Jego była

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Jego była

Post autor: ewaika789 »

Tak właśnie przegądałam zdjęcia na n-k i zobaczyła Jona z tą panią

http://nasza-klasa.pl/profile/19445450/gallery/36

A ja myślałam że Dot to Jona 1 i jedyna miłość.

Wiecie coś więcej na temat tego zdjęcia i tej pani??
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

miał krótki okres po chwilowym rozstaniu z Dot :P wszystko na wikipedi jest, wpisz bon jovi , albo jon bon jovi i już :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Tak z Diane Lain miał Jon romans, ale przelotny. To było w 1985 roku podczas 7800 Fahrenheit.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ahhha a to tego nie wiedziałam ale z tego co wiem i czytałam to na Wikipedii nie było nic napisane na temat jakiegoś romansu
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Odszukałam na youtube filmik, który może Cię zainteresuje:
http://pl.youtube.com/watch?v=64dvNNuhB ... re=related
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Wielkie dzięki za ten filmik ale musze sie tez pochwalić ze prawie cały filmik zrozumiałam co mowili bo ja to nie zawsze moge zrozumiec angielski ale musze sie odniesc co do wyglądu Jon i Richiego. Szczerze Jon wyglądał jakby było świeżo po botoksie a Richie takie dziwne włosy miał takie jakby mu ktoś przeszczepił ale to tam.....

A tu znalazłam takie fajniutki filmik i tak jak coraz częściej patrze na żonę Jona tym corazm bardziej wydaje mi się ładniejsza ale to takie moje skromne zdanie.....

http://www.youtube.com/watch?v=CpClsc7SC7g&NR=1
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

tamten filmik jest z 2000r. wiec jeszcze Jon wyglądał w miarę młodo, a co do włosów to widać że były prostowane prostownicą :P

a tu inny filmik o Jona byłej :)

http://pl.youtube.com/watch?v=vsdYbkuEEQg
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

teken020 pisze:włosów to widać że były prostowane prostownicą :P
Tu nie wiem czy o tej samej osobie piszemy mi chodziło o Richiego, takie jakieś te włosy miał dziwne


Psss ten filmik(no to takie duże nastolatki ) a to był rzeczywiście Jon z tą flagą przywiązaną do szyi czy tam do czego innego??
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Jeszcze jedna fotka z Diane Lane:
Obrazek
Nigdy tej Pani nie kojarzyłem z Jonem - człowiek uczy się całe życie hehe.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

no dokładnie... ;)
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

z tego co wyłowiłam z filmików biograficznych na you-tubie to Dorothea zerwałą z Jonem w okresie Slippery When Wet ponieważ miała dosyć ciągłego czekania. Jon bezprzerwy w trasie a jego pani sercda wiecznie sama. Porzucony Jon, sfrustrowany, osamotniony próbował znaleźć pocieszenie w objeciach Diane, ale szybko doszedł do wniosku, że ten związek zastępczy nie daje mu szczęścia. W okresie New Jersey tour gdy koncertowali w NJ Jon poszedł do domu Dorothei i zaczął prosić ją i jej ojca, robić słodkie oczka itp itd. No i Dorothea zmiękła. A potem była ucieczka do Vegas i ślub.
Tak ta historia przedstawia sie w opowiesciach Jona. Ile w tym jest prawdy a ile fantazji opowiadającego - Bóg jeden raczy wiedzieć. W każdym razie faktem jest, że Jon zerwał z Diane po kilku miesiacach znajomości, odbudował relację z Dot no i do tej pory są małżeństwem.
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

marta anna pisze:z tego co wyłowiłam z filmików biograficznych na you-tubie to Dorothea zerwałą z Jonem w okresie Slippery When Wet ponieważ miała dosyć ciągłego czekania. Jon bezprzerwy w trasie a jego pani sercda wiecznie sama. Porzucony Jon, sfrustrowany, osamotniony próbował znaleźć pocieszenie w objeciach Diane, ale szybko doszedł do wniosku, że ten związek zastępczy nie daje mu szczęścia. W okresie New Jersey tour gdy koncertowali w NJ Jon poszedł do domu Dorothei i zaczął prosić ją i jej ojca, robić słodkie oczka itp itd. No i Dorothea zmiękła. A potem była ucieczka do Vegas i ślub.
Tak ta historia przedstawia sie w opowiesciach Jona. Ile w tym jest prawdy a ile fantazji opowiadającego - Bóg jeden raczy wiedzieć. W każdym razie faktem jest, że Jon zerwał z Diane po kilku miesiacach znajomości, odbudował relację z Dot no i do tej pory są małżeństwem.
Nie do końca tak było :) Zerwanie miało miejsce w okresie promowania płyty "Bon Jovi". Dlatego m.in. atmosfera podczas nagrywanie "7800F" była taka napięta. Wystarczy zresztą posłuchać takich piosenek jak "Silent Night" czy "Only Lonely". Dorota wróciła do Jona jeszcze przed wydaniem SWW.
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Oki, Chronologia mi sie pokręciła:) Dzięki za info.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Dobra czy to bylo w BJ czy w SWW to nie jest ważne bo ważne jest to że teraz są razem i są szczęśliwym małżeństwem :D
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Adrian pisze: Diane Lane.
Też widziałam te fotki na nk :)

Mam pytanie dotyczące tej pani: czy ona przypadkiem nie grała w filmie 'Ulice w Ogniu' czy jakoś tak?

[ Dodano: 2009-02-07, 23:52 ]
emilka pisze:
marta anna pisze:z tego co wyłowiłam z filmików biograficznych na you-tubie to Dorothea zerwałą z Jonem w okresie Slippery When Wet ponieważ miała dosyć ciągłego czekania. Jon bezprzerwy w trasie a jego pani sercda wiecznie sama. Porzucony Jon, sfrustrowany, osamotniony próbował znaleźć pocieszenie w objeciach Diane, ale szybko doszedł do wniosku, że ten związek zastępczy nie daje mu szczęścia. W okresie New Jersey tour gdy koncertowali w NJ Jon poszedł do domu Dorothei i zaczął prosić ją i jej ojca, robić słodkie oczka itp itd. No i Dorothea zmiękła. A potem była ucieczka do Vegas i ślub.
Tak ta historia przedstawia sie w opowiesciach Jona. Ile w tym jest prawdy a ile fantazji opowiadającego - Bóg jeden raczy wiedzieć. W każdym razie faktem jest, że Jon zerwał z Diane po kilku miesiacach znajomości, odbudował relację z Dot no i do tej pory są małżeństwem.
Nie do końca tak było :) Zerwanie miało miejsce w okresie promowania płyty "Bon Jovi". Dlatego m.in. atmosfera podczas nagrywanie "7800F" była taka napięta. Wystarczy zresztą posłuchać takich piosenek jak "Silent Night" czy "Only Lonely". Dorota wróciła do Jona jeszcze przed wydaniem SWW.
A ja czytałam co innego. to co powiedziała emilka- to się zgadzam. I jeszcze wyczytałam, że po zerwaniu z Diane (raczej to ona go rzuciła) to Jon napisał częściowy tekst do You Give Love A Bad Name. Później go tylko 'doszlifowano' o wyszedł hit :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”