi "śpiewać" jak i one. Dlatego życzę mu, żeby jak najmniej musiał zajmować się polityką. Gdyby miał sie nudzić, to lepiej niech popracuje nad ściągnięciem Richiego z powrotem :)

[ Dodano: 2013-07-18, 18:18 ]
prezes1 pisze: Ale ten cały światek szoł-bizu to taka sztucznota i oni wszyscy głosują tak samo klepiąc się po ramieniu..
właśnie. Dlatego nie ma co sobie tym glowy zawracać. Skupmy się na jego muzyce :)

aha- jeszcze a propo's zdjęć z amerykańską flagą i jego patriotyzmu, to pamiętam zdjęcia Jona w czapce armii czerwonej (płaszczu chyba też) - więc być może nie tyle liczy się idea ile "ciekawy" efekt i bycie na fali, a nie pod nią
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:Gdyby miał sie nudzić, to lepiej niech popracuje nad ściągnięciem Richiego z powrotem :)
Hehe. Dokładnie. Szczególnie że Richie jest członkiem niegroźnej partii Nikk&Rich... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

koala555 pisze:Ajj, jak ja lubię takie zdjęcia :lol:
Ja teeeeeż :P
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

prezes1 pisze:
Tomker pisze:Gdyby miał sie nudzić, to lepiej niech popracuje nad ściągnięciem Richiego z powrotem :)
Hehe. Dokładnie. Szczególnie że Richie jest członkiem niegroźnej partii Nikk&Rich... :D
Popieram obiema rękoma :D na polityce niezbyt się znam sama, dlatego nie ogarniam co konkretnie Jon miałby tam robić, dla mnie to raczej ZUO wcielone i niech sie tam nie pcha, są jednostki na tym świecie które czekają już na kolejny album/trasę i niech się z tym liczy ;)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”