FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

To było moje pierwsze pytanie: po co robić konkurs skoro forum praktycznie nie było?
I nie o ilość postów tu idzie a nawet o jakość a o chęć podtrzymania życia na tym forum. A taką chęć wykazywała jedna osoba...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Co roku czytamy jakieś nieprzychylne opinie o konkursie / organizacji / czymś tam jeszcze. Dziś patrzę na to z boku, więc mogę się zdystansować, ale powtarza się to rok w rok.
Czy możemy raz chociaż po prostu wziąć udział w zabawie bez szukania defektów tam, gdzie naprawdę nie musimy ich szukać? ;) Jest fajny konkurs, można kogoś docenić i przy okazji wygrać coś fajnego. Skoro takie osoby znalazły się w finale to znaczy, że według głosujących na to zasłużyły. Nikt tutaj nie "kadzi" komuś na siłę. Tak zadecydowały głosy większości. Jedni docenią ilość napisanych postów, inni pracę wykonywaną "od kuchni" (swoją drogą to drugie jest ciężej docenić bo użytkownicy nie widzą za wiele co się dzieje za kulisami strony / forum i większość nie wie z czym się wiąże stałe funkcjonowanie tych miejsc, a osoby za to odpowiedzialne nie podpisują się swoim imieniem pod każdą wykonaną pracą). Dlatego niech każdy odda głos tak jak czuje, bez komentarzy o tym, że to nie w porządku...
Tym bardziej, że w tym roku nawet kilka osób zajrzało po latach nieobecności. Moim zdaniem super sprawa ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

jovi pisze: 30 stycznia 2022, o 21:06 Adi, po kilkuset latach znowu mnie tutaj można spotkać dzięki Tobie! Ukłon! Głos oddany.
Niech wygra najlepszy!
Bardzo mi miło i fantastycznie Ciebie znowu zobaczyć na forum :)
99-in-the-shade pisze: Widzę, że - przynajmniej na chwilę obecną - z kilkoma sztukami się udało :lol:
Oby jak najdłużej :)
monjovi pisze: 31 stycznia 2022, o 13:15 Cześć wszystkim! Co prawda forum śledziłam anonimowo w poprzednim roku, ale postanowiłam oddać głos, skoro to wydarzenie zostało zrobione z rozmachem 😁

Mam nadzieję, że będziemy mieli w najbliższym czasie powody do powrotów tutaj 😄
Każdy chyba na to liczy. Dlatego warto utrzymać forum przy życiu :)
Edyta pisze: 31 stycznia 2022, o 19:37 Zagłosowałam i ja :D
Dziękuje :)
Damned pisze: 31 stycznia 2022, o 21:40 Jestem pod wrażeniem nowej odsłony konkursu. Adrian, przed kamerą wypadasz jak prezenter z prawdziwego zdarzenia. Życzę sukcesów i kibicuję kolejnym projektom w ramach AlwaysTV! :brawo:

Gratulacje dla finałowej czwórki! Szkoda, że można oddać tylko jeden głos, bo nie będzie łatwo.
Dzięki wielkie za miłe słowa! Będzie się działo. O ile ludzie będą chcieli oglądać to pomysłów mamy mnóstwo :)
Paulska pisze: Zmotywowałeś ;) do zalogowania się (bo forum obserwuję cały czas) i zagłosowania.
Gratuluję całej finałowej czwórce, głos poleciał :))
To super. Jestem zwycięzcom! :)
Damned pisze: Skoro ilość postów ma decydować o tym kto wygrał, to po co robić głosowanie? Wystarczy zliczyć kto napisał najwięcej i przyznać nagrodę z automatu.

Istnieje jednak możliwość, że 1 post Bodzia, 8 postów Rickiego, lub 40 postów M ma dla kogoś większą wartość niż 93 posty Bon Jovi. I taki głos trzeba uszanować.
Dokładnie. Nigdy w konkursie ilość postów nie była najważniejszym wyznacznikiem bo miałbym już kilka takich nagród :D Swego czasu miałem najwięcej postów z wszystkich osób piszących na forum. No ale pod uwagę zawsze brano różne aspekty.. co było bardzo fajne i zawsze rodziło niewiadomą.. kto wygra.
Agata BJ pisze: Tym bardziej, że w tym roku nawet kilka osób zajrzało po latach nieobecności. Moim zdaniem super sprawa ;)
To mnie najbardziej cieszy.. zobaczyć znowu w jednym miejscu joviego, Sobola, monjovi, Edytkę, ROCKSTARA, Ciebie i wszystkich pozostałych to naprawdę miły widok :)
prezes1 pisze: 1 lutego 2022, o 16:04 To było moje pierwsze pytanie: po co robić konkurs skoro forum praktycznie nie było?
I nie o ilość postów tu idzie a nawet o jakość a o chęć podtrzymania życia na tym forum. A taką chęć wykazywała jedna osoba...
Gdy zaproponowano mi abym zorganizował w zastępstwie Agaty (mam nadzieję tymczasowym) konkurs to po przemyśleniu zrobiłem to z 4 powodów:
1.Cenie pracę Artura i warto również dać coś z siebie, aby pomóc w funkcjonowaniu strony. Nie wiadomo kiedy nam się jeszcze przyda :)
2.Zawszę ceniłem konkurs Agaty i zawsze było odrobinę ekscytacji przy wynikach. Uważam, ze jest to forumowa tradycja którą warto pielęgnować dopóki forum istnieje
3.Warto robić na forum rzeczy które sprawią, że jest szansa na pisanie/ powrót do pisania jakiś osób. Jak widać po komentarzach i ilości głosów ludzie nie piszą ale zaglądają na forum
4.Właśnie w takim roku posty Bon Joviego, M czy Rickiego ważą moim zdaniem więcej niż w latach kiedy forum miało swoje najlepsze lata. Nie sztuką jest pisać posty gdy wszyscy piszą i jest młyn na forum. Sztuka jest utrzymywać forum przy życiu gdy niewiele osób m piszę. Moim zdaniem właśnie dla tych osób należy się specjalny szacunek i wyróżnienie. To nie ich wina, że konkurencja nie składa się z 20 aktywnych osób. Oni swoją "prace" wykonali i należy im się to wyróżnienie (finał). A że przy okazji można było docenić wkład innych osób i w trójce oddać np jeden głos na docenienie/zachętę to urok takiej właśnie edycji. I dla mnie osobiście to super sprawa. Finałowa 4ka to moim zdaniem idealne połączenie. Doceniono aktualną aktywność i prace na przestrzeni lat.

A teraz garść statystyk z ostatnich lat. Ilość głosujących w 1 etapie:
2021 - 25 osób
2020 - 12 osób
2019 - 25 osób
2018 - 6 osób
2017 - 16 osób
2016 - 14 osób
2015 - 12 osób
2014 - 20 osób

Generalnie w tym roku razem z rokiem 2019 mieliśmy 2miejsce pod względem ilości oddanych głosów (1 etap) tym 15letnim konkursie! Wow! Dla mnie super sprawa. No i w drugim etapie już frekwencja bardzo fajna.

Każdy ma prawo do oceny. Ja uważam, że oddałem głosy zupełnie zasłużone w pierwszym etapie. A w drugim oddałem głos na osobę który zasługuję na ta wygraną pewnie bardziej niż niejeden zwycięzca poprzednich edycji. Oczywiście mówię to szanując dokonania poprzedników. Po prostu utrzymywanie forum przy życiu kiedy jest niewiele aktywności, a niebawem może się okazać bardzo pomocne przy kolejnym koncercie Bon Jovi w naszym kraju.. dla mnie zasługuje na mocne docenienie. A pozostali finaliści jak wygrają to widocznie w oczach osób zaglądających na forum również na to zasłużyli i SUPER :)

Dlatego zachęcam pozostałych do zabawy!!

ps.
Normalnie post na kilka stron, a na forum posty joviego, ROCKSTARA, Agaty BJ.. jak za starych dobrych czasów forum :D
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Paulska »

No i dobrze, ja się cieszę, że mogę znowu forum poczytać :))
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Bon Jovi »

Tymczasem na tvp.pl...

Obrazek
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Zbliżamy się do końca głosowania :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Bon Jovi »

Ricky Skywalker - gratulacje za wygranie konkursu na Forumowicza Roku 2021.
Bodzio oraz M - wam obu też gratuluje. Dla mnie ciekawym doświadczeniem było znaleźć się w tak zaszczytnym gronie.
A forum, mam nadzieje że będzie tętniło życiem, tak jak to było zawsze.
Adrianie, dziękuję że w tym roku się zająłeś organizacją konkursu oraz że w końcu ruszyła Always TV, mimo że cały projekt był do ostatniej chwili trzymany w tajemnicy.
Bardzo dziękuję wszystkim którzy oddali głos na mnie oraz na pozostałych finalistów. Cieszy mnie to, że możemy razem tworzyć historię forum Bon Jovi.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Bon Jovi pisze: 13 lutego 2022, o 14:38 Ricky Skywalker - gratulacje za wygranie konkursu na Forumowicza Roku 2021.
Bodzio oraz M - wam obu też gratuluje. Dla mnie ciekawym doświadczeniem było znaleźć się w tak zaszczytnym gronie.
A forum, mam nadzieje że będzie tętniło życiem, tak jak to było zawsze.
Adrianie, dziękuję że w tym roku się zająłeś organizacją konkursu oraz że w końcu ruszyła Always TV, mimo że cały projekt był do ostatniej chwili trzymany w tajemnicy.
Bardzo dziękuję wszystkim którzy oddali głos na mnie oraz na pozostałych finalistów. Cieszy mnie to, że możemy razem tworzyć historię forum Bon Jovi.
Oficjalne ogłoszenie wyników podane zostanie za tydzień w sobotę. Do tego czasu sprawdzone zostaną głosy w ankiecie pod względem botów/multikont oraz doliczone będą głosy osób które nie były w stanie z różnych względów zalogować się na forum (wiemy, że bywa z tym problem ostatnimi miesiącami).

Dlatego wstrzymałbym się z gratulacjami do momentu aż będzie pewność że wyniki są poprawne :) PKW czuwa. Wszystko ma być zgodne z regulaminem i uczciwością jak ja biorę za to odpowiedzialność :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Ricky Skywalker »

Adrian pisze: 13 lutego 2022, o 18:08 Do tego czasu sprawdzone zostaną głosy w ankiecie pod względem botów/multikont oraz doliczone będą głosy osób które nie były w stanie z różnych względów zalogować się na forum (wiemy, że bywa z tym problem ostatnimi miesiącami).
O ile pierwsza część tego zdania brzmi bardzo fair, to już druga pachnie próbą zmiany wyników głosowania po wyznaczonym przez samego Organizatora terminie oddawania głosów i sposobie. Kto miał problem z zalogowaniem się na forum, mógł przecież po prostu poprosić o zresetowanie hasła... :whoeva:
Adrian pisze: 13 lutego 2022, o 18:08 Wszystko ma być zgodne z regulaminem i uczciwością jak ja biorę za to odpowiedzialność :)
Jeśli chodzi o regulamin, to zdaje się, że cały regulamin zmieścił się w tych trzech zdaniach w pierwszym poście w tym wątku:
Adrian pisze: 30 stycznia 2022, o 09:05 Głosujemy przez 2 tygodnie do dnia 13.02.2022. W tym dniu sprawdzam wyniki i liczą się wyniki do godziny 10:00!

LICZĄ SIĘ TYLKO GŁOSY ODDANE W ANKIECIE!!
Cóż, tak czy inaczej, dziękuję wszystkim osobom, które oddały na mnie swój głos, i serdecznie gratuluję pozostałej trójce finalistów. Było elitarnie 😃
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Obrazek
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

WYNIKI!!

https://youtu.be/bTcezs4lWOE

Gratuluje wszystkim finalistom oraz zwycięzcy! :)


Dzięki wszystkim za wzięcie udziału w zabawie oraz dyskusji. Za rok mam nadzieję, że konkurs wróci w całości do Agaty :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: jovi »

Trzeci 😉
C'mon
Annna
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 2 maja 2007, o 20:16
Lokalizacja: Katowice

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Annna »

Gratulacje 👋
Warszawa 12.07.2019 r.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

jovi pisze: 26 lutego 2022, o 09:11Trzeci 😉
Chyba nie :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: sobol_77 »

Gratulacje Ricky! 🤘
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”