JBJ gubernatorem New Jersey;]!

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Kasiunia pisze:Większy z niego pożytek mamy jak jest muzykiem :D

taaa jasne , akurat. Może niech zostanie tym politykiem ;]
Awatar użytkownika
JasonJovi13
It's My Life
It's My Life
Posty: 188
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 10:59
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: JasonJovi13 »

W sumie mógłby,ale skur..... sie tak jak Arnold Schwarzenegger.
Ostatnio zmieniony 4 sierpnia 2009, o 14:20 przez JasonJovi13, łącznie zmieniany 1 raz.
Osiem zapałek
Moonshine

Post autor: Moonshine »

?yczę Jonowi aby zostal gubernatorem New Jersey.Wiadomo , to nie tylko prestiz , ale przede wszystkim niebotyczna kasa na koncie.
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Coś ty sie tej kasy tak uczepil? ehh....
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Jak wiadomo,pieniądze są symbolem szczęscia.Im człowiek ma ich więcej, tym lepiej się czuje.Taka prawda.A Jon , z pewnością byłby jeszcze bardziej szczęśliwszy , gdyby na jego konto , wpływało kilka milionów dolarów miesięcznie , z tutułu pensji dla gubernatora.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

?yczę Jonowi aby zostal gubernatorem New Jersey.Wiadomo , to nie tylko prestiz , ale przede wszystkim niebotyczna kasa na koncie.
Jak wiadomo,pieniądze są symbolem szczęscia.Im człowiek ma ich więcej, tym lepiej się czuje.Taka prawda.A Jon , z pewnością byłby jeszcze bardziej szczęśliwszy , gdyby na jego konto , wpływało kilka milionów dolarów miesięcznie , z tutułu pensji dla gubernatora.
:o :o :o

Wiesz jakie pieniądze zarabi gubernator, prezydent czy wiceprezydent??

Wydaje mi się, że nie dlatego taka króka lekcja.

Prezydent USA w latach 2002 i 2003 rocznie zarobił 400 000 tys dolarów. Jest to suma z całego roku. Czyli Obama dostanie 400 tys w tym roku + jakieś dodatkowe pieniądze, ale nie prekraczające 15% z tego 400 tys. Mają tam jakieś zapisy

Natomiast wiceprezydent dostaje 200 tys dol a ministrowie odrobinę mniej.

A teraz pomyśl. Jeśli Bon Jovi dostają 2 mln dolarów za 1den koncert (czasami więcej ale często też mniej) to: odejmując od tego kasę dla AEG Live, kasę dla wytwórni i obsługi to dla zespołu zostaje całkiem spora suma pieniędzy.

Krótko mówiąc Jon może podczas 1go koncertu zarobić tyle kasy ile Obama przez cały rok prezydentury. Na co mu więc grosze za bycie Gubernatorem?? Robiąc muzykę zbiera grube miliony a będąc Gubernatorem może robić to dla prestiżu.

Jeśłi chcesz czepić się tego, że Jon jest chytry na kase to każ mu zaprzestać nagrywać płyty i grać koncertów.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

adrian... to jest to co oni dostają oficjalnie od panstwa, do tego pamietaj dochodzi kasa zdobyta nielegalnie ;] ręka rękę myje pamietaj, troche od tej korporacji troche od tamtej firmy, tu komuś pomoże, tam zajmie się taką sprawą i tak to działa ;]
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Moonshine pisze:Jak wiadomo,pieniądze są symbolem szczęscia.
Taaa... chyba dla Ciebie. Bo jak to ktoś powiedział: "Pieniądze szczęścia nie dają". Ale to już swoją drogą.
Moonshine pisze:Im człowiek ma ich więcej, tym lepiej się czuje.Taka prawda.
Może i lepiej, ale pomyśl ile to człowiek musi czasu poświęcić, zanim się czegoś dorobi. No chyba, że znasz taką robotę, gdzie się klaśnie, a pieniądze same Ci na konto wpłyną :PPP
Moonshine pisze:A Jon , z pewnością byłby jeszcze bardziej szczęśliwszy , gdyby na jego konto , wpływało kilka milionów dolarów miesięcznie , z tutułu pensji dla gubernatora.
I w zupełności się z tobą nie zgadzam. Adrian dobrze powiedział, że Jon więcej zarobi na koncertach niż na posadzie gubernatora ;]
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Adrian pisze:
?yczę Jonowi aby zostal gubernatorem New Jersey.Wiadomo , to nie tylko prestiz , ale przede wszystkim niebotyczna kasa na koncie.
Jak wiadomo,pieniądze są symbolem szczęscia.Im człowiek ma ich więcej, tym lepiej się czuje.Taka prawda.A Jon , z pewnością byłby jeszcze bardziej szczęśliwszy , gdyby na jego konto , wpływało kilka milionów dolarów miesięcznie , z tutułu pensji dla gubernatora.
:o :o :o

Wiesz jakie pieniądze zarabi gubernator, prezydent czy wiceprezydent??

Wydaje mi się, że nie dlatego taka króka lekcja.

Prezydent USA w latach 2002 i 2003 rocznie zarobił 400 000 tys dolarów. Jest to suma z całego roku. Czyli Obama dostanie 400 tys w tym roku + jakieś dodatkowe pieniądze, ale nie prekraczające 15% z tego 400 tys. Mają tam jakieś zapisy

Natomiast wiceprezydent dostaje 200 tys dol a ministrowie odrobinę mniej.

A teraz pomyśl. Jeśli Bon Jovi dostają 2 mln dolarów za 1den koncert (czasami więcej ale często też mniej) to: odejmując od tego kasę dla AEG Live, kasę dla wytwórni i obsługi to dla zespołu zostaje całkiem spora suma pieniędzy.

Krótko mówiąc Jon może podczas 1go koncertu zarobić tyle kasy ile Obama przez cały rok prezydentury. Na co mu więc grosze za bycie Gubernatorem?? Robiąc muzykę zbiera grube miliony a będąc Gubernatorem może robić to dla prestiżu.

Jeśłi chcesz czepić się tego, że Jon jest chytry na kase to każ mu zaprzestać nagrywać płyty i grać koncertów.

A ty skąd wiesz , ile prezydent ,gubernator , wiceprezydent zarabia ?
No , ale widzę , że nalezysz do ludzi , którzy uważają ,że politycy są dobrzy, uczciwi, bez wad i skaz. A lekcji , to sobie udzielaj swoim znajomym , nie mnie gościu.

[ Dodano: 2009-08-04, 21:26 ]
Jovinka pisze:
Moonshine pisze:Jak wiadomo,pieniądze są symbolem szczęscia.
Taaa... chyba dla Ciebie. Bo jak to ktoś powiedział: "Pieniądze szczęścia nie dają". Ale to już swoją drogą.
Moonshine pisze:Im człowiek ma ich więcej, tym lepiej się czuje.Taka prawda.
Może i lepiej, ale pomyśl ile to człowiek musi czasu poświęcić, zanim się czegoś dorobi. No chyba, że znasz taką robotę, gdzie się klaśnie, a pieniądze same Ci na konto wpłyną :PPP
Moonshine pisze:A Jon , z pewnością byłby jeszcze bardziej szczęśliwszy , gdyby na jego konto , wpływało kilka milionów dolarów miesięcznie , z tutułu pensji dla gubernatora.
I w zupełności się z tobą nie zgadzam. Adrian dobrze powiedział, że Jon więcej zarobi na koncertach niż na posadzie gubernatora ;]

A skąd 15 letnie dziecko ,może wiedzieć , że pieniądze szczęscia nie dają ?
Tak w ogóle pracowalaś już , że tak się mądrzysz w tym temacie ?
Awatar użytkownika
JasonJovi13
It's My Life
It's My Life
Posty: 188
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 10:59
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: JasonJovi13 »

Jovinka pisze:
Moonshine pisze:Jak wiadomo,pieniądze są symbolem szczęscia.
Taaa... chyba dla Ciebie. Bo jak to ktoś powiedział: "Pieniądze szczęścia nie dają". Ale to już swoją drogą.
;]
No właśnie, pieniądze szczęścia nie dają, tylko poprostu są potrzebne
Osiem zapałek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A ty skąd wiesz , ile prezydent ,gubernator , wiceprezydent zarabia ?
No , ale widzę , że nalezysz do ludzi , którzy uważają ,że politycy są dobrzy, uczciwi, bez wad i skaz. A lekcji , to sobie udzielaj swoim znajomym , nie mnie gościu.
Przychodzisz i piszesz jakieś zarzuty, że Jon może iśc w politykę bo leci na kasę. Za jaką kase?? To co oni zarabiają Jon wydaje na "waciki" dla Dorothey. Myślisz, że za pensje normalnego gubernatora stać byłoby go na takie mieszkanko jakie sobie ostatnio zakupił??
Pytasz skąd wiem?? Są specjalne agencje zajmujące się kontrolowaniem zarobków z rożnych profesji. Dane dotyczące majątku czy zarobków są jawne i chcesz zobaczyć ile zarabia dana osoba to wchodzisz na odpowiednią stronę i sprawdzasz. To co Ci podałem czyli te 400 tys dol to kasa ile rocznie zarabiał Bush. ?adna tajemnica bo tu nie ma nic tajnego, to są oficjalne dane.
Ile Bush dodatkowo wziął na lewo?? Nie wiem. Na lewo to i Jon teraz może sobie dorabiać, nie musi być gubernatorem. Tylko wydaje mi się, ze chłop ma olej w głowie i inwestuje mądrze min w drużyne z AFL (zdobyli teraz mistrzostwo), w domy, samochody itp.
A co myślę o politykach to moja sprawa. Są politycy nieuczciwi i w miarę uczciwi. To są ludzie tacy jak każdy z nas.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Moonshine

Post autor: Moonshine »

To nie jest tylko twoje forum .A poza tym ,mogę pisać na tym forum , co mi się podoba.Teksty ,typu udzielam lekcji , to do swojej rodziny , nie do mnie.I nie <ostrzeżenia> się w moje posty.
Ostatnio zmieniony 4 sierpnia 2009, o 22:35 przez Moonshine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

OmG !!! Nieeee! :o :o :o

On nie moze tego zrobic, czy jemu sie naprawde w głowie poprzewrcało ?! ;o Nudzi mu sie chyba ...o jaaaa...i on chce zrezygnowac z tego co kocha bo woli sobie pobyc gubernatorem!!!! ????? On powinien byc na scenie,to jest mu pisane a nie jakas polityka przeciez to są całkiem dwie inne sprawy...jaaaa nie moge.... żal...... :beksa: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony:
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

To nie jest tylko twoje forum .A poza tym ,mogę pisać na tym forum , co mi się podoba.Teksty ,typu udzielam lekcji , to do swojej rodziny , nie do mnie.I nie <ostrzeżenia> się w moje posty.
1.To nie jest moje forum. fakt, ale czy ja coś takiego napisałem. Pokaż takiego posta.
2.Co do lekcji to na pewno przydałaby Ci się lekcja kultury i dobrego zachowania. Przynajmniej podstawy.
3.Możesz pisać dowolne bzdury fakt, ale i ja mogę pisać do Ciebie, że to co napisałeś to idiotyzm. Dlatego też tak zrobiłem. Sprawa zakończona. Jeśli nie wiesz do czego sluży forum to Ci powiem - do przedstawiania swojej opinii.

A ostrzeżenie dostałeś ode mnie za wulgaryzm żeby była jasność.
OmG !! ! Nieeee! :o :o :o

On nie moze tego zrobic, czy jemu sie naprawde w głowie poprzewrcało ?! ;o Nudzi mu sie chyba ...o jaaaa...i on chce zrezygnowac z tego co kocha bo woli sobie pobyc gubernatorem!!!! ?? ??? On powinien byc na scenie,to jest mu pisane a nie jakas polityka przeciez to są całkiem dwie inne sprawy...jaaaa nie moge.... żal...... :beksa: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony:
Spokojnie. Jon nigdzie sięnie wybiera. W tym roku będzie wiele wydawnictw a prawdopodobnie już w następnym miesiącu usłyszymy nowego singla ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Adrian pisze: (...) i inwestuje mądrze min w drużyne z AFL (zdobyli teraz mistrzostwo) (...)
ja wiem, czy tak mądrze? :P
http://sportsillustrated.cnn.com/2009/m ... ef=shareFB
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”