Lustracja Szczura

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

bartekbb23

Lustracja Szczura

Post autor: bartekbb23 »

Rozpoczynamy debate o naszym nieszkodliwym jakże miłym i uprzejmym panu Rattie. Postaramy sie udowodnić panu Rattie, to że obraża ludzi i jest "niemiły" ;] .


No to moim zdaniem Rattie zabardzo najeżdża na innych i nie szanuje zdania współużytkowników tego forum mówiąc najdelikatniej jak można.


Oto kilka jego postów, które moim zdaniem są obraźliwe i wulgarne:

"Adrianek, idź se poszukaj nowych tapet z Jonem, zamiast robić z siebie wielkiego znawcę :] Tego co pieprzysz to już sie nawet człowiekowi komentowac nie chce bo to już jest po prostu smieszne RR!"

"Super, biedni, pokrzywdzeni, nierozumiani, wysmiewani męczennicy znaleźli sobie terapię, suuuuper (szkoda tylko, że nie w zakładzie zamkniętym :| )"


"A co jest w tym najlepsze? Tak naprawde to nikt z tych co najgłosniej drze twarz nie potrafi uargumentować swojego zdania - pani mrok potrafi tylko wyśmiać (ale żałosnie jej to wychodzi), a Ptysie uczepi się czegoś byleby nie głównej mysli, a przy okazji przypomni jaka to ona nie jest wielka pani muzykoterapeuta, o jakże wielkich umiejętnościach i jeszcze większej wiedzy.
Suuuuper, oby jak najwięcej takich tekstów, jak je czytam to humor momentalnie się poprawia"


"hehe po raz kolejny droga bonmanko nie potrafisz się przyznac do błędu (bo to już nie pierwszy raz kilka osób się z Tobą nie zgodziło, a Twoją odpowiedzią było 'nie o to mi chodziło, ale nie chce mi się tłumaczyc'). Wiesz, jesli nie potrafisz przekazać słowami tego co chcesz to lepiej siedź cicho i skup się na swoim blogu, a nie na forum, które jest przez ludzi odwiedzane, bo po prostu robisz z siebie głupka, który nie potrafi uargumentować swojego zdania, a w razie porażki przyznać się do błędu :]"


"" Dziewczynko, za kogo Ty się uważasz, żeby takie bzdety pieprzyć? Jakiś kompleks? A może wręcz odwrotnie - uważasz się lepsza od innych? Jeśli tak to uważaj, żebyś nie spadła na glebę :)
A zresztą, skoro tak ma być, to nie zaprzeczę, że bez problemu mógłbym być pustym dzieckiem ale z dużą kasą"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Przykro mi to mówić ale popieram Bartka, może i nic Pan Rattie mi nie zrobił ale czytając jego komentarze odechciewa sie wchodzić na to forum. Jest on niby dorosłym człowiekiem a w pewnych kwestiach zachowuje się jak dziecko np. nie szanuje zdania innych jeśli jest ono inne niż jego, za wszelką cenę chce wszystkim pokazać , ze to ON ma zawsze racje. Nie chce go obrażać ale staram się być obiektywna w tym co piszę. I przepraszam Pana jeśli uraziłam - nie chciałam (zwracam sie per. Pan ponieważ mam te marne 15 lat i jestem pewnie uważana za gówniarę ;))
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Ja także popieram Bartka
U Rattie'go jest taki problem że zawsze stosuję przerost formy nad treścią . Cały czas piszę,że to Ptysia się czepia, mrok wyśmiewa,a tak naprawdę to głownie on to robi .Uważam jednak,że Szczur nie zasługuję na temat o sobie ... Bo to i tak nic nie zmieni ... On się nie zmieni . A my nie złapiemy z Nim porozumienia . Mogłabym długo po Nim "jechać" ,ale jak to on ironicznie wyraził " jestem na wyższym poziomie ewolucji . Tak więc zamilkne . Bo milczenie jest tu największą krytyką jego zachowania .

NIECH SIę IDZIE ŚLIZGAć ;) :PPPP
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Kurde . Każdy ma swój sposób pisania :0
Mi nie przeszkadza jak Rattie mówi "Ty byś chętnie Jonowi obciągn...ł" bo jedynie mnie to smieszy. Ani nie biore sobie takich tekstów do siebie bo to i forum a wiadomo, zę na forum łatwiej jest się wypowiedzieć a na żywo okazuje się, ze chłopak jest zupełnie inny niż sie myślało,

Rattie na forum to cham chociaż ostatnio zmienił się na lepsze i to muszę mu przyznać. Mniej wyzywa i jest kulturalniejszy.

A na żywo to jak najbardziej normalny i zwariowany koleś (swiadczy o tym np historyjka z podartymi dzinsami :) ).

To jest taka moja notka do teczki o Rattiem.
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

a ja popieram SZCZURA!! dobrze chłopak prawi <piwo>, czasem troszke przesadzi ale to sie kazdemu przytrafiatrafia.

wyobraz sobie monjovi ze mnie na przykład sie odechciewa czytajac posty wspomniajem ptysi czy innego mroka wchodzic na forum, a nie Szczura
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2007, o 20:12 przez LoRdI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Czepiacie się byle czego, facet dobrze gada i już. Nowy tutaj może i jestem ale z tego co zauważyłem, to nie raz najmądrzej z całego forum pisze ;p , a to że tak wyraża swoje zdanie jak było podane w cytatach, to co w tym takiego ? Rozpłaczecie się jak powie coś na was ;|....Wielki problem... :zniesmaczony:
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Powiem krótko zwięzłowato - ja również popieram lustracje szczura. !! Szkoda słów, ale tak jakoś a propos pana Rattiego kołacze mi się pewna myśl: "krowa która dużo ryczy, mało mlaka daje" ;) I jeszcze coś - nie to, żebym robiła jakąś psychoanalize - ale wyraźnie mi to wszytko podchodzi pod "obniżone poczucie własnej wartości", czy jak ktoś woli kompleksy niższości. Dużo bym jeszcze mogla... tylko, po co? Szkoda słów i nerwów...I uprzedzając może już posty które mogą sie pojawić po mojej wypowiedzi - tak - uważam, że jestem wspaniała kobietą i jeszcze wspanialszą muzykoterapeutką, jestem piękna niesłychanie... jak coś powiem, to już powiem... Itp, itd; :D :P

a! właśnie, jak to moje dzieciaczki czasem mowią, jak kogos bardzo nie lubią: "idź się ślizgaj" ;)

A tak na marginesie - swego czasu myślalam, że pan Rattie jest kobietą ;) ale późnie pomyślalam "boże broń! Ona-on nie może być jedną z nas ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

O i tutaj popieram Ptysie właśnie też wydaje mi się, że to jest coś związane z poczuciem obniżenia własnej wartości albo jakimiś kompleksami :| niestety. Ja oczywiście nie znam Pana Rattie na realu i nie mówię bo to może być naprawdę fajna człowiek, tylko po co udaje kogoś innego na forum ?;) nie rozumiem no ale jak kto uważa ;)

PS Do Adriana. Rattie może mi pojeżdżac mało mnie to obchodzi bo mnie nie zna (ja go w sumie też, tylko oceniam jego postępowanie z forum), ale są ludzie których taka krytyka naprawdę może zaboleć, ale to tak na marginesie.;)

Cytat!
"Jak już kiedyś mówiłem - niech czikeny siedzą cicho skoro czikenią" - Rattie.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

ale zaje-bisty temat:D :d :D hahahahah naprawdę mi się podoba :D
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Gdy zauwazylem ten temat, natychmiast złożylem wniosek do IPN-u z prosba o lustracje glownego podejrzanego. Jaka byla odpowiedz? Nic nie mieli na niego. :P Peace.
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

LoRdI pisze: wyobraz sobie monjovi ze mnie na przykład sie odechciewa czytajac posty wspomniajem ptysi czy innego mroka wchodzic na forum, a nie Szczura
Jak to niedawno pisał Szczur tolerancji troche ;)))
Po za tym jak możemy Cie wkurzać ?
Czy znasz lepszą Muzykoterapętke niż Ptysia ;)
Czy znasz kogoś na wyższym poziomie ewelucji niz ja ;)))
Ale cóz to temat o Szczurze... a nie o Nas tak więc :x

A tak swoją drogą jaki jest Szczur w realu ? Na pewno nie jest szczurkiem jak wszyscy wyjdą z pokoju ? Wrażliwym szczurkiem z kompleksami ?
Może ktoś odpowie choć na dwa z tych pytań ? :cfaniak:
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Zwracam się do osób, które znają pana Szczura w tzw realu: czy pan Rattie w realu jest równie "mocny w gębie", jak zdaje się być TU w świece wirtualnym? Bo może jest tym "typem", który w świecie rzeczywistym może i ma dużo do powiedzenia, ale nie ma siły przebicia. I w związku z tym rekompensuje sobie braki TUTAJ, ciągle wdając się w bezproduktywne dyskusje, nie ważne, co napisać i czy bedzie to ranić drugą stronę czy nie, sprowokować, a co tam... ;/ ;/ ;/ A dodatkowo jest moderatorem, wiec jego niedowartościowane-ego jest mile "połechcone" ;/ ;/ Nic to, ja tam nie bedę wydawac psychologicznej diagnozy "on line", choć bardzo mnie to kusi. :x :x :x
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

ale jaja - mam kompleksy.... hmmm... mam... cały jeden, ale on raczej nie jest związany z tym forum w ogóle :)
I droga Ptysiu - tak, jestem mocny w gębie nawet w realu i wiele osób mnie za to nienawidzi, a wiele lubi (też za to). A co 'dowartościowywania ego' - nie ja tutaj w każdym swoim poście zaznaczam gdzie pracuję, jakie mam umiejętności itd. więc nawet jesli jesteś tą psychoterapeutką to ciężko Ci 'diagnozowanie' wychodzi, bo mnie zarzucasz coś co powinnaś zarzucić sobie :]
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Rattie pisze:ale jaja - mam kompleksy.... hmmm... mam... cały jeden, ale on raczej nie jest związany z tym forum w ogóle
czyżby reakcja obronna? ;)
Rattie pisze:ciężko Ci 'diagnozowanie' wychodzi,
zaznaczyłam, że to są jedynie moje hipotezy, być może naiwne. Nikogo diagnozować "on line" i na forum publicznym nie zamierzam.
Rattie pisze:nie ja tutaj w każdym swoim poście zaznaczam gdzie pracuję, jakie mam umiejętności itd
sugerujesz, że robię to ja?
Hmmm.. jestem tak wspaniała, że nie muszę tego robić ;) Bo wszyscy o tym wiedzą...

a tak na serio: skoro NIE-TYLKO-JA zauważyłam Twój - nie wiem, jak to
określić- moze "styl wypowiedzi" jako coś "nagannego", może jednak warto się nad tym zastanowić...?
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

mysle Ptysiu ze Ty tez powinnas zastanowic sie nad soba... a Szczura znam na zywo juz jakis czas i nic z Twoich przemyslen nie jest prawdziwe. Miewa on swoje humorki i czasem zamiast pic pi***oli głopoty ale to zacny chłop i powinnas z neigo brac przykład :lol:
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2007, o 10:28 przez LoRdI, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Fanforum”