Doniesienia prasowe

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Nie odpowiadam na to pytanie bo se kolejnych wrogów narobię :P ale grunt, że przeprosił...
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova pisze:Jasiek przeprosił Madonne powiedział,że źle zrobił tak o niej mówiąc bo przecież jej nie zna :x To po co w ogóle się odzywał na ten temat :?:
Jak widać, Jonowi co nieco odbija, albowiem najpierw kogoś krytykuje (choć sam zapewne też nie jest najlepszym ojcem świata... wiecie, nobody's perfect :mrgreen: ), później to cofa, tłumacząc, że jego krytyka była bezpodstawna, bo w ogóle tej osoby nie zna.... :|
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

:) moze dostal od kogos po nosie ? wiemy jakie sa uklady w tym show businessie i kto ma jaki wplyw na kogo ? tego nikt nie wie.Jon wycofal sie w moim zdaniem dosc asekuracyjny i elegancki sposob.Przeciez kazdemu zdarza sie cos powiedziec nieodpowiedniego, najwieksza sztuka jest umiec ladnie za to przeprosic
ewa
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Albo doszedł do wniosku, że wyskoczył jak Filip z konopii, to się okazało bzdurą więc jakoś musiał zachować twarz.

Pocieszający jest fakt, że jakoś z tego wybrnął :)
Awatar użytkownika
punia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: punia »

Gazety piszą o większości artystach. Podobno to, że się o nich czyta to znaczy, że coś tworzą i są na topie. Jon Bon Jovi też widocznie kieruje się tą zasadą i robi sobie od czasu do czasu taką reklamę. Mnie tam takie nowinki nie pociągają. Co innego jak są newsy o nowej płycie...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

punia pisze:Gazety piszą o większości artystach. Podobno to, że się o nich czyta to znaczy, że coś tworzą i są na topie. Jon Bon Jovi też widocznie kieruje się tą zasadą i robi sobie od czasu do czasu taką reklamę. Mnie tam takie nowinki nie pociągają. Co innego jak są newsy o nowej płycie...
Tak jak pisałam wcześniej-o Jonie rzadko kiedy się pisze (woląc w rubryczkę 'skandale towarzyskie' wtrynić Ushera czy inną Brytnej 0_0), więc postanowił narobić sobie trochę rozgłosu XD. Szkoda, że w taki sposób, a nie wydaniem jakiejś kapitalnej płyty ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

moze tym newsem chciał wzbudzić.....nadzieję :D :D :D :D :)
ewa
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Teraz mam niezbity dowód na to, ze to co pisza w brukowcach itp. należy patrzeć z przymrużeniem oka.W jakiejś gazecie był artykuł, ze Jon zdradza żonę bo łazi po centrum handlowym z jakąś bladyna i nosi jej torebkę.A ja znalazłam zdjęcia na których wyraźnie widac,że Jasiek oglada i kupuje tą torebkę 8) 8) 8)

Obrazek

Obrazek

A po 2 jego luba często zmienia kolor włosów :)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Trinity
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 6 lutego 2006, o 18:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Jon

Post autor: Trinity »

Dobra, wszystko pięknie ale po co on to gada? Ma dosyć małżeństwa? Jakoś nie wierzę... Nawet jeżeli miewał czy ma romanse to tylko jego sprawa. I po co on to rozgłasza? Przystojny jest (to chyba mało kto zaprzeczy :D ) głos ma cudowny, teksty mądre, kasy więcej niż tych swoich pięknych włosów na głowie... Pewnie miał skoki w bok (w końcu miał mnustwo okazji) tylko szkoda, że mnie tam w pobliżu nie było :aniol: ...
Ciekawe co na to żona.... :bije: ....Ała!!!!
You better hold on to your honey
Honeys, don’t forget to breathe
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

co do torebki... :lol:
jestes pewna ze to wlasnie TA torebka ......dla TEJ :) osoby ? :D
zdjecie o niczym nie swiadczy. po prostu facet oglada torebke.....cale szczesie ze nie dla siebie :) :lol:
ewa
Awatar użytkownika
punia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 20:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: punia »

Jon nie może zdradzać żony z bardzo prostego powodu. Ona ma czarny pas w karate. Facet nie ma szans. On po prostu 'musi' być wierny! :bije:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Cóż...faktycznie zdjęcia nie świadczą o niczym, chybaże pod nimi na stronie, gdzie je znalazłaś była opisana owa sytuacja :D A nawet jeśli...nie zawsze można wierzyć w to, co piszą :P
Ale tak serio...myślę, że Jon jej nie zdradza i nigdy nie zdradzał :) Oczywiście pewna być nie mogę, bo prawdę zna tylko sam Jon.
Nie wierzcie zawsze gazetom. Często gadają bzdury.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

a skad powiedzenie ze w kazdej plotce jest ziarenko prawdy ?...... :) czasami jest to baaaaaardzo malutkie ziarenko, ale ...czy prawdy....roznie bywa:)
ewa
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Widziałam jedno zdjęcie z tej seri w owej gazecie.Jon paradował z damską torebka w ręku po centrum handlowym.A jaki normalny facet chodzi wśród ludzi z babska torebką :?: A na tych zdjęciach wyraźnie widać, że jąą kupuje :)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

torebka jak torebka, prezent komus zrobil i tyle, po co tyle szumu :) ale zdjecia fajne :)
ewa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”