Tapety

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Tapety

Post autor: Tatiana »

Dzisiaj siedzalam sobie z mama w pokoju i nagle zobaczylesmy, ze w To&Owo wsrod tapet jest rowniez zdjecie Jona. Sciagnelam oczywiscie te tapete i teraz jego twarz widnieje na moim telefonie komorkowym :D :D :D
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Bosz, czy to takie godne ukazania światu Oo Ja moge mieć każdą tapetę, każdy dzwonek i każdy teledysk, a nawet film w telefonie :P I zbytnio mnie to nie podnieca ;] No, ale jak Ciebie tapeta z Jonem, to OK ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Myślę, że tego typu komentarze są zbędne ;] Dla każdego coś innego jest "podniecające" :P Po co sobie dokuczać nawzajem?! ;]
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Mustafa zachowuje się dzisiaj jak kobieta w ciąży :mrgreen:

A tapety bym sobie takiej nie zafundowała, bo, po pierwsze primo, szkoda mi kasy :mrgreen: , po drugie primo często sięgam po komórkę w nocy żeby sprawdzić, która jest godzina i nie chciałabym mieć później koszmarów z chirurgami plastycznymi w roli głównej :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
LastOneStanding
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 18 września 2005, o 19:51
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: LastOneStanding »

Ta tapetka w To I Owo ładna niestety nie jest... I za 11 zł? Tu w galerii są o wiele lepsze więc może lepiej byłoby zainwestować tą kasę w kabelek i zmieniać tapetkę tak często, jak ma się na to ochotę? :-)
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

olcat pisze:Mustafa zachowuje się dzisiaj jak kobieta w ciąży :mrgreen:
Tego typu odzywki możesz adresować do swoich rówieśników dziewczynko ;)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Matko, tylko niech znowu się jakieś scysje nie zaczną.... Jak to Agata ładnie ujęła, każdego "podnieca" co innego, jeden chce mieć na komórce Jonny'ego, inny Richa, jeszcze inny Andrzeja Leppera. To każdego prawo.

A wracając do tematu właściwego, to jest do tapet...well, mnie też tam szkoda na nie kasy, podobnie jak i na dzwonki BJ... mniej bym miała na smsy do przyjaciół, heh, na któe fortunę wydaję :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

tapetki na komore to mozna bez problemu zrobic sobie samemu z jakiegokolwiek zdjecia z kompa - bluetooth i juz. sam mam taka z logiem BJ i New Jersey, a w centralnej czesci panna w bikini na lwie :P - wszystko oczywiscie w formie grafiki a nie foto.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Na tej stronie też można zrobic sobie tapetę z dowolnego zdjęcia.Sama takowa posiadam :D

http://www.gomi.private.pl/
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja moge mieć każdą tapetę, każdy dzwonek i każdy teledysk, a nawet film w telefon
Ja niestety nie mam kabelka i co za tym idzie nie moge miec wszystkiego w telefonie wiec taka okazja byla dla mnie naprawde czyms fajnym. A Ty Mustafa moglbys sobie darowac komentarze tego typu, bo ze ty masz takie mozliwosci to nie znaczy, ze caly swiat tez je ma ;]
I za 11 zł?
Tapeta nie byla po 11 zl tylko po 4,80.
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Mustafa pisze: Tego typu odzywki możesz adresować do swoich rówieśników dziewczynko ;)
To była tylko i wyłącznie delikatna aluzja, że jesteś upierdliwy. Jeśli sobie życzysz, mogę bez tym podobnych zabiegów posty kasować a w końcu ładować ostrzeżenia - i uwierz mi, chłopczyku, wiek nie ma tu nic do rzeczy.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

No. Słusznie i naukowo. I mam nadzieję, że tym optymistycznym akcentem słowne przepierówki (przynajmniej publiczne) się skończą, bo jak widzę takie posty, to mój kursor kręci się niebezpiecznie blisko opcji 'usuń'... ;]
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

olcat pisze:
Mustafa pisze: Tego typu odzywki możesz adresować do swoich rówieśników dziewczynko ;)
To była tylko i wyłącznie delikatna aluzja, że jesteś upierdliwy. Jeśli sobie życzysz, mogę bez tym podobnych zabiegów posty kasować a w końcu ładować ostrzeżenia - i uwierz mi, chłopczyku, wiek nie ma tu nic do rzeczy.
Widzę, że moderatorska władza uderzyła Ci do głowy ;) Wiek może nie ma nic do rzeczy, ale zapewne różnica wiekowa tak :P Na następny raz te swoje 'delikatne aluzje' wyrażaj jeszcze delikatniej ;) Kończę, bo nie chcę się z nikim kłócić. I mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako cos złego z mojej strony ;]
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Władza? Nie, zwyczajna dbałość o atmosferę, bo jestem tu już spory kawałek czasu i wiem, że mało przyjemne jest, kiedy ktoś się dopieprza, bo nie ma, jak widać, nic lepszego do roboty. I na tym skończyłam.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Nie chcę się zbytnio wcinać, ale przy świadkach (tj. reszcie forumowiczów) obiecuję: jeszcze jeden post w podobnym duchu, a zacznę kasować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”