FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Konkurs na Forumowicza Roku toczy się tym razem bardzo zacięcie! I etap już za nami, a więc czas rozpocząć etap II, w którym wyłonimy ostatecznego zwycięzcę.

Zanim podam finalistów, oto kilka statystyk z I etapu:
- w głosowaniu wzięło udział 25 osób co stanowi drugi wynik w historii konkursu (najwięcej osób, aż 33, wzięło udział w I etapie konkursu w 2013 roku - edycja VI)
- do tytułu Forumowicza Roku wytypowano aż 17 różnych osób!
- w sumie oddano 75 głosów
- osoba z największą ilością głosów otrzymała ich 24 (!!!!)
- osoba z najmniejszą ilością głosów otrzymała 1 głos
- tym razem na podium zaistniała sytuacja remisowa, dzięki której w finale znajdują się 4 osoby

Niniejszym gratuluję finalistom w konkursie Forumowicz Roku 2019, którymi są: EVENo, Ricky Skywalker, Adrian i Agata BJ (kolejność przypadkowa)!

Obrazek

Serdeczne gratulacje dla finalistów! Czy takich wyników się spodziewaliście?

Czas przystąpić do etapu II. Do przyszłej niedzieli (22 grudnia) macie czas by wysłać mi WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ z nickiem jednego z finalistów, który według Was powinien dostać tytuł Forumowicza Roku 2019! Ostateczne wyniki oraz więcej szczegółowych statystyk z etapu I podam w przyszły poniedziałek.
Powodzenia! :)

______________________________
Korzystając z okazji pozwolę sobie na chwilę prywaty ;) Bardzo dziękuję osobom, które postanowiły jeden ze swoich głosów oddać na mnie.. Nie spodziewałam się ich wcale, zwłaszcza od niektórych :) To mega przyjemne zaskoczenie i fajnie wiedzieć, że ktoś o mnie pamiętał. Znalezienie się wśród finalistów jest dla mnie absolutnym szokiem, więc dzięki raz jeszcze!
Bardzo mi miło, że dostrzegliście w tym roku obecność redakcji i ich działania. To dla nas wszystkich super nagroda za każdą minutę poświęconą stronie i fanklubowi :)
No... a teraz już głosujcie!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Dziękuje wszystkim za głosy! Bardzo miło jest wejść do ścisłego finału w tak doborowym i niestandardowo dużym towarzystwie. Również bardzo cieszy większa niż ostatnio frekwencja :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Edyta »

Zagłosowałam :D
Gratulacje dla wszystkich, którzy przeszli do drugiego etapu :)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Ja?! Serio, ja?! xD
Mogę to skomentować tylko w jeden sposób:


No to nie widzę innej opcji jak zagłosować w tym etapie na samego siebie. Trza se w życiu jakoś radzić, c'nie? :P
A tak na serio to gratuluję finalistom i życzę powodzenia :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Paulska »

Gratulacje dla wszystkich, którzy przeszli do II etapu :brawo:
Mój głos również oddany :)
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Ricky Skywalker »

Dziękuję wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos, za uznanie! Cieszę się, że moja praca dla tej strony została przez Was dostrzeżona - to znaczy nawet więcej, niż sam fakt bycia w ścisłym gronie finalistów tego konkursu. Jeszcze bardziej cieszy, że docenione zostały także inne osoby z redakcji, Adrian i Agata - bo znaczy to, że widzicie, jak bardzo się staramy dla Was. EVENo to z kolei bodaj najbardziej aktywny z wszystkich osób postujących na tym forum, wszczynający ciekawe dyskusje, więc jego nominacja też absolutnie nie dziwi. Gratuluję wszystkim współwyróżnionym! :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Kasia77
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 23 października 2019, o 09:38
Ulubiona płyta: Keep the fait

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Kasia77 »

Cześć.
Mój głos w drugim etapie już oddany.
Gratuluję nominacji całej Czwórce i życzę powodzenia.
Pozdrawiam serdecznie ?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Moi drodzy, mamy wyniki! :)
Wydaje mi się, że dla większości z nas nie będzie zaskoczeniem, że tegorocznym Forumowiczem Roku zostaje Adrian!

Obrazek

Ciężko mi nie sięgnąć w tym momencie do porównania go do Leonardo DiCaprio, który na swojego Oscara czekał niemal tak długo jak Adrian na ten tytuł! :D
Ogromne gratulacje! Zdecydowanie tytuł zasłużony i wyczekany. Przez wiele lat Adrian ocierał się o wygraną, niejednokrotnie znajdując się na podium. Tym razem zdominował wszystkich! Osobiście cieszy mnie taki wynik bo widziałam ile pracy, nerwów i poświęcenia włożył w nasz fanklub przez ostatni rok. Dobra robota, Adi! :)

Rozkład głosów w II etapie prezentował się następująco:
Adrian - 12 głosów
Agata BJ - 2 głosy
Ricky Skywalker - 1 głos
EVENo - 0 głosów

Jak co roku wylosowaliśmy również jedną osobę spośród użytkowników, którzy wzięli udział w głosowaniu. Paulska - szczęście w tym roku dopisało Tobie! Otrzymujesz od nas nagrodę w postaci kubka! :) Gratulacje!

Dodam też, że dziękuję serdecznie za głosy na mnie! W tym roku nie było jednak szans by nadgonić sławę Adriana ;) Dzięki za tak liczny udział w zabawie!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Z tym DiCaprio to tak nie do końca, bo Leo nie dostawał Oscara kiedy sobie na niego zasłużył, a dostał kiedy tak właściwie niczym sobie na niego nie zapracował. A Adrian totalnie sobie zapracował i składam mu nie tyle co gratulacje, a ogromny podziw za zaangażowanie w tegoroczny koncert. Jak już kiedyś mówiłem - Jon Bon Jovi nie zasługuje na takich fanów.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Z tym DiCaprio to tak nie do końca, bo Leo nie dostawał Oscara kiedy sobie na niego zasłużył, a dostał kiedy tak właściwie niczym sobie na niego nie zapracował.
Tylko, że ja nie porównałam ilości włożonej pracy ani zasług, a jedynie długi czas oczekiwania i wieczne lądowanie gdzieś w pobliżu wygranej ;) Nie wierzę, że muszę to tłumaczyć :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Edyta »

Adi GRATULACJE !!! :D :brawo:
Zanosiło się na to już od dawna i wreszcie jest :D
Bardzo się cieszę i pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: M.J. »

EVENo pisze:Z tym DiCaprio to tak nie do końca, bo Leo nie dostawał Oscara kiedy sobie na niego zasłużył, a dostał kiedy tak właściwie niczym sobie na niego nie zapracował.
No dzięki! Mało widuję zwolenników tej opinii, a całkowicie się z nią zgadzam.

Adrian, gratulacje. Prędko chyba sam byś siebie nie przeskoczył, poza tym jakby nie patrzeć to za Twoim stalkerskim uporem mieliśmy w tym roku tyle wzruszeń. Zasłużone. ;)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: JonetteBJ »

Gratulacje Adrian! :)
Wszyscy chyba zgadzają się z tym, że w tym roku inaczej być nie mogło, ale ten widok i tak cieszy. Dzięki za Twój wysiłek włożony w to, co ujrzeliśmy w lipcu :) Nagroda w pełni zasłużona :)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Kikusia39
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 21 grudnia 2019, o 10:09
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Kikusia39 »

Nareszcie! Już się obawiałam (tak jak w przypadku Leo), że nagrodzą Cię na starość za całokształt :-D
Na szczęście stało się inaczej. Gratulacje mój drogi :-)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Życie bywa niesamowicie przewrotne.. W 2000-20001 roku przeglądając strony o Bon Jovi, wchodząc w świat tego genialnego zespołu nawet nie pomyślałbym, że 18-19 lat później zostanę nagrodzony tak pięknym wyróżnieniem jak "Forumowicz roku". Tym bardziej, że nie ukrywajmy przez wiele lat swoimi poglądami i wypowiedziami naraziłem się tutaj wielu osobom. Patrząc z perspektywy czasu na pewno kilka razy przesadziłem i dzisiaj bym czegoś takiego nie zrobił. Jak to mawia Jon.. każdy ma swój krzyż który dzisiaj musi dźwigać. W tym roku jednak stało się coś co robi na mnie naprawdę duże wrażenie. Z 24rech osób głosujących (nie liczę siebie) WSZYSCY umieścili mnie w swojej finałowej trójce!! Jest to naprawdę coś z czego mogę być dumny, bo wiem od kogo te głosy poleciały. Od przyjaciół, od najbardziej zasłużonych w świecie Bon Jovi osób i od fanów kochających Bon Jovi całym sercduchem. Jest to dla mnie prawdziwy powód do dumy. Dlatego DZIĘKUJE każdej osobie z osobna która oddała na mnie swój głos! Finałowa wygrana jest po prostu "truskawką na torcie".
Gratuluje również pozostałym osobom które dostały chociażby 1 głos, bo to oznacza, że ktoś docenia to co robią na forum czy ogólnie dla polskiej sceny Bon Jovi. Pozostała finałowa trójka oczywiście znalazła się w finale nie bez powodu. To osoby które w tym roku odwaliły również kawał dobrej roboty czy to przy koncercie czy na forum. Gratulacje dla was i podziękowanie za pracę jaką wkładacie w działalność forum.

Oczywiście moja wygrana nie byłaby możliwa dzięki wielu osobom i miało być krótko, ale nie mogę pominąć bardziej indywidualnych podziękowań.

Artur "Bodzio" Bogdański - bez tego człowieka nie byłoby mnie tutaj, ani pewnie nikogo z nas. 18 lat pracy nad tym aby strona istniała w takiej formie jak istnieje. Niewiele osób wie ile Artur robi, ile błędów strony/forum musi naprawiać abyśmy mogli tutaj razem spotykać i organizować takie akcje jak w tym roku. Gdyby nie Artur to nie byłoby akcji koszulki, karteczek na Wanted, kubków ,zlotu fanów, zbiórki pieniędzy i wielu innych rzeczy. Pomimo, że w tym roku to bardziej ja Artura nakręcałem i namawiałem na akcje, to bez wsparcia Artura nie byłoby by ich po prostu, bo sam bym się za to nie brał. Przegadaliśmy w tym roku wiele godzin ustalając i dogadując wiele rzeczy. W tym roku Artur początkowo był bardzo ostrożny w podjęciu decyzji o akcjach, bo wiedział, że ciąży nad nim/nami wielka odpowiedzialność, a sytuacja była taka, że mieliśmy bardzo marne szanse na powodzenie. Jak dziś pamiętam rozmowę z Arturem który mówił, że jak nam to nie wyjdzie i polegniemy to zostaniemy zjedzeni żywcem. A w tamtym momencie szanse na dogadanie się z organizatorem były oceniane przez nas jako bardzo niskie, wręcz z nikome. Na szczęście Artur postanowił, że bierzemy to ryzyko na klatę i działamy. Osobiście również jestem wdzięczny za to, że zamiast ustawić się w kolejce do Jona Artur nagrał całą akcje z przekazaniem koszulki, bo to cholernie piękna dla mnie pamiątka. Połowe swojego "Forumowicza roku" oddaje symbolicznie Arturowi :)

Obrazek

Redakcja Always - Jak już z Arturem byliśmy po ustaleniach i wykonaliśmy kilka projektów to Artur zaciągnął resztę redakcji do współpracy w konkretnych obszarach na tyle ile im czas pozwalał. Osobiście najmocniej współpracowałem wtedy z Yannie i Pepe bez których przekazanie koszulki na lotnisku byłoby praktycznie niemożliwe. Ich entuzjazm przy akcji #dressupjbj był bardzo potrzebny dla nas wszystkich w tamtym momencie. Myślę, że jako redakcja stanęliśmy na wysokości zadania. Akcja z koszulką, akcja Wanted gdzie Phil X umieścił zdjęcie na swoim Instagramie a Jon je po lajkował, akcja dressupjbj, filmiki promocyjne, zlot po koncercie, ogarnięcie przyjazdu BJ na lotnisko, wywiad i autografy od Phila.. Artur, Agata, Ricky, Frankie, Pepe i Yannie. Wielkie dzięki!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Forumowicze - trzeba jasno powiedzieć, że bez forumowiczów djpj1, JonetteBJ, prezes1, EVENo, jovizna nie byłoby akcji z koszulką w takiej formie jaka była ostatecznie. To oni poddali w wątpliwość sens podawania jeszcze raz koszulki reprezentacji. Najważniejsze, że ewidentnie w wypowiedziach nie było hejtu, a szczere przemyślenie sprawy i chęć znalezienia lepszego rozwiązania. Dwie wypowiedzi ukierunkowywały mnie do objęcia pewnej drogi w jaką warto było pójść:

EVENo -> Wiem, że przez organizatorów trudno jest COKOLWIEK zrobić, ale to jest pójście na łatwiznę. Już sto razy bardziej wolałbym mu dać koszulkę z jednym z tych nadruków Adriana :P Bo tam jest jakiś wkład fanowski i odrobina pomysłu. Można by stworzyć jeden, niepowtarzalny wzór specjalnie dla Jona i byłoby wiadomo, że to od nas i ktoś się do tego przyłożył i włożył w to trochę serca.

prezes1 ->Adrian ma talent, niech zrobi jakiś fajny wzór od fanów + np. na przodzie koszulki napis: 'FROM NEW JERSEY... TO WARSAW!' oraz data i miejsce koncertu a z tyłu koszulki 'THANK YOU FOR GDANSK AND WARSAW! lub 'THANK YOU FOR 35 YEARS". Czy coś takiego..

Był to miłe słowa, ale jednocześnie dające sporo do myślenia. Następnie po ogłoszeniu pomysłu ruszyła lawina wspierających akcje fanów i wysyłających swoje zdjęcia. Zaangażowanie ludzi przerosło moje oczekiwania i wam wszystkim dziękuje za to bo każdy jest duża częścią tego sukcesu. Od osoby rzucającej hasło "This House Is Your Home", po osoby poddające w wątpliwość pomysł z koszulką piłkarską po osoby wysyłające zdjęcia całych rodzin :) a komentarze o tym, że niektóre osoby płakały jak Jon wyszedł w naszej koszulce zostaną ze mną do końca życia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dziewczyny - Sylwia, Karolina i Edyta .. wam dziękuje, że przez tyle lat wspierałyście i zawsze mogłem liczyć od was na dobre słowo :) często motywowałyście do wielu rzeczy przez te lata i pogadamy o tym mam nadzieję niebawem na jakimś piwku ;)

Obrazek

Chciałbym podziękować również wszystkim tym którzy uczestniczyli w różnych naszych/moich tegorocznych projektach oraz rożnych spotkaniach/imprezach:
- Marcie Kęsek za udostępnienie genialnego zdjęcia, które wykorzystuje pod różne projekty graficzne w tym m.in pod kubek
- Wszystkim którzy wysłali materiały na DVD i PDF z koncertu
- 86 osobom, które wysłały swoje TOP20 na największe hity Bon Jovi. Świetnie czyta się komentarze, że siedzieliście cała rodziną i emocjonowaliście się czekając który utwór będzie zaraz
- Angeli, Ekoper i całym ekipom które rozdawały karteczki na Wanted
- Fanom którzy licznie zgromadzili się na afterparty i tym z którymi miałem przyjemność rozmawiać lub poznać (m.in Bon Jovi, Miracle, Alniac, Magda itp)
- Osobom które dołożyły się finansowo w zbiórkach
- Osobom które pomagały w dotarciu do kontaktów z LN. Tutaj bardzo dziękuje za pracę jaką wykonał djpj1
- Osobom które robiły koszulki z moich wzorów. Naprawdę miło się oglądało ludzi którym podobała się moja praca.
- Osobom wspierającym akcje #dressupJBJ
- Maćkowi, Pathfinderowi i kilku innym osobom za ciągły kontakt, szukanie rozwiązań i wsparcie
- Yanniemiu i jego żonie za wspólna podróż i udokumentowanie całego wypadu
- Dla osób likujących i komentujących wstawki na FBooku i forum. Zawsze jest to dodatkowa motywacja do działania.
- Twórcom innych fanepagów o Bon Jovi i nie tylko za promowanie akcji koszulki
- Osobom z którymi bawiłem się za imprezach przy okazji koncertu
- Osobom gratulującym mi zwycięstwa :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na koniec dziękuję Agacie za wspaniały konkurs. To jest coś na co zawsze czekam, bo zawsze interesuje mnie czyja praca zostanie najbardziej doceniona. Zapoczątkował akcje Pippo, ale Ty ją bardzo fajnie utrzymujesz przy życiu. Oby kolejne 10 lat jak nie dłużej :)

Obrazek

Ja dostałem już wiele nagród za to co w tym roku zrobiłem. Taką nagrodą są m.in osobiste gratulacje od osób których nie znam tak po prostu podchodzących do mnie na ulicy, od znanych mi fanów zespołu, od forumowiczów roku z poprzednich lat czy od znajomych. Pewnie dla mnie najcenniejszymi gratulacjami jakie mogłem sobie wymarzyć były gratulacje od samego Jona Bon Joviego i jego uściśnięcie dłoni w podziękowaniu. Marzenia się spełniają :) No a dziś dołączam do cennych zdobyczy "Forumowicza roku"i jestem wam jeszcze raz za to wdzięczny!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”