Znajomość textow

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Znajomość textow

Post autor: EVENo »

JonetteBJ pisze:Dobre, ale tu mam bardziej rozbudowaną i aktualną wersję ;)
http://www.sporcle.com/games/ethanpearl ... -jovi-song
Może i bardziej rozbudowaną, ale znacznie gorzej wykonaną :P Niekonsekwencja w doborze utworów (jedne bonusy są, innych nie ma) i literówki (You Had Me At Hello?). No i te kompilacje niepotrzebnie podwojone, poza tym w życiu bym nie wpadł na to, że na Crossroad jest Blaze Of Glory i Prayer 94 :P

No dobra, dobra, ale miałaś komplet, czy nie? ;) Bo mnie się przytrafiło kilka poważnych dziur w pamięci. Chyba w ten sposób wyłoniłem najmniej obchodzące mnie utwory Bon Jovi z "I Want You" na czele :P

W tym swoim nie zdążyłem zobaczyć wyniku, bo wyskoczył mi komunikat, że Adblock załączony (jak ktoś będzie je robił nie go wyłączy, bo zrobi test na marne), ale w tym Twoim miałem 173 (174 wliczając You had Me From Hello) na 208. Ze starszych płyt pominięte Love Lies, Burning For Love, Always Run To You, I Want You, Diamond Ring. Co ciekawe oprócz SWW i NJ, wszystko miałem z... Bounce'a :D W innych zabrakło mi I Got A Girl, Wildflower, Novocaine i Live Before You Die. W LH za to aż 5 braków. W WAN aż 9, ale gdybym wiedział, ze Not Running Anymore i Into The Echo się liczą to bym wpisał. 5 braków również w BB i niby dwa w Housie, ale te dwa to bonusy, których nie powinno być. Bo jak to jest, że All Hail The King jest, a Dirty Little Secret nie ma? :P A tak, jeszcze nie miałem More Things Change, myślałem, że to był This Is Our House.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Znajomość textow

Post autor: JonetteBJ »

Czy ja na serio tak snobuję, że sądzisz, że znam całą dyskografię na blachę? ;) Nie, ostatni raz jak robiłam (czyli pod koniec października) miałam 175/208. Faktycznie, trochę kiepsko to zrobione z tymi bonusami, a literówki wcale nie zauważyłam, bo prawdę mówiąc YHMFH wcale nie wpisałam :P A u mnie nie było żadnych problemów z adblockiem (mam Adblock plus na chromie)

A wracając do wyników to komplecik w BJ, SWW, NJ, TD, Crushu, cyrklu i CR. Za to najbardziej zawalone WAN i BB (tu nie ma się co dziwić, bo kiedy ja tego ostatnio słuchałam :P ). Na Fahrenheicie zgubiłam The Hardest Part, na KTF Woman i I want you (Kto by się spodziewał :D ), na HAND Bells i Complicated, a na LH The Last Night
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Znajomość textow

Post autor: EVENo »

JonetteBJ pisze:bo prawdę mówiąc YHMFH wcale nie wpisałam :P
Jak mogłaś tego nie wpisać po tych wszystkich dedykacjach podczas bisów na koncertach? :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Znajomość textow

Post autor: JonetteBJ »

Bo Dżoński tak mnie nudzi, że na bisy zawsze wychodzę :) A później prędko wracam jak tylko usłyszę JS śpiewającego pierwsze dźwięki BWC :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Znajomość textow

Post autor: EVENo »

Tak jeszcze z innej beczki: kiedyś zrobiłem na tej stronie test moich 20 ulubionych wykonawców. Po latach jakimś cudem się na niego natknąłem i... poszło mi fatalnie :P A brałem pod uwagę kiedy go tworzyłem ;) Nie pamiętam dokładnego wyniku, ale był doprawdy kiepski (jakieś 12/20 chyba)

Przypomniałem sobie dane do logowania na tej stronie i rozwiązałem go teraz kolejny raz... 20/20 :D Musiałem tworzyć ten test w jakimś okresie przejściowym, bo Bon Jovi wciąż jest na pierwszym, ale T.Love jest trzeci... Ciekawe swoją drogą kiedy i jak uznałem, że zmieniam swoją ulubioną kapelę na inną ;) Mam dziwne wrażenie, że nie miałem przy tym szczególnych oporów :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”