Doniesienia prasowe

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Nie no, o takie rzeczy się Twisted nie wścieka ^-^....
(co innego, jakbyś Ryszarda obraziła, mogłabyś wówczas jakąś cegłą zarobić, ale tak :P ...)

A wracając do tematu-zdradzał, czy nie, grunt, że związek Jona się trzyma :jezor: . A jeśli faktycznie przyznał, że za wierny to on nie jest-cóż, musimy najwyraźniej przywyknąć do tego, iż pan frontman zwykł przeczyć samemu sobie :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Podobno Jon rozważa zakup kolejnych piłkarzyków...
http://profootballtalk.nbcsports.com/20 ... e-falcons/

a propos, ma ktoś wywiad, w którym Jon mówi o swojej drużynie?
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

W artykule wspomina się jedynie o rozważaniu możliwości sprzedaży pakietu mniejszościowego przez właściciela drużyny Atlanta Falcons z zawodowej ligi futbolu amerykańskiego - NFL. Jeśli nawet by to doszło do skutku (być może Home Depot zmaga się z recesją) to Jon stanie się tylko jednym z właścicieli. Myślę, ze w najbliższym czasie do tego nie dojdzie. NFL, zresztą tak jak i NBA zmaga się z problemami negocjacji w sprawie nowej umowy CBA (między związkiem zawodników a władzami ligi). Jeśli do 4 marca NFL nie uda się osiągnąć porozumienia to będzie lockout i wtedy zakup będzie jeszcze mniej prawdopodobny bo nie będzie rozgrywek czyt. drużyna nie będzie generować dochodów. NBA też się musi w tym roku zmierzyć z tym problemem.

Jon był właścicielem drużyny Philadelphia Soul grającej w AFL (halowa odmiana NFL) jednak drużyna ta już nie istnieje.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Frankie pisze:drużyna ta już nie istnieje
nie tak do końca, mają nowego trenera i ambitne plany.

A tak w ogóle to nie rozumiem po co Jonowi drużyna...
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

No tak, nie śledziłem ich losów od czasu, gdy Jon pozbył się ich akcji a co za tym idzie przestał być ich właścicielem. Rzeczywiście wracają do AFL od 2011 r.

Jon od dziecka pasjonuje się futbolem amerykańskim. Od najmłodszych lat chodził na mecze New York Giants. Przyjaźni się z trenerem New England Patriots Billem Belichickiem. W USA futbol to pasja nie jednej rodziny. To naprawdę fajny, rodzinny sport bez burd na trybunach. NFL mimo recesji nadal generuje największe zyski z wszystkich zawodowych lig w USA. Jestem go w stanie zrozumieć, gdyż sam pasjonuję się tym sportem. Mogę się założyć, że był wczoraj wśród 90 tysięcy widzów na pięknym stadionie New Cowboys Stadium podczas największego sportowego święta USA - Super Bowl 45.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Richie też się wybierał i miał wielkie oczekiwania.

Ja rozumiem fascynację sportem, dopingowanie ulubionego zespołu itd. Popieram. Chodziło mi bardziej o status "właściciela".


A wracając do Falcons, jeśli wspominają o klauzuli tajności negocjacji to chyba faktycznie jakieś rozmowy były...
http://sports.espn.go.com/nfl/news/stor ... NHeadlines
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Na moje oko właściciel Falcons po prostu "sonduje rynek" w poszukiwaniu mniejszościowych akcjonariuszy. Falcons to jest drużyna, która skończyła ostatni sezon na pierwszym miejscu w NFC. Co prawda odpadła w Divisional Playoffs, ale wyraźnie jest ponownie na fali wznoszącej jeśli chodzi o budowę. Grają na przestarzałym stadionie Georgia Dome. Blank zbiera fundusze na nowy obiekt z odkrytym dachem a to kosztuje. Gdybym miał tyle kasy co frontman Bon Jovi to sam bym się zastanawiał nad taką transakcją.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

przeniesione
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

Witam!
Jestem wielkim fanem Bon Jovi i nie wierzę w większość plotek, no ale po tym co mi kumpel dziś powiedział to mnie zatkało: sierdził, że nie lubi Bon Jovi bo on kiedyś powiedziała że Polki są brudne, śmierdzą, czy coś takiego...
Od razu go wyśmiałem, powiedziałem że Jon jest dobrym człowiekiem i nigdy by czegoś takiego nie powiedział, a poza tym Richie i David mają przecież Polskie korzenie.
W internecie jest o tym bardzo mało i oprócz kilku komentarzy nic nie znalazłem, więc wciąż w to nie wierzę...
Proszę, czy ktoś mógłby mi udowodnić że to prawda, albo lepiej udowodnić mi że to jedna wielka plota!!!

PS. jak było to sorry :D (znaczy szukałem u Was na forum czegoś o tym ale nic nie było, kolejny dowód że Jon jest nie winny ;) )
KondZik

Post autor: KondZik »

Ciekawy artykuł, szczególnie o tym jak słaby jest Jon w Rock Band :P

http://www.forbes.com/2011/05/17/celebr ... cking.html
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

ts pisze:Witam!
Jestem wielkim fanem Bon Jovi i nie wierzę w większość plotek, no ale po tym co mi kumpel dziś powiedział to mnie zatkało: sierdził, że nie lubi Bon Jovi bo on kiedyś powiedziała że Polki są brudne, śmierdzą, czy coś takiego...

:D :D :D luz... to już wiadomo dlaczego do nas nie przyjeżdżają! :whoeva:
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

"But the tour rolls on, at least for now"
- najtrafniejsze w tym tekście ;)
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

Chyba to jest jednak totalna bzdura, nikt nie może tego potwiedzieć, w necie niczego takiego nie ma, mój kumpel stwierdził iż osoba od której to usłyszał powiedziala, że mogła pomylić zespoły czy coś takiego, krótko mówiąc bzdura to i tyle! :)
Jony jest niewinny! ;) Więc najlepiej by było jak by ktoś z moderacji usunął tego debilnego posta żeby nie straszył mniej co poniektórych wiernych fanów od nas :-]
Jovizna, przyjadą do nas! Ja tam wierzę, że przyjadą! :))
Antares30
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2011, o 06:45
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antares30 »

Po powrocie do Stanów Barack Obama zadzoni do Jona i opowie mu jak u nas jest cudownie to Bon Jovi napewno do Polski zawita :D
I swear I'm gonna live forever tell my Maker He can wait.
kingofswing85
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 8 października 2010, o 06:55
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: kingofswing85 »

Tak, na marginesie to temat Stadionu Śląskiego na razie ucichł. Ktoś ma jakieś wiadomości zasłyszane albo ze źródeł zbliżonych do UM Katowice??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”