FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Gratulacje dla finalistów konkursu Forumowicz Roku 2021, którymi zostają: Bodzio, Bon Jovi, M, Ricky Skywalker

Głosujemy przez 2 tygodnie do dnia 13.02.2022. W tym dniu sprawdzam wyniki i liczą się wyniki do godziny 10:00!

Film z ogłoszeniem wyników 1go etapu: https://youtu.be/TekxrY-LxPU

LICZĄ SIĘ TYLKO GŁOSY ODDANE W ANKIECIE!!
ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA!


Przypominam, ze wśród głosujących wylosowane zostaną nagrody!

Kilka słów od naszych finalistów:

Obrazek

Od kiedy słuchasz Bon Jovi: 2000
Jaki album Bon Jovi jest Twoim ulubionym: Have A Nice Day
Co uważasz za najważniejsze wydarzenie w historii Bon Jovi: odejscie Richiego
Za co cenisz/ceniłeś forum bonjovi.pl najbardziej: źródło informacji
Co chciałbyś aby wydarzyło się w związku z zespołem w przyszłości: poprawa glosu JBJ
Masz jakąś ciekawą historie związaną z zespołem?: Od 22 lat Artur tworzy jedną wielką historię związaną z zespołem :) (dopisek redakcji)


Obrazek

Od kiedy słuchasz Bon Jovi: Od 1986 roku.
Jaki album Bon Jovi jest Twoim ulubionym: These Days
Co uważasz za najważniejsze wydarzenie w historii Bon Jovi: Wpisanie do galerii sław Rock & Roll Hall of Fame w 2018 i również to czego pragnąłem zawsze to zobaczenie dwóch basistów (Aleca i Hugha) na jednej scenie.
Za co cenisz/ceniłeś forum bonjovi.pl najbardziej: Ceniłem i cenię za swobodną, czasem ostrą a czasem łagodną dyskusję, w której każdy ma inne zdanie a jednak łączy nas tutaj zespół Bon Jovi. Także zaangażowanie twórców forum i strony Always w akcje przed i koncertowe w Polsce zespołu Bon Jovi.
Co chciałbyś aby wydarzyło się w związku z zespołem w przyszłości: Aby znowu zobaczyć zespół w Polsce na koncercie, aby w zespole ponownie gościnnie wystąpił Alec, aby Richie się pogodził w końcu z JBJ i też zaczął pomału koncertować z zespołem, może na początek na jakimś festiwalu dajmy na to w Rock in Rio w Rio de Janeiro. Aby też gościnnie wystąpił z zespołem Bon Jovi, Dave Sabo na całym koncercie np. podczas najbliższej trasy w USA. Mogłoby to być bardzo ciekawe doświadczenie.
Masz jakąś ciekawą historie związaną z zespołem?: Nigdy nie spotkałem, nawet w Warszawie w 2018 roku nikogo z zespołu Bon Jovi, jedynie jako widz na stadionie Narodowym. Ale wielokrotnie mi się śniły fajne przygody z zespołem. Miałem taki sen, że cofnąłem się w czasie do początków zespołu jak wydali pierwszy album. Rozmawiam z Jonem i mówię że w moich czasach są bardzo znani i że grają już ponad 30 lat. Opowiedziałem o tym jak Richie odszedł z zespołu. Mówił że miał takie przeczucie, że tak zrobi, jak go zatrudnił, ale myślał że to się stanie dużo szybciej. Puściłem z telefonu nowsze kawałki, w tym IML, Jon był w szoku że takie coś nagrali, mimo że tłumaczyłem że ten utwór był tak bardzo popularny, że dzięki temu zyskali kolejne dużo grono fanów. Mówiłem że fajną sprawą byłoby gdyby rejestrowali każdy koncert i je wydawali na dostępnych nośnikach, fanów. Chciałem by ta chwila trwała jak najdłużej, ale się obudziłem.


Obrazek

Od kiedy słuchasz Bon Jovi: BJ słucham mniej więcej od czasów KTF/Cross Road
Jaki album Bon Jovi jest Twoim ulubionym: Ulubiony album... Mam tutaj problem. Prawdopodobnie będzie to These days albo Crush. Wysoko cenie także albumy KTF, Bounce, NJ, Slippery.
Co uważasz za najważniejsze wydarzenie w historii Bon Jovi: Najważniejsze wydarzenie w historii zespołu. Dla mnie poza powstaniem zespołu (bez tego nie było by zespołu) i jego wzlotowi dzięki SWW, najważniejszym wydarzeniem jest... odejście Sambory.
Za co cenisz/ceniłeś forum bonjovi.pl najbardziej: Forum cenie za to, że daje możliwość pisania o takich błahostkach jak BJ właśnie.
Co chciałbyś aby wydarzyło się w związku z zespołem w przyszłości: Chciałbym żeby wrócił Sambora.
Masz jakąś ciekawą historie związaną z zespołem?: Tak, mam. Wiąże się z drogą powrotną po koncercie w Gdańsku. Może kiedyś o tym napiszę. Pozdrawiam


Obrazek

Od kiedy słuchasz Bon Jovi: Pamiętna wiosna roku 2000, kiedy to cały świat oszalał na punkcie pewnej piosenki cytującej Franka Sinatrę 😉
Jaki album Bon Jovi jest Twoim ulubionym: To trudne pytanie! Ciężko wskazać ten jeden, bo czasami jest to epicki "New Jersey", legendarny "Keep The Faith", a ostatnimi czasy coraz mocniejszą pozycję w moim prywatnym rankingu ma ten krążek, od którego wszystko się zaczęło, czyli "Crush". Nie można zapominać też o solowych krążkach Richiego – "Stranger In This Town" i "Aftermath Of The Lowdown", które stale goszczą w odtwarzaczu.
Co uważasz za najważniejsze wydarzenie w historii Bon Jovi: Historia tego zespołu jest tak bogata w ważne wydarzenia, że trudno wskazać ten jeden moment. Hity, które zna cały świat, kolejne płyty, przerwy w działalności i spektakularne powroty, afera z odejściem Richiego, wreszcie – ważne koncerty. Wskażę dziś zdarzenie z tej ostatniej kategorii – legendarny koncert w Moskwie w 1989 roku, który był jednocześnie wielkim wydarzeniem kulturalnym i politycznym, dzięki któremu zespół był postrzegany jako istotny element zmian, jakie w ostateczności doprowadziły do rozbicia bloku wschodniego i upadku ZSRR.
Za co cenisz/ceniłeś forum bonjovi.pl najbardziej: Za to, że pozwoliło mi poznać mnóstwo świetnych ludzi, w tym sporo osób, które zaliczam do grona moich bliskich kumpli czy wręcz przyjaciół – a nawet, jak okazało się w ubiegłym roku, moją przyszłą żonę... 😉
Co chciałbyś aby wydarzyło się w związku z zespołem w przyszłości: Myślę, że tu nie będę oryginalny – powrót Richiego przy jednoczesnym zakończeniu współpracy z Shanksem, a następnie najlepsza płyta w XXI wieku i niezapomniana światowa trasa. Warto marzyć... 😃
Masz jakąś ciekawą historie związaną z zespołem?: Żeby to jedną! 😅 To jest chyba temat na odrębną, długą opowieść, w której znalazłyby się przygody związane z koncertami Bon Jovi i solowymi Richiego oraz przygotowaniami do nich, wywiad z Philem i okoliczności jego przeprowadzenia, akcje związane z fanklubem i zlotami fanów, wreszcie – zrozumienie, że dziewczyna, którą poznało się 20 lat temu dzięki muzyce Bon Jovi jest miłością mojego życia, przez co w 2023 szykuje się wewnątrzfanklubowy, wewnątrzredakcyjny i wewnątrzforumowy ślub 🙃 To... od którego wątku tej opowieści mam zacząć? 😎
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2022, o 09:03 przez Adrian, łącznie zmieniany 3 razy.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Bardzo podobają mi się tegoroczne wyniki. z jednej strony mamy osoby które sprawiały, że forum cały czas żyło w 2021 roku (Bon Jovi, M)
ZDodatkowo mamy Rickiego który był zarówno aktywny (może nie tak bardzo jak powyższa dwójka, ale był) oraz wykonuję fantastyczną robotę na Facebooku
No i Bodzio dzięki któremu tutaj jesteśmy. dużo głosujących podawało swoje 2 forumowe pewniaki + osobę która chciały docenić.

Uważam, że finał jest idealny :) Chociaż walka o finał była niezwykle zacięta!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: 99-in-the-shade »

Gratulacje dla wszystkich finalistów! :)

Ale tego... myślałam, że wybór w drugiej turze będzie prostszy niż w pierwszej. To już widzę, że źle myślałam :rotfl2:
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Bon Jovi »

Bardzo dziękuje za oddane głosy na mnie oraz gratuluję pozostałym zacnym finalistom. Adrianie, szkoda że przez organizacje tegorocznej edycji konkursu nie mogłeś wejść do drugiej edycji oraz żałuję że Agata BJ za te wszystkie lata organizowania konkursów na Forumowicza nie weszła także do finałów. Prezes1 na którego głosowałem, także nie wszedł do finałów, szkoda, bo prezes jest tylko 1 :( .

Głos oddany, w drugim etapie na Bodzio.
Ostatnio zmieniony 1 lutego 2022, o 20:59 przez Bon Jovi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: ROCKSTAR »

Aż się zalogowałem, po obejrzeniu filmiku z Adrianem😀🤘
Głos poleciał.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Czekałam kilkanaście lat na oddanie tego głosu :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Bon Jovi pisze: 30 stycznia 2022, o 12:41 Bardzo dziękuje za oddane głosy na mnie oraz gratuluję pozostałym zacnym finalistom. Adrianie, szkoda że przez organizacje tegorocznej edycji konkursu nie mogłeś wejść do drugiej edycji oraz żałuję że AgataBJ za te wszystkie lata organizowania konkursów na Forumowicza nie weszła także do finałów. Prezes1 na którego głosowałem, także nie wszedł do finałów, szkoda, bo prezes jest tylko 1 :( .

Głos oddany, w drugim etapie na Bodzio.
Prezes otarł się o finał. Zresztą walka była do samego końca ;) jako zbierający głosy miałem emocje
ROCKSTAR pisze: 30 stycznia 2022, o 19:09 Aż się zalogowałem, po obejrzeniu filmiku z Adrianem😀🤘
Głos poleciał.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Super. Miałem nadzieję, że zmotywujemy do powrotu na forum kilka osób. Przyda się jak ogłoszą kolejny koncert w Polsce
Agata BJ pisze: 30 stycznia 2022, o 19:36 Czekałam kilkanaście lat na oddanie tego głosu :)
Korci, korci, ale jednak dla mnie to forumowicz roku i najbardziej zasłużonym forumowiczem w 2021 roku był "Bon Jovi" i tak też głosuje :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: jovi »

Adi, po kilkuset latach znowu mnie tutaj można spotkać dzięki Tobie! Ukłon! Głos oddany.
Niech wygra najlepszy!
C'mon
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: 99-in-the-shade »

Adrian pisze: 30 stycznia 2022, o 21:01 Super. Miałem nadzieję, że zmotywujemy do powrotu na forum kilka osób. Przyda się jak ogłoszą kolejny koncert w Polsce
Widzę, że - przynajmniej na chwilę obecną - z kilkoma sztukami się udało :lol:
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: monjovi »

Cześć wszystkim! Co prawda forum śledziłam anonimowo w poprzednim roku, ale postanowiłam oddać głos, skoro to wydarzenie zostało zrobione z rozmachem 😁

Mam nadzieję, że będziemy mieli w najbliższym czasie powody do powrotów tutaj 😄
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Edyta »

Zagłosowałam i ja :D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Damned »

Jestem pod wrażeniem nowej odsłony konkursu. Adrian, przed kamerą wypadasz jak prezenter z prawdziwego zdarzenia. Życzę sukcesów i kibicuję kolejnym projektom w ramach AlwaysTV! :brawo:

Gratulacje dla finałowej czwórki! Szkoda, że można oddać tylko jeden głos, bo nie będzie łatwo.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Paulska »

Adrian pisze: 30 stycznia 2022, o 21:01 Super. Miałem nadzieję, że zmotywujemy do powrotu na forum kilka osób. Przyda się jak ogłoszą kolejny koncert w Polsce
Zmotywowałeś ;) do zalogowania się (bo forum obserwuję cały czas) i zagłosowania.
Gratuluję całej finałowej czwórce, głos poleciał :))
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

Damned pisze: 31 stycznia 2022, o 21:40Szkoda, że można oddać tylko jeden głos, bo nie będzie łatwo.
Hehe, cóż za dyplomacja! ;)
Otóż bardzo łatwo oddać głos ponieważ z powyższej czwórki tylko jedna osoba coś robiła na forum. Przez większość roku wisiała plansza 'Brak nowych postów'.
Hall of Fame już było, więc chyba wystarczy 'kadzenia' i dawania za zasługi.
Zróbcie konkurs na redaktora/newsmana/recenzenta roku i w każdym z nich głosuję na Ricky'ego(btw Ricky - moje serdeczne gratulacje!). :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2021, EDYCJA XIV (II ETAP)

Post autor: Damned »

prezes1 pisze: 1 lutego 2022, o 11:27
Damned pisze: 31 stycznia 2022, o 21:40Szkoda, że można oddać tylko jeden głos, bo nie będzie łatwo.
Hehe, cóż za dyplomacja! ;)
Otóż bardzo łatwo oddać głos ponieważ z powyższej czwórki tylko jedna osoba coś robiła na forum. Przez większość roku wisiała plansza 'Brak nowych postów'.
Hall of Fame już było, więc chyba wystarczy 'kadzenia' i dawania za zasługi.
Zróbcie konkurs na redaktora/newsmana/recenzenta roku i w każdym z nich głosuję na Ricky'ego(btw Ricky - moje serdeczne gratulacje!). :)
Skoro ilość postów ma decydować o tym kto wygrał, to po co robić głosowanie? Wystarczy zliczyć kto napisał najwięcej i przyznać nagrodę z automatu.

Istnieje jednak możliwość, że 1 post Bodzia, 8 postów Rickiego, lub 40 postów M ma dla kogoś większą wartość niż 93 posty Bon Jovi. I taki głos trzeba uszanować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”