New Year's Eve

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

New Year's Eve

Post autor: smieszek »

Byłam, obejrzałam film. Moje wrażenia są następujące:) Jeśli ktoś nie oczekuje wielkich fajerwerków( apropos Sylwestra, który już za pasem) to spokojnie może pójść do kina i mile spędzić czas. Nie przepadam za tym gatunkiem ale film mi się spodobał. Rola Jona...Hm. Nie będę opisywać całej fabuły, powiem tylko tyle, że była dobra. Nie musiał za dużo udawać. Nie był sztywny, udający kogoś kim nie jest. Wyglądał naturalnie- jeśli tak to można określić. Ale może się nie znam, nie potrafię obiektywnie ocenić osoby, którą bardzo cenię. To by było na tyle. A następny film na jaki się wybiorę to Mission Impossible: Ghost Protocol:) hihi
I believe...
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Hm ;) Myślałam by pójść na ten że seans lecz miewam ostatnio problemy ze zdrowiem ;( Co by nie było jakże nie mogłabym ujrzeć Jonny'ego w "jego pierwszym filmie" na który jestem w stanie iść do kina. No bo w latach 90 to ja miałam pod koniec max 4 latka ;D więc choroba nie choroba serce nie serce trzeba zobaczyć ;) Ale się rozpisałam ... :whoeva:
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
piopio
It's My Life
It's My Life
Posty: 147
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:46
Lokalizacja: Sopot

Post autor: piopio »

Właśnie wróciłem z seansu. Film naszpikowany gwiazdami większego i mniejszego kalibru, ale daje do myślenia, a przy okazji można mile spędzić czas, a nawet się pośmiać. Co do naszego Jona, jak na moje oko to grał bardzo naturalnie i dobrze wypadł. Trudno jest mi ocenić obie piosenki wplecione w wątek (jeśli chodzi o film), bo zdecydowanie za krótko. Na pewno obie piosenki są kluczowe w całej opowieści. Aktor z niego byłby dobry. Swoim spojrzeniem i uśmiechem rozbraja!
Na uwagę zasługuje fakt, iż przez cały czas miał swoje magiczne serduszka na szyi ;]
Ogólnie, to bardzo polecam i chyba jeszcze raz się na to do kina wybiorę :P
Jakbym miał podać główną myśl filmu to byłoby to "If love was the only rule..." http://www.youtube.com/watch?v=JBD-8zpTfHE
Love Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 3 stycznia 2011, o 19:39
Lokalizacja: Marki

Post autor: Love Bon Jovi »

Czytałam o serduszkach, i przez cały czas się patrzyłam. To prawda, miał je na sobie. Film momentami bawił do łez, choć myślałam, że to jakis sylwestrowy chłam. Aktorzy grali dobrze, szczególnie Jensen :PPP Polecam :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Film bardzo pozytywny, oczywiscie fabuła nie powala na kolana jak to w tego typu fimlach, ale bardzo dobrze sie to ogląda, zabawny, momentami wzruszający ;) Rola Jona jakże kluczowa, w zasadzie większość wątków kręciło się wokół jego występu na Sylwestrze ;)

I moja ulubiona postać, zaraz po Jensenie - hiszpańska kelnerka psycho fanka naszego ''Jona'' - genialna :D A Have a little faith in me pasuje idealnie, podczas tej piosenki działy sie najważniejsze momenty, szkoda tylko, ze ten drugi utwór był tak krótki i szkoda również, ze Auld Lang Syne zaśpiewała jednak ta pani na Times Square a nie Jensen ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Paddy
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 1 stycznia 2011, o 13:23
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Paddy »

Film mi się podobał, lekki, przyjemny, aż miło.
Jon wypadł według mnie bardzo dobrze i jak na niego naturalnie :)
Oprócz niego było kilka zalet - chociażby tak jak powiedziała monjovi - Ava :) Robert de Niro też świetnie wypadł (jakżeby inaczej :P), a ujęcia Nowego Jorku cieszyły oko. Ogólnie historie były ciekawe i cały film wyszedł fajnie:)
justine94
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 34
Rejestracja: 6 listopada 2011, o 11:14
Lokalizacja: Głogów

Post autor: justine94 »

Też byłam dziś na seansie i powiem szczerze,że nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście Jona komentować nie będę,bo prawdę mówiąc,gdyby nie jego udział w tym filmie to wątpię,żebym się na niego wybrała,więc logiczne,że w jego temacie jestem absolutnie na TAK :D
Słyszałam wcześniej parę opinii ,że film jest przesłodzony i ogólnie beznadziejny,ale cieszę się,że zamiast kierować się nimi zdecydowałam się jednak sama go obejrzeć.
Jak już mówiłam ,moim zdaniem,nie ma się do czego przyczepić,mega obsada,całkiem niezła muzyka,Jon :D i przede wszystkim super przesłanie,do którego rzeczywiście idealnie pasowałaby "Love's the only rule".
Awatar użytkownika
kade17
I Believe
I Believe
Posty: 83
Rejestracja: 7 listopada 2011, o 12:41
Lokalizacja: Przemysl

Post autor: kade17 »

A ja nie mam okazji obejrzeć filmu ;( w Przemyślu jest jedno kino a w nim filmy typu Zmierzch ;/ czekam na film w internecie do pobrania
I don't give a dawn how it's supposed to be
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ja wyciągnąłem mą lubą na ten film w ostatnią sobotę - oczywiście głównie ze względu na Jona, bo tego typu komedyjek będących kopiami Love Actually było już ostatnio pełno ;) Acz przyznam, że oboje byliśmy raczej pozytywnie zaskoczeni, bo film był naprawdę przyzwoity :) Jon zagrał nieźle (później przy drinku referowałem mej dziewczynie ważniejsze role Jona :P), piosenki całkiem ok - wiecie, że jest soundtrack z filmu, a co za tym idzie... można mieć 2 nowe piosenki Jaśka na płycie/mp3? ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Takie dwa zdjęcia Jona z planu filmu New Year,s Eve

Obrazek

Obrazek

JON BON JOVI DANCING NEW YEAR'S EVE

http://www.youtube.com/watch?v=Z7u8yjaIBmk
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
kade17
I Believe
I Believe
Posty: 83
Rejestracja: 7 listopada 2011, o 12:41
Lokalizacja: Przemysl

Post autor: kade17 »

Czy ma ktoś może nagrany film, albo znalazł już do pobrania?
I don't give a dawn how it's supposed to be
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

kade17 pisze:Czy ma ktoś może nagrany film, albo znalazł już do pobrania?
Można już go znaleźć, ale jeszcze w bardzo kiepskiej jakości: CAM. ;)
Awatar użytkownika
kade17
I Believe
I Believe
Posty: 83
Rejestracja: 7 listopada 2011, o 12:41
Lokalizacja: Przemysl

Post autor: kade17 »

Ok, już ściągnęłam z torrenta, ale jeszcze nie oglądnęłam :D
I don't give a dawn how it's supposed to be
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

New Year’s Eve DVD & Blu-Ray Release

http://www.kheigl.com/2012/02/19/new-ye ... y-release/
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

"Sylwester w Nowym Jorku" został nominowany w 5 kategoriach do Złotych Malin, w tym także w kategorii najgorszy film. ;)
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”