Wakacjeee

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Edyta pisze:Ptysia, że tak zapytam niedyskretnie, co to za wspaniałe miejsce pracy, w którym można sobie robić festiwale karaoke??? Zazdroszczę Ci
No właśnie w szpitalu karaoke ;)?
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Edyta pisze:Ptysia, że tak zapytam niedyskretnie, co to za wspaniałe miejsce pracy, w którym można sobie robić festiwale karaoke???
pracuje w szpitalu, jak już niektórzy zauważli, z dzieciaczkami, wiec zeby im urozmaicić długotrwale pobyty na oddziale, czesto są jakieś imprezki, pokazy filmów, czasem ktoś znany nas odwiedzi, ostatnio był wiśnia, nie przepadam za nim, ale dzieciaki go nawet lubią.
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Ptysia to jednak nie zazdroszczę, bo to bardzo ciężka praca :)) ale możesz "zarazić" dzieci słuchaniem Bon Jovi :D Będą rosły nowe rzesze fanów ;)
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Edyta pisze:Ptysia to jednak nie zazdroszczę, bo to bardzo ciężka praca ale możesz "zarazić" dzieci słuchaniem Bon Jovi Będą rosły nowe rzesze fanów
Dzieciaczki są przecież słodkie i takie nie skazone :P złą muzyką

Tak Ptysia wbijaj im Bon Jovi do głowy :P

Ale mnie bardziej zastanawia sprawa "interpretacji " tyle słońca w całym miescie ? była jakas szczególna :P?
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

ale możesz "zarazić" dzieci słuchaniem Bon Jovi Będą rosły nowe rzesze fanów
No ba ;) A co ja tam robie? ;) Jestem szaloną muzykoterapeutką, a na czym polega moja terapia? Od 7 do 20 na okrągło dzieciaczkom zapodaje BON JOVI :) :lol: I niech no tylko któreś się sprzeciwi!! :PPP ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Szajba
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 5 lipca 2007, o 08:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Szajba »

Niom raczej żadne dziecko nie zdoła się sprzeciwić !! :D
szajba
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Daj spokój pewnie jeszcze plakaty Bon Jovi i muszą siedzieć i się patrzeć biedne dzieci :P :lol: grunt to mieć stukniętego Doktorka :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

mrok pisze:Ale mnie bardziej zastanawia sprawa "interpretacji " tyle słońca w całym miescie ? była jakas szczególna
Słowa tego nie oddadzą ;) wymiotłam tam wszytkich. Dostałam nawet nagrode publiczności :jupi: :brawo: Interpretacja? Improwizacja ;) Mleodia sobie, podklad sobie a ciocia Ptysia sobie, śpiewała pląsając po scenie :lol:
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Ptysia pisze:Słowa tego nie oddadzą wymiotłam tam wszytkich. Dostałam nawet nagrode publiczności Interpretacja? Improwizacja Mleodia sobie, podklad sobie a ciocia Ptysia sobie, śpiewała pląsając po scenie
Tak ciocia Ptysia świetnie tańczy :P No tak jak to kiedyś Michał Wiśniewski powiedział : Mi muzyka w śpiewaniu nie przeszkadza :P ;)

Trzeba było zaśpiewać "Przetańczyć z Tobą chce całą noc" ;)

Nagroda publiczności pewnie buziaczki czy tez brawa :P

i wakacje pięknie płyną :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

mrok pisze:Daj spokój pewnie jeszcze plakaty Bon Jovi i muszą siedzieć i się patrzeć biedne dzieci
A jak tylko mnie zonaczą na oddziale, krzyczą AVE JON :P
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Szajba
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 5 lipca 2007, o 08:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Szajba »

Współczuje biednym dzieciakom :D
szajba
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Ptysia pisze: A jak tylko mnie zonaczą na oddziale, krzyczą AVE JON
Dobrze , że nie AVE SATAN

Słuchaj ty uwazaj bo teraz tak z tymi sektami gadają
Ostatnio przeczytałam ze The Police propaguję Satanizm :P
Tak więc strzeż się :P Bo Cie zlustrują :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Szajba
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 5 lipca 2007, o 08:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Szajba »

Tia sekty:) Trza się ich wystrzegać !! :D Patrząc to w Polsce trzeba mieć tylko 100 wyznawców i już można założyć własny legalny kościół:)
szajba
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

To może zrobimy zakon i trzeba będzie słuchac na okrągło Bj i mówić tylko AVE JON :D ;)

Jak Ci na Kaszubach żyją w trumnach :P i mówia memento mori ( jak to sie piszę) to my tez mozemy :P

Spokojnie mogę być załozycielka :P

Nie no naprawdę jak nam się zaraz Dady Rydzyk do tyłków dobierze do będzie cienko ;)

Wie może ktoś co się ciekawego dzieje w Polsce ? Wystawy,koncerty gdzi warto podjechac?
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

mrok pisze:To może zrobimy zakon i trzeba będzie słuchac na okrągło Bj i mówić tylko AVE JON
Nooo jestem za. A ja moge być składana bezpośrednio Jonowi w ofierze ; :D :PPP :lol:
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”