Rezygnacja

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

rearviewmirror pisze:Wiem, że to jest forum fanowskie, ale czy to jest równoznaczne z tym, że wszystko, co BJ zrobi, trzeba od razu traktować ze ślepym uwielbieniem? Co za dużo, to i krowa nie zeżre, moi drodzy. A tu niestety przeważa wspomniane przeze mnie ślepe uwielbienie. I o ile jeszcze na upartego zrozumiałabym taką postawę u 13-14 latki/a, który/a dopiero zaczyna słuchanie muzyki innej niż ogólnie przyjęta radiowa papka, to u osób, które są odpowiednio starsze, więcej życia przeżyły i więcej kapel im się o uszy obiło, takie przekonanie jest wręcz - bez obrazy - zabawne.
Właśnie rzecz w tym, że ja jako osoba "odpowiednio starsza" podchodzę bardzo rzeczowo do dzialalności BJ. Przyznaję szczerze i bez bicia że wolę lata '80 i '90 , ale jak ktoś woli erę po 2000 roku -proszę bardzo. Ja nie nazwę tego ślepym uwielbieniem, bo gustów jest tyle ilu ludzi i kropka.
Zastanawia mnie jedna rzecz, kiedy czytam twój tekst o "niedorozwiniętych" muzycznie 13-14 latkach: ja jako 14-latka usłyszałam płytę KTF, która od pierwszego przesłuchania wywarła na mnie ogromne wrażenie i tak pozostało do tej pory (moim zdaniem jest to jedna z lepszych płyt rockowych w ogóle). Więc myślę, że gust naprawdę nie zależy od wieku (chyba, że KTF również zaliczasz do tej "papki").
rearviewmirror pisze:Czy to, że - powiedzmy - podobają mi się płyty do 'These Days', ale z perspektywy kilku lat słuchania zespołu nie trawię raczej albumów od 'Crush' w górę czyni ze mnie zdrajczynię, niegodną wymienienia nazwy zespołu, a co dopiero wejścia na forum?
Ależ ja mam dokładnie tak samo, chociaż jest parę utworów z nowszej działalności BJ, które bardzo mi odpowiadają. Tylko meritum sprawy polega na tym, że wchodzisz na forum, czytasz zachwyty nad np. HAND i odpowiadasz w stylu: nie zgadzam się z tobą, mam inne zdanie na ten temat itp. Natomiast tutaj w takim przypadku delikwent dowie się, że jest cofnięty w rozwoju, bo podoba mu się jakieś badziewie, a jeśli jest kobietą to przeczyta pod swoim adresem parę niewybrednych komentarzy na temat ślepego uwielbienia dla Jaśka. I dlatego, moim zdaniem, jest słaby ruch na forum.
Poza tym myslę, że większy problem maja ludzie piszący pozytywne rzeczy o zespole. To na nich naskakują ci "znający się" i udowadniają, że przecież chłopaki znowu dali ciała. Ci, którzy piszą niepochlebne rzeczy raczej są bezpieczni ;) Oczywiscie jest tak, że czasami Jovisi zasługują na cięgi i nagany i proszę bardzo, ja rownież się przyłączę kiedy uznam to za stosowne, ale jak ktoś inny napisze, że było super - to już widzę te pouczenia, jak to on się nie zna :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Adrian, szczerze zastanawiam, skąd wzięły Ci się 'specjalne tematy "tylko dla fachowców"', bo nie pomyślałam o tym nawet w snach. Chodziło mi o to, że większość (co chyba trzeba wybitnie wytłuszczyć) ludzi z szerszym niż tylko BJ poglądem na muzykę, czy też nie tak skłonnych do wychwalania obecnych dokonań zespołu po prostu sobie to forum darowała, lub praktycznie się nie udziela - choćby Lordi, Rokitka, Twisted Sister, Ricky Skywalker, CRUSHynka czy znana bardziej ze 'starego' forum Stonka.
Powiedz mi skąd wiesz, że z szerszym ? Skąd ?? B inni nie rozmawiają na temat Europe, Queenów czy innych zespołów z lat 80tych ???

Osobiście znam 3 osoby z w3yżej wymienionych i owszem mają szerokie horyzonty nakierowane szczególnie na Hard-Rocka, ale o ile pamiętam to nie wypowiadali się zbytnio na inne tematy niż BJ. Owszem np na temat płyty lepsze niż HAND w 2005 roku coś napisali.
Zastanawia mnie skąd wnioskujesz, ze osoby które pozostały mają wąski pogląd na muzyke. To mnie bardzo zastanawia, że oceniasz czyjś krąg zainteresowań tylko na podstawie tego że ktoś na forum Bon Jovi pisze praktycznie wyłącznie o BJ.
myślę, że chyba o żadnym wykonawcy nie da się non stop wypowiadać w samych superlatywach
Owszem da.
Czy to, że - powiedzmy - podobają mi się płyty do 'These Days', ale z perspektywy kilku lat słuchania zespołu nie trawię raczej albumów od 'Crush' w górę czyni ze mnie zdrajczynię, niegodną wymienienia nazwy zespołu, a co dopiero wejścia na forum?
Nie. Tylko często takie osoby jadą po zespole równo wyśmiewając obecną twórczośc. Często padały niewybredne słowa w stosunku do twórczości Bon Jovi. Dla przypomnienia był taki temat "Bon Jovi do piachu". Jeśli wypowiadaja sie oosoby konkretnie to ok, ale jeśli ktoś pisze, że tylko osobom bez gustu może podobać się Lost Highway to troche przesadzamy i trafiamy tym stwierdzeniem nie tylko w zespół ale także w ludzi którzy lubią ten album.
Ależ ja mam dokładnie tak samo, chociaż jest parę utworów z nowszej działalności BJ, które bardzo mi odpowiadają. Tylko meritum sprawy polega na tym, że wchodzisz na forum, czytasz zachwyty nad np. HAND i odpowiadasz w stylu: nie zgadzam się z tobą, mam inne zdanie na ten temat itp. Natomiast tutaj w takim przypadku delikwent dowie się, że jest cofnięty w rozwoju, bo podoba mu się jakieś badziewie, a jeśli jest kobietą to przeczyta pod swoim adresem parę niewybrednych komentarzy na temat ślepego uwielbienia dla Jaśka. I dlatego, moim zdaniem, jest słaby ruch na forum.
Trafiłaś w samo sedno sprawy .
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

A ja myślałam, że mozemy tu wypowiadać swoje zdanie bez opluwania się i zostanie ono uszanowane, i to na różne tematy a nie tylko BJ. Oczywiście pomijam tu chamstwo i przeklinanie. W tu w każdym temacie kłótnie i dziwicie się, że ludzie uciekają i brak nowych tematów. :P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

O ja. Nie było mnie 10 dni a tu takie rzeczy się dzieją :P

Co do rezygnacji Rattiego to chyba nie powinnam w żaden sposób tego komentować. Chciał to zrezygnował, nikt go do tego nie zmusił, sam podjął tą decyzję, więc nie ma co tu komentować.

Za to jeśli chodzi o resztę tego co tu przeczytałam (a większość nota bene jest nie na temat :P) to po prostu w niektórych miejscach ręce mi opadały.
Forum jest dla wszystkich. Jeśli fan BJ słucha również innych zespołów to może zrobić o tym stosowny temat i rozpocząć o tym dyskusję. Przecież to żaden problem. To nie jest tak, że na tym forum jest zakaz mówienia o czymś innym niż BJ. Zobaczcie jak dużo jest tematów o innych zespołach w Muzyce!
Problem polega nie na tym, że ludzie chętnie by porozmawiali o czymś innym, ale na tym, że zamiast zacząć taką rozmowę kulturalnie to wrzucają na kogoś kto lubi jakąś tam płytę/utwór BJ, bo według tej osoby jest on beznadziejny, zbyt nowy, zbyt popowy itd. I zamiast tego woli słuchać zespołu XXX. Dla mnie stwierdzenie, że ktoś nie ma dobrego gustu, albo co gorsza w ogóle go nie ma - jest co najmniej oburzające i obraźliwe. Zwłaszcza na forum internetowym, gdzie bardzo często drugiej osoby nie zna się w realu.
A wszystkie kłótnie są spowodowane zawsze byle czym tutaj. Zawsze jest jakaś obraźliwa rozmowa o rzeczach, które są na prawdę mało istotne. A niektórzy znajdują sobie w tym pole do popisu by komuś dowalić i powiedzieć jakim to jest bezguściem. Weźcie się w garść!
Nie zachowujmy się, jak dzieci, które się kłócą o zabawkę w przedszkolu, ale zachowujmy się jak prawdziwi i dorośli fani jednego zespołu - jak rodzina.

Dziękuję za uwagę.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Agata BJ pisze:zachowujmy się jak prawdziwi i dorośli fani jednego zespołu - jak rodzina.
Byłoby pieknie, tylko rzecz w tym, że fani, ktorzy lubią bardziej lata '80 i '90 w dzialalności BJ nie szanuja z reguły tych, którzy lubią erę po 2000. Mam czasem wrażenie, że nie zauważają, że to ten sam zespół, zmienił się owszem, ale ciągle to BJ. I pisanie "prawdziwe BJ to było do TD, a potem to chała" obraża innych, po prostu.
Co do Rattiego, to nie zauważyłam, żeby kiedykolwiek był fanem Bon Jovi, nie pamiętam, żeby cokolwiek mu się podobało. Ma do tego prawo, jak najbardziej, ale jako mod powinien byc przykładem dla innych forumowiczów, jeśli chodzi o sposób wyrażania swoich opinii, a z tym miał ewidentny problem ;/
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

bartekbb23 pisze:Ciekawi mnie jedno, gdzie się podziali ci wszyscy przeciwnicy Ratta po tym jak założył ten temat? Gdzie ta radość z powodu jego odejścia? Nagle to wszyscy go zaczęli lubić i żałować, że odchodzi. Dla mnie jest to niezrozumiałe.
Witam ;)

Z czego sie cieszyć ? Wystarczyło , że zrezygnowałby z funkcji moda i tyle ;) . Bo sama dyskusja ze szczurem nie była taka zła ... Ale jezeli kasował moje posty bo były nie takie jak on lubi. Albo dawał ludziom ostrzezenia za : niechec do moda to już było coś nie tak ...

[ Dodano: 2007-08-10, 12:18 ]
Anka29 pisze:Co do Rattiego, to nie zauważyłam, żeby kiedykolwiek był fanem Bon Jovi, nie pamiętam, żeby cokolwiek mu się podobało. Ma do tego prawo, jak najbardziej, ale jako mod powinien byc przykładem dla innych forumowiczów, jeśli chodzi o sposób wyrażania swoich opinii, a z tym miał ewidentny problem
Zgadzam się w 100 procentach .

A co do reszty wypowiedzi . Ja słucham wielu zespołów . Wielu gatunków rocka,punk rocka , metalu ,jazzu,bluesa wielu wielu ... Ale to chyba logiczne , że na forum Bon Jovi nie bede pisać np. o Ani Jantar ;)))
Aha i ma dopiero 16 lat ;))))

Dalej
Rozumiem , że komuś moga niepodobać się nowe płyty Bon Jovi , ale po co zaraz obsamrowywać wszystkich którym się podobają . To , że lubię country oznacza , że jestem gorsza od tych co lubią hard rocka ;) chyba nie ...Oczywiscie mozna się wypowiedziec , że nie pasuje mi w tej płycie to i to .. Ale po co zaraz pod kimś kto wygłosi pozytywna opinie przywieszać plakietke "taa patrzy tylko na tyłek Jona" :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Jaded
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 10 sierpnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Jaded »

Czytam sobie to forum od jakichś 2 lat, ale nie wypowiadałem się bo nie było po co. Teraz się zarejestrowałem tylko po to, żeby napisać posta w tym temacie, bo powiem Wam szczerze coraz mniej mi się to forum podoba. Naprawdę coraz mocniej czuć tutaj fanatyzmem i zupełnym brakiem zrozumienia dla ludzi, którzy są 'inni' niż reszta. Macie jakieś ogólnie przyjęte zachowanie, którego należy się trzymać, a nie daj Boże ktoś się nie zastosuje to.... Rattie jaki był każdy widział - na początku swojej bytności na forum zachowywał się jak debil, czepiał się dosłownie wszystkiego, ale prawdą jest to, że z czasem bardzo się uspokoił. Czepiał się dalej, ale już kiedy miał powód, a ta 'ironia', 'sarkazm' czy 'ostrzejsze wypowiedzi'?? Taki był jego styl pisania, nie mogliście tego zaakceptować? Wszyscy pokazali swój egoizm - mógłby pisać tak, jak MNIE się podobało; nikt nie pomyślał 'facet ma taki styl pisania i należy to zaakceptować', zamiast tego ludzie się momentami na siłę dopatrywali okruszka argumentu byleby go po raz 8384923849384 oskarżyć o bycie chamem. Przykład?
Anka29:
trzeba dowalac Jonowi ile wlezie, wtedy uchodzi się za poważnego znawcę muzyki. Nie daj Boże za coś go pochwalic, wtedy jest się glupią panienką zapatrzoną w śliczne oczy Jasia.
Taki wlaśnie styl reprezentował Rattie, co mozna przeczytac w jego poscie:
'powiedz coś złego na Janusia albo nie zgódź się z moim wychwalaniem dokonań BJ to przyjdę pod Twój dom z pochodnia i widłami')
To jest krystalicznie czysty przykład przekręcania wypowiedzi innej osoby, powiedzcie mi - co ma jedno zdanie do drugiego? (szczególnie, że Rattie miał sporo racji, ale to tak na marginesie)
Szkoda tylko, że uważa, że bez niego to już wszystko padnie w gruzy, forum umrze, a wszyscy mądrzy i znajacy się na rzeczy odejdą za nim... Czy to nie mania wielkości?
A tutaj znowu jest wymyslanie faktów - powiedział tak kiedyś? Nie. Stwierdził tylko, że sporo normalnych osób z tego forum już dawno odeszło, albo pisze bardzo rzadko, a to jest świętą prawdą (jak już mówiłem - siedzę na tym forum trochę czasu więc widziałem co się działo)

mrok:
A co do reszty wypowiedzi . Ja słucham wielu zespołów . Wielu gatunków rocka,punk rocka , metalu ,jazzu,bluesa wielu wielu ... Ale to chyba logiczne , że na forum Bon Jovi nie bede pisać np. o Ani Jantar
Nikt nie nosi na czole rozpiski kapel jakich slucha. Ratt, Piotrek, Sobol i sporo innych zwracało uwagę na wąskie horyzonty forumowiczów, którzy to nagle się oburzyli, że to nieprawda i zaczeli rzucać nazwami zespołów. Ok, mam jednak pytanie - i Ty mroku, i cała reszta oburzonych miała czas pisać posty w historyjkach, skojarzeniach i innych pseudoambitnych tematach, a nie znalazło się minuty czasu aby wypowiedzieć się w dziale 'muzyka' o swoim innym niż ulubionym zespole? Nie dało się napisać choćby słowa o ulubionej płycie? Naprawdę nie dziwię się w/w za tamto stwierdzenie, sam się do nich zaliczam - wystarczy popatrzeć na dział 'muzyka', tyle kapel, a ile postów? I gdzie są ci wszyscy forumowicze z 'wielką wiedzą muzyczną'?
PS. Skoro 'Ale to chyba logiczne , że na forum Bon Jovi nie bede pisać np. o Ani Jantar' to czemu wypowiadałaś się w Skojarzeniach, Jak nas widzą tak nas piszą i innych tego typu tematach? Przecież one też nie mają żadnego związku z BJ. Dla mnie takie teksty jak Twój to próba zamaskowania swojej niewiedzy 'znam idealnie ten gatunek, ale się nie wypowiem bo to forum jednego zespołu'. (i żeby nie było - nie twierdzę, że nie znacie się naprawdę, nie mam kamer u Was w domach, ale Wasze zachowanie jest takie a nie inne więc nie dziwcie się, że takie rzeczy słyszycie)

I jeszcze kwestia nudnych tematów - nie wiem co miał Rattie na mysli mówiąc to, nie wiem co myśleli inni mówiąc to samo. Ale jeśli o mnie chodzi to uważam, że gigantyczna część ludzi tutaj nie potrafi napisać o czymkolwiek innym poza wzdychaniem do BJ. Były bardzo ambitne tematy, np. o Rospudzie, o papieżu, można było się w nich naprawdę poważnie wypowiedzieć, a kto z tego skorzystał? No własnie.... a cała reszta wolała sobie popisać 'historyjkę' Najgorsze jest to, że już nawet nie potraficie się normalnie wypowiedzieć w tematach o BJ, coraz częściej widzę posty w stylu 'super płyta', 'ta piosenka jest be'... to jest wypowiedź? Nie dziw się, Adrian, że mało komu chce się zakładać tematy. Ja mógłbym zacząć wiele, ale po co? Po to, żeby wypowiedziały sie 2 osoby bo reszcie się nie chciało, albo po to, żeby czytać odpowiedzi w stylu 'tak', 'aha', 'zgadzam sie'?

Przykro mi to stwierdzić, ale to forum schodzi na psy, na początku mojej 'kariery' czytacza było bardzo fajnie, a teraz? Ile można czytać o BJ, przecież w kółko to są te same teksty/opinie tylko napisane innymi słowami.... Nie ma nic nowego. A szczególnie już nie mogę patrzeć na tą hipokryzję - ludzie znaleźli sobie takiego Ratta, na którym mogą się wyżyć pod dowolnym (nieważne, że momentami WYMYŚLONYM) pretekstem, piszą o kulturze, szacunku, a sami tego za grosz nie mają. W stwierdzeniu Ratta 'albo jesteś za tłumem, albo masz przesrane' jest mnóstwo racji (ZB stanął w obronie Ratta to został zwyzywany), jak pojawi się post mający sporo racji (ale nie zgadzający się z 'tłumem') zostanie przmilczany - w temacie 'szalony pomysł' zadał Wam kilka prostych pytań - czemu nikt na nie nie odpowiedział (ale za to kontynuował wieszanie na nim psów)? W tym temacie Rearviewmirror udowodniła Waszą hipokryzję - czemu nikt nie odpowie na to, za to kontynuuje udowadnianie na wszystkie możliwe sposoby, że Ratt był zawsze i wszędzie dupkiem? Wiele osób sobie zaprzecza. Przykład? Jovizna pisała, że 'Jovi dostał uzusadnione ostrzeżenie' i w ogóle wszystko byleby Jovi nie wyszedł na dupka równego bądź większego niż Ratt (a zasłużył sobie na to), a całkiem niedawno było 'Ratt rzuca warnami na lewo i prawo' (po pierwsze - jakoś nie widziałem tych 'warnów na lewo i prawo', po drugie - one też były uzasadnione, gdyby nie były to zostałyby usunięte przed administratora, prawda?).... Bardzo ciekawe - inny forumowicz może dostać po dupie więc aby go bronić mówi się o wspaniałym zachowaniu Ratta, które to w innym przypadkach jest już chamskie?
(heh kto by pomyslał, żę będe tutaj piasł tylko po to aby obronić gościa, którego kiedyś uważałem za buca)
Dobra, to by było na tyle.
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Mhmm... apropos powaznych tematów . Znów kwestia gustu , kwestia podejścia . Ja na forum wchodzę żeby się pobawić , a nie wysilać. Możemy porozmawiać o papiezu okay, mózemy porozmawiać o politycznej żałobie okay.Tylko po co ? Masz artykuły na wp.onecie to sobie je komentuj i dyskutuj . Ja na to forum wchodzę ,żeby się odpręzyc i ucieć od szarej rzeczywistości ...
Mówisz , że nikt nie skomentuje powaznego tematu (tzn. skomentują dwie trzy osoby) .To napisz wyjątkowo kontrowersyjny to ja chętnie podyskutuje jak masz taką ochote :D
Wchodze na forum francuskie a wiesz co tam jest ??? z 3000 zdjęc Jona i Richego i wszyscy się smieją bawią i wzdychają ;)) i nikt się nie martwi o powazne tematy .Oni się poprostu tym CIESZ? .Są np. Fora filozoficzne wejdz i tam popisz ...Jezeli tu jest aż tak źle .
DLA MNIE TO FORUM BON JOVI I BęDE DYSKUTOWAC O TY?KU JAŚKA ;) A I PIęKNYCH OCZACH RYŚKA . NA?OGU TICO I LOCZKACH DAWIDA .
JOKE ;)

Troszkę luzu.
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Jaded
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 10 sierpnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Jaded »

I to świadczy o Twoim poziomie.
Mam ochotę pogadać np. o Aerosmith to muszę lecieć na ich forum? Nie mogę napisać tutaj 'jaka jest Wasza ulubiona płyta'? Tutaj sobie z Tobą o Rospudzie nie pogadam, ale już na 'forum filozoficznym' będziesz pisała poważne posty?
Wchodze na forum francuskie a wiesz co tam jest
Nie i naprawdę nie interesuje mnie co tam jest
Ja na forum wchodzę żeby się pobawić , a nie wysilać.
Wiem, już to dawno zauważyłem.
Masz artykuły na wp.onecie to sobie je komentuj i dyskutuj .
Dokładnie to samo moge powiedzieć o tematach BJ (tak wiem, że to jest takie a nie inne forum) - masz artykuły na onecie to se komentuj.
Są np. Fora filozoficzne wejdz i tam popisz
W takim razie wnioskuję, że Ty już sobie znalazłaś specjalne forum poświecone Skojarzeniom i Historyjkom.
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Jaded pisze:W takim razie wnioskuję, że Ty już sobie znalazłaś specjalne forum poświecone Skojarzeniom i Historyjkom.

Tak znalazłam :D mam też forum medyczne ;))) i pare innych a tyłeczku Jona gadam z przyjaciólkami ;) o Religiach ze znajomymi ;) i komentuje artykuły na wirtualnej Polsce
Jaded pisze:I to świadczy o Twoim poziomie.
Mam ochotę pogadać np. o Aerosmith to muszę lecieć na ich forum? Nie mogę napisać tutaj 'jaka jest Wasza ulubiona płyta'? Tutaj sobie z Tobą o Rospudzie nie pogadam, ale już na 'forum filozoficznym' będziesz pisała poważne posty?
Słoneczko to świadczy o podejściu nie poziomie ;) . Owszem wejdz na ich forum bo ja np. tego zespołu nie słucham lubię jedną dwie piosenki . Nie znam więc się nie wypowiadam . Ale zapytać mozesz ;)
No to napisz na gg zobaczysz , że potrafie popisac o Rozpudzie,Papiezu,Religii tylko UWA?AJ bo nie jestem katoliczką ;)
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2007, o 12:03 przez mrok, łącznie zmieniany 1 raz.
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Jaded
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 10 sierpnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Jaded »

Napisałem normalnego posta i oczekuję normalnej odpowiedzi, jesli nie potrafisz odpowiedzieć na CA?OŚć tego co napisałem tylko na małą część (i to jeszcze nic sensownego tylko :D :D :D hahahaha :D :D) to może sobie daruj?
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Kochanie odpowiadam na to co jest dla mnie ważne ;)

A propos szczurka nie będe się poprostu już wypowiadać .
Nasze porozumienie to tak jak porozumienie : fanatycznego katolika z walczącym ateista ;)

poprostu jesteśmy z innej bajki ;)

dlatego z Nim ani o Nim nie dyskutuje...
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Jaded pisze:ludzie znaleźli sobie takiego Ratta, na którym mogą się wyżyć
Nie przesadzajmy, nikt się nie wyżywa. On sam założył ten temat, czym zachęcił ludzi do komentowania swojej osoby - ma co chciał. Prosty wniosek z tej dyskusji jest taki, że wielu osobom zalazł za skórę i dawał po uszach, że mało ambitni, wąskie horyzonty i bla bla... Ale to jest forum internetowe a nie ekskluzywne liceum, gdzie wszyscy mają byc obkuci i przygotowani do lekcji. na forum powinno znaleźc się miejsce i dla ucznia zawodówki i dla studenta filozofii i dla gospodyni domowej. Ktoś kto ma ambicje ponadprzeciętne zakłada sobie ponadprzeciętny temat i dyskutuje chociażby z 2 czy 3 osobami, ale jest to dyskusja na poziomie, jakiego oczekuje. A są tu jeszcze osoby, które mają dużo do powiedzenia i nie tylko o BJ ;)
mrok pisze:Wchodze na forum francuskie a wiesz co tam jest ? z 3000 zdjęc Jona i Richego i wszyscy się smieją bawią i wzdychają ) i nikt się nie martwi o powazne tematy .Oni się poprostu tym CIESZ?
Absolutnie nie do pomyslenia tutaj! Toż to by było świętokradztwo: w luźnej atmosferze pogadac sobie o muzyce, nie wytykając sobie braku obycia, wiedzy i gustu??? ;)
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Anka29 pisze:Absolutnie nie do pomyslenia tutaj! Toż to by było świętokradztwo: w luźnej atmosferze pogadac sobie o muzyce, nie wytykając sobie braku obycia, wiedzy i gustu???
Tak myśle , że połowa by psychicznie nie wytrzymała kiedyś Rattie napisał do mnie na gg , że jestem mało inteligetna i nie powinnam się wypowiadać .Rzeczywiscie sami tu intelektualiści moze dajmy na stronie główniej ostrzezenia BEZ HABILITACJI NIE WPUSZCZAMY ;)?
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jak czytam takie "Mrokowe" posty to mnie żal ściska za serce, ręce opadają a bociany lecą do ciepłych krajów jak najszybciej tylko mogą :P Normalnie bym napisał długiego posta takiego jakiego napisał Jaded - mądrego i wyjaśniającego wszystko , ale takie posty widzę, nie mają sensu bo są niczym walenie głową w mur. Do niektórych na tym forum po prostu nic nie dociera. Czytają chyba te fragmenty, które chcą czytać echhh.......
Zablokowany

Wróć do „Fanforum”