Solowy album Jona w następnym roku?

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Solowy album Jona w następnym roku?

Post autor: Smolek »

Możliwe, że w następnym roku Jon Bon Jovi zdecyduje się wydać swój trzeci solowy album. Co o tym myślicie. Chcielibyście taki album by wydał? Ja jestem za tym, ale szczerze powiedziawszy wolałbym aby solowy album wydał Richie (nawet bardzo). Tak niedawno się zastanawiałem, że może po trasie w 2011 roku Jon i Richie wydadzą solowe albumy. I możliwe, ze pierwszy z tych panów go wyda. Jakie są wasze odczucia?

Oto link do newsa o możliwym solowym albumie Jona:

http://wiltonvillager.com/story/493658
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Kiedyś czekałem na płyte solową Ryśka ale po zapowiedziach już wole aby żaden z nich nie nagrywał samotnie. Richie nagrał/nagra płyte w stylu Eurythmics więc ja wysiadam. Jon zapewne zapoda jakies country. Tak więc jeśli , któryś z chłopaków miałby nagrywać solowy materiał to wolałbym by był to...David.
Obrazek
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Ja też wolałabym, żeby David coś nagrał. Najlepiej w takim samym stylu jak Lunar Eclipse.

Ale jeśli Jon rzeczywiście się zdecyduje i nagra solową płytę to oczywiście i tak ją kupię, nawet jeśli będzie to country.
We need something to believe in
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Jak Jon nagra album solo, to Rysiek pewnie też. Się okaże... na razie nie sądzę, by był powód się taką wzmianką emocjonować ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Mnie zaciekawiły wstępne plany odnośnie trzeciego solowego albumu Jona. Zamierza robić coś w stylu akustycznych balladek z fortepianem jako instrumentem prowadzącym. To mi pasuje ponieważ lubię spokojne, rozbudowane utwory. Dla mnie jest już najwyższy czas na taki mały "skok w bok", ponieważ od poprzedniego razu minęło aż 13 lat. Zresztą mam duży sentyment do "Destination Anywhere", ponieważ wtedy pierwszy raz świadomie zetknąłem się z nazwiskiem Jon Bon Jovi. Był rok 1997, a na listę 30 TON trafiły piosenki "Midnight in Chelsea" i "Queen of the New Orleans". A taka kilkuletnia przerwa, pewnie dobrze by wpłynęła na zespół.
sebastian
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 16 sierpnia 2010, o 17:06
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: sebastian »

Geminiman019 pisze:A taka kilkuletnia przerwa, pewnie dobrze by wpłynęła na zespół.
Zgadzam się.
sebi
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Bardziej ucieszyłabym się na wieść o tym że Richie wydaje płytę no ale pomarzyć sobie zawsze można.
Nie oczekuję od tej płyty Jaśka jakiegoś "łał".

Z chęcią chciałabym za to zobaczyć solową płytę Tico ;]
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

Nowa płyta Jona - czemu nie ? :P

A jeszcze jeśli byłaby jakaś mini traska może gdzieś po sąsiedzku np. Berlin (bo wiadomo że nie w PL) to bardzo miło ;)
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Hutch pisze:A jeszcze jeśli byłaby jakaś mini traska może gdzieś po sąsiedzku np. Berlin (bo wiadomo że nie w PL) to bardzo miło
Myślę, że jeśliby do wydania takiej płyty doszło, to europejska część trasy ograniczyłaby się do Wielkiej Brytanii, Irlandii, no i faktycznie może Niemcy (ale to chyba wtedy, gdyby była bliska stylu country, bo jak wiadomo Lost Highway w Niemczech własnie zrobiła ogromną furorę ;) ). W każdym razie ja ich wolę w wersji together ;)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
KondZik

Post autor: KondZik »

mała-mi pisze:
Hutch pisze:A jeszcze jeśli byłaby jakaś mini traska może gdzieś po sąsiedzku np. Berlin (bo wiadomo że nie w PL) to bardzo miło
Myślę, że jeśliby do wydania takiej płyty doszło, to europejska część trasy ograniczyłaby się do Wielkiej Brytanii, Irlandii, no i faktycznie może Niemcy (ale to chyba wtedy, gdyby była bliska stylu country, bo jak wiadomo Lost Highway w Niemczech własnie zrobiła ogromną furorę ;) ). W każdym razie ja ich wolę w wersji together ;)
No coś w tym jest. A Johny Boy to niech i nagrywa, taką odskocznie, wolną itd. Po to są solowe projekty, żeby się odchamić, nagrać coś do kominka, itp.
Mam nadzieję, że Richie wreszcie pokaże światu to co tam przez te x lat naskrobał. ;]
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

No i co z tą płytą solową Jaśka??? Czy wie ktoś coś? Wiem, że wszyscy zafascynowani są nową płytą Rysia, ale tak jakoś pomyślałam o Jaśku. :))
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”