W którym teledysku Jon wyglądał najlepiej?

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

no musisz się zgodzić jesli jestes kobietką :D no ten uśmiech zabija normalnie, aż mi się gorąco robi :PPPP
One light burning ...
Awatar użytkownika
JasonJovi13
It's My Life
It's My Life
Posty: 188
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 10:59
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: JasonJovi13 »

Jon jest Władcą Uśmiechów
Osiem zapałek
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

no a jeśli chodzi o uśmiechy Janka to najwięcej ich ( i chyba najsłodsze) to w Janie dont take... no tam to miodzio ... :P
One light burning ...
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Każdy ma inny gust.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2010, o 18:12 przez alniac, łącznie zmieniany 1 raz.
*Misunderstood*
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 20 listopada 2010, o 10:34
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: *Misunderstood* »

Mi najbardziej podoba się w It's my life i Bed of roses no i może (You want to) Make a memory ;)
d-_-b
klaczek
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 15 listopada 2010, o 12:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: klaczek »

alniac pisze:Postanowiłam odświeżyć temat po ponad 8 miesiącach. Otóż zauważyłam, że mało z Was wymienia Livin' On A Prayer. Najbardziej podoba mi się imidż Jon'a z lat 80-tych. Długie włosy, zawadiacki uśmiech i ta świeżość. :)) Broń Boże nie twierdzę, że teraz jest jakiś stary, czy coś. Nadal daje czadu na koncertach, ale nie jest to już ta, chyba mogę stwierdzić, 'nowość'. Najlepsze momenty w tym teledysku? Bodajże 0:47 i na pewno 1:21. :))
Zgadzam się w 100% Jon z lat 80-tych to jest to! Dodałabym jeszcze 'Born to be my baby' :)) ahhh... :))
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

you give love a bad name, bed of roses, these days, misunderstood. aaa boski. ja bym go chciala widziec tak, jak wygladal gdy grali w 1995 roku na wembley stadium - to die for!
olivia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 28
Rejestracja: 21 listopada 2010, o 12:39
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: olivia »

Kiedyś na takie pytanie odpowiedziałabym, że najlepszy to był Jon z 'I'll be there for you', ale jestem na to już za stara i podobają mi się dojrzalsi faceci. W tej chwili bardziej obstawiam 'Lost highway'. W 'Make a memory' wyglądał fantastycznie, ale z podkładem za mocno tam makijażystka pojechała.
EVENo

Post autor: EVENo »

olivia pisze:W 'Make a memory' wyglądał fantastycznie, ale z podkładem za mocno tam makijażystka pojechała.
Tu się muszę nie zgodzić, ale muszę się zgodzić. Już wyjaśniam ten paradoks.

Zgadzam się, bo makijaż był przesadzony. I właśnie dlatego też się nie zgadzam, bo przez ten makijaż wyglądał jak figura woskowa, a nie człowiek, co dyskwalifikuje go z "fantastyczności". Szczerze mówiąc wyglądał jakby miał się zaraz rozlecieć. No, ale może taki był cel - w końcu gra tam (w pewnym sensie) trupa. :D
olivia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 28
Rejestracja: 21 listopada 2010, o 12:39
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: olivia »

Wiesz EVENo, fantasyczność Jona w teledysku 'Make a memory' to ja oceniam na podstawie tylko i wyłącznie jednego ujęcia, kiedy kamera odjeżdża na tyle daleko, że jego wysokości 'woskowatości' prawie nie widać. A z całą resztą się zgadzam.
Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

Najładniej w latach 80. (Slippery), Born to be my baby i Bed of roses
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
Kalabanga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 21 listopada 2010, o 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kalabanga »

Ahh... kocham fryzurę za czasów Bed Of Roses, Keep The Faith jak również Born To Be My Baby i Only Lonley :D
Take my hand!
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

kejt93 - popieram w 100%! Dosyć, że koncert z wembley 95 to cudo :D to jeszcze to zdjęcie :D

Ja to tak w standardzie: This Aint A Love Song, Bed of Roses, i lubię jeszcze Miracle :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
ryboczka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 19:47
Lokalizacja: Gościejewo(50km od poznania)

Post autor: ryboczka »

always, born to be my baby, i'll sleep when i'm dead, bed of roses, i'll be there for you, KTF, TD a i jeszcze blaze of glory ten jego uśmiech mnie rozbraja.. pozytywnie oczywiście
I'm sleep when I'm dead
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”