tolerancja fanów Bon Jovi?

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Patison
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 3 grudnia 2006, o 15:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Patison »

zgadzam się z tobą i chciałam przeprosić za to co napisałam do pana recenzenta. ;)
Awatar użytkownika
gnjovi
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2005, o 09:17
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Skawina

Post autor: gnjovi »

bardzo rzadko tutaj piszę bo niestety poziom niektórych tzw. fanów Bon Jovi jest żenujący.i chodzi tu o formę wypowiedzi jak i treść. wydaję mi się że niektórzy mają jakieś kompleksy lub po prostu niedojrzali do Bon Jovi.dziecinne wywody, tłumaczenia po prostu nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.ja tez 10 lat temu inaczej postrzegałem pewne rzeczy ale nie starałem się być wyrocznią czy też narzucać innym swoje zdanie ale jak powiedziałem do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć.dlatego czasami lepiej udzielać się na backstage.pozdrawiam
SOMEDAY I'LL BE SATURDAY NIGHT
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Rattie pisze:Kuźwa mać, koniec!
Ptysia - właśnie pokazałaś, że z Tobą dyskutować się nie da. Nawet ja potrafię się do błędu przyznać, a Ty....
Po co się tak unosić? Spokojnie panjie R. Ja miałam sie przyznać do blędu, ale przepraszam bardzo do jakiego? Dialogu z Toba nigdy nie udało mi się nazwiązać i chyba już mi się nie uda.
Rattie pisze:hmmm.... co to ma znaczyć? Inni mogą sobie jeździć po ludziach i nic, ale ja już dostanę reprymendę?
sorrki, ale jakoś właśnie tych "innych" ja nie widze. Sądze, że niektóre osoby myślą podobnie. Ale zastanow sie, czemu, skoro uważasz, że inni też "jeżdzą" po niektórych, jakoś tych "innych" nikt tu nie dostrzega?
Rattie pisze:zapraszam wszystkich którzy chcą mnie zjechać od idiotów o ujemnym IQ,
pozwole sobie zauwazyc, że nie ma ujemnego IQ, co najwyżej nie mieszczące sie w normie ;)
Rattie pisze:Koniec.
koniec.
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Rattie pisze:a dalej mam etykietkę 'człowiek, który zasztyletuje Janusia'....
Już naprawdę możesz darować sobie ta ironie... ;]
Rattie pisze:aha, tak na marginesie - temat jest trochę inny. Tylu użytkowników na forum, a odpowiedzi na temat całe chyba 3, nawet na takie coś się wypowiedzieć nie potraficie?
I ty się jeszcze dziwisz? Jak czytam niektóre posty to normalnie ręce opadają... A tak poza tym to nie da się nie zauważyć, ze ta rozmowa a raczej kłótnia rozgrywa się pomiędzy paroma osobami wiec po co się w to wtrącać? I mam nieodparte wrażenie, ze pewna osoba prowokuje do tego wszystkiego i później parę osób się nakręci i robi się z forum śmietnik. Ja ze swojej strony do tego tematu powiem tylko tyle, ze popieram PePe za wszystko co tutaj napisał i nie dziwie się dlaczego w niektórych momentach nie wytrzymał i niby najechał na co poniektórych.... :whoeva:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Po prostu czysta hipokryzja w wypowiedziach tak zwanych "dobrych" i "wspaniałych" użytkowników. Zastanówcie się lepiej nad sobą, echhh....
Patison
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 3 grudnia 2006, o 15:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Patison »

jest mi bardzo przykro co napisałam :(
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Po prostu czysta hipokryzja
No niestety taka prawda...

Aha, od tej pory za każdą kolejną wypowiedź na temat jaki to Ratt jest straszny i nieprzystosowany do życia wśród ludzi będzie warn. Napisałem już, jesli ktoś czuje się obrażony moimi tekstami to zapraszam na gg/tlen wyjaśnić sprawę.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

:PPP :PPP :PPP :PPP :PPP dobre, ja już dostałam ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :jupi: :jupi: A kto da warmusa panu R? Ja też zapraszam na priva a nie wysyłac mi ostrzeżenia.
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Bon Joviatko pisze:popieram PePe za wszystko co tutaj napisał i nie dziwie się dlaczego w niektórych momentach nie wytrzymał i niby najechał na co poniektórych....
tak trzymaj hehe. ja teraz juz tylko obserwuje - zażylem meliske jak to mi Rattie polecil i obserwuje jak sie sytuacja rozwija. ;)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ptysia pisze::PPP :PPP :PPP :PPP :PPP dobre, ja już dostałam ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :jupi: :jupi: A kto da warmusa panu R? Ja też zapraszam na priva a nie wysyłac mi ostrzeżenia.
jak się czytać nie umie to się warny łapie. I to Ty masz jakiś problem więc zapraszam - identyfikator z Tlenu w profilu mam.

I o to chwila, na którą wszyscy czekali. Skoro jedyne co niektórzy potrafią to pokazywać swoją hipokryzję, temat ulega zamknięciu.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Fanforum”